OP ml. a st. žáci


OP ml. a st. žáci
společná o postup
1. Pohořelice 36 30 1 5 181:34 91
2. MSK Břeclav C 36 30 1 5 171:34 91
3. Němčice/Vran 36 24 3 9 160:56 75
4. Tvrdonice 36 21 5 10 119:35 68
5. Rakvice 36 17 5 14 88:76 56
7. Drnholec 36 11 3 22 72:125 36
6. Kostice 36 12 3 21 100:92 39
8. Březí 36 11 0 25 65:181 33
9. Kobylí 36 7 0 29 66:167 21
10. Zaječí 36 6 1 29 56:278 19
Do krajské soutěže postupuje Sokol Pohořelice.

OP mladší žáci

1. Němčice/Vran 18 15 1 2 109:9 46
2. MSK Břeclav C 18 14 1 3 80:14 43
3. Pohořelice 18 12 1 5 86:20 37
4. Tvrdonice 18 10 4 4 79:24 34
5. Rakvice 18 10 3 5 50:21 33
6. Kostice 18 8 2 8 75:40 26
7. Drnholec 18 6 2 10 41:45 20
8. Kobylí 18 4 0 14 39:88 12
9. Březí 18 3 0 15 29:139 9
10. Zaječí 18 1 0 17 6:194 3

OP starší žáci

1. Pohořelice 18 18 0 0 104:14 54
2. MSK Břeclav C 18 16 0 2 91:20 48
3. Tvrdonice 18 11 1 6 40:20 34
4. Němčice/Vran 18 9 2 7 51:47 29
5. Březí 18 8 0 10 36:42 24
6. Rakvice 18 7 2 9 38:55 23
7. Zaječí 18 5 1 12 50:84 16
8. Drnholec 18 5 1 12 31:80 16
9. Kostice 18 4 1 13 25:52 13
10. Kobylí 18 3 0 15 27:79 9

Zákl.žák.sout.,sk.A

1. Mor.Žižkov 20 15 2 3 68:16 47
2. Podivín 20 14 1 5 117:36 43
3. Perná 20 12 1 7 68:31 37
4. Char.N.Ves 20 12 1 7 74:55 37
5. Hlohovec 20 12 1 7 52:39 37
6. Novosedly 20 10 2 8 45:46 32
7. Lednice 20 9 2 9 67:51 29
8. Šakvice 20 7 3 10 38:34 24
9. Sedlec 20 5 2 13 33:96 17
10. Bulhary 20 4 3 13 24:58 15
11. Valtice 20 0 2 18 8:132 2

Zákl.žák.sout.,sk.B

1. Nosislav 22 21 0 1 170:33 63
2. Šitbořice 22 17 2 3 79:25 53
3. Klobouky 22 17 0 5 92:30 51
4. Nikolčice 22 12 1 9 81:43 37
5. Křepice 22 10 7 5 38:38 37
6. Brumovice 22 9 4 9 42:48 31
7. Bořetice 22 7 4 11 34:49 25
8. Ivaň 22 7 4 11 34:51 25
9. Boleradice 22 7 2 13 32:63 23
10. H.Bojanovice 22 7 1 14 36:56 22
11. Pouzdřany 22 4 1 17 34:93 13
12. V.Hostěrádky 22 1 0 21 11:154 3

OP základen

1. Mikulov A 16 13 0 3 123:25 39
2. MSK Břeclav A 16 12 2 2 95:21 38
3. MSK Břeclav B 16 5 3 8 37:71 18
4. Mor.Žižkov 16 4 1 11 33:96 13
5. Lanžhot A 16 3 0 13 28:103 9

OS základen,sk.A

1. Tvrdonice 20 17 1 2 107:29 52
2. Mor.N.Ves 20 16 1 3 115:33 49
3. Hrušky 20 9 2 9 60:64 29
4. Kostice 20 8 3 9 50:68 27
5. Lanžhot B 20 4 0 16 40:110 12
6. MSK Břeclav C 20 2 1 17 20:88 7

OS základen,sk.B

Dohrávka 19. kola: V . Bílovice - Hlohovec 7:0
1. V. Bílovice 20 15 0 5 76:25 45
2. Lednice 20 15 0 5 99:40 45
3. Podivín 20 14 1 5 88:33 43
4. Hlohovec 20 8 2 10 51:58 26
5. Char.N.Ves 20 4 2 14 52:85 14
6. Mikulov B 20 1 1 18 17:142 4

OS základen,sk.C

1. Pohořelice 14 12 1 1 94:13 37
2. Šakvice 14 11 1 2 97:7 34
3. Perná 14 10 0 4 62:44 30
4. H.Bojanovice 14 9 0 5 57:41 27
5. Vranovice 14 5 0 9 29:89 15
6. Pouzdřany 14 4 0 10 22:68 12
7. Strachotín 14 2 1 11 22:60 7
8. Novosedly 14 1 1 12 14:75 4

OS základen,sk.D

1. V.Pavlovice 14 13 1 0 133:15 40
2. Hustopeče 14 12 0 2 104:20 36
3. Šitbořice 14 8 1 5 56:45 25
4. Křepice 14 6 2 6 49:56 20
5. Nosislav 14 6 1 7 40:72 19
6. V.Němčice 14 4 1 9 32:65 13
7. Nikolčice 14 3 0 11 31:71 9
8. Bořetice 14 1 0 13 17:118 3

KP,starší dorost

FK Blansko - 1.FC Kyjov 4:3, SK Boskovice - SK Slatina 5:0, Sok. Tasovice - SK Líšeň 0:6, MSK Břeclav B - Tat. Bohunice 9:2, FC Sparta Brno B - SK Hodonín 0:1, SC Znojmo B - FK Šardice B 1:1, FK Bosonohy - FRAMOZ Rousínov 1:2
1. SK Líšeň 26 20 2 4 62:29 62
2. FK Blansko 26 18 5 3 89:36 59
3. FK Šardice B 26 17 1 8 80:42 52
4. FC Sparta Brno B 26 14 4 8 62:41 46
5. SK Boskovice 26 12 2 12 50:63 38
6. SC Znojmo B 26 11 4 11 44:49 37
7. SK Slatina 26 10 5 11 46:54 35
8. MSK Břeclav B 26 11 1 14 49:47 34
9. Tat. Bohunice 26 10 3 13 84:81 33
10. SK Hodonín 26 9 4 13 44:57 31
11. 1.FC Kyjov 26 9 3 14 53:56 30
12. Sok. Tasovice 26 8 3 15 41:67 27
13. FK Bosonohy 26 7 5 14 43:68 26
14. FRAMOZ Rousínov 26 3 4 19 33:90 13

KP,mladší dorost

FK Blansko - 1.FC Kyjov 5:0, SK Boskovice - SK Slatina 4:3, Sok. Tasovice - SK Líšeň 1:11, MSK Břeclav B - Tat. Bohunice 6:1, FC Sparta Brno B - SK Hodonín 3:2, SC Znojmo B - FK Šardice B 0:2, FK Bosonohy - FRAMOS Rousínov 5:2
1. FC Sparta Brno B 26 22 3 1 79:21 69
2. SK Líšeň 26 19 5 2 69:20 62
3. FK Blansko 26 17 8 1 60:11 59
4. MSK Břeclav B 26 14 3 9 51:45 45
5. FK Šardice B 26 12 6 8 58:44 42
6. SK Hodonín 26 11 4 11 48:53 37
7. Tat. Bohunice 26 10 4 12 47:49 34
8. SK Slatina 26 9 5 12 49:52 32
9. 1.FC Kyjov 26 9 4 13 29:36 31
10. SK Boskovice 26 9 1 16 48:87 28
11. SC Znojmo B 26 6 5 15 32:50 23
12. FRAMOS Rousínov 26 6 4 16 41:69 22
13. FK Bosonohy 26 4 4 18 33:56 16
14. Sok. Tasovice 26 4 4 18 25:86 16

I.tř.,sk.B,dorost

Sok. Novosedly - Sok. Dobšice 4:2, Čechie Zastávka - FC Mikulov 8:1, FC Sn Rosice - A.S.A.ES Únanov 3:3, Baník Zbýšov - Sok. Pohořelice 0:2, FC Miroslav - FC Ivančice 4:1, Druž.Nikolčice - TJ Přímětice 6:2, Hrušovany n.J. - Jevišovice 0:1
1. Sok. Pohořelice 26 18 7 1 57:23 61
2. FC Miroslav 26 18 3 5 61:31 57
3. FC Ivančice 26 15 3 8 51:41 48
4. Hrušovany n.J. 26 15 2 9 67:33 47
5. Čechie Zastávka 26 12 5 9 65:47 41
6. A.S.A.ES Únanov 26 11 7 8 50:53 40
7. Sok. Novosedly 26 12 1 13 50:53 37
8. FC Mikulov 26 11 3 12 57:47 36
9. Jevišovice 26 9 5 12 41:49 32
10. FC Sn Rosice 26 9 4 13 48:61 31
11. TJ Přímětice 26 8 6 12 38:57 30
12. Druž.Nikolčice 26 8 4 14 67:70 28
13. Baník Zbýšov 26 5 5 16 28:65 20
14. Sok. Dobšice 26 2 3 21 29:79 9

I.tř.,sk.C,dorost

SK Vacenovice - Sok. Lanžhot 0:2, Sl. V.Pavlovice - FK Dubňany 5:0, ZEMAS Hovorany - FC Bučovice 6:2, Sl. Rohatec - FK Mutěnice 1:3, Sok. Dambořice - SK Šlapanice 1:1, Sok. Krumvíř - TJ Sok. Otnice 8:2, Sok. Kněždub - SK Slavkov u B. 2:1
1. ZEMAS Hovorany 26 17 5 4 62:33 56
2. Sok. Krumvíř 26 16 1 9 70:35 49
3. Sl. Rohatec 26 14 5 7 59:44 47
4. Sok. Dambořice 26 12 5 9 63:65 41
5. TJ Sok. Otnice 26 12 2 12 44:67 38
6. Sok. Lanžhot 26 11 4 11 52:48 37
7. Sl. V.Pavlovice 26 11 4 11 58:63 37
8. SK Vacenovice 26 11 3 12 63:45 36
9. FK Dubňany 26 9 5 12 45:48 32
10. Sok. Kněždub 26 9 5 12 44:53 32
11. FK Mutěnice 26 10 2 14 42:52 32
12. FC Bučovice 26 9 4 13 62:68 31
13. SK Šlapanice 26 8 3 15 37:63 27
14. SK Slavkov u B. 26 7 4 15 39:56 25

KP, starší žáci

Sparta Brno B - ČAFC Židenice 6:0, FK Šardice B - SC Znojmo B 6:2, SK Hodonín - SK Líšeň 1:3, FC Veselí n.M. - MSK Břeclav 0:2, FK Ratíškovice - FC Komín 1:3, Hrušovany n.J. - 1.FC Kyjov 0:2
1. 1.FC Kyjov 22 18 0 4 47:19 54
2. MSK Břeclav 22 17 2 3 67:14 53
3. FK Šardice B 22 13 3 6 55:30 42
4. SK Líšeň 22 12 6 4 43:23 42
5. Sparta Brno B 22 10 4 8 33:25 34
6. FC Veselí n.M. 22 7 6 9 33:33 27
7. Hrušovany n.J. 22 7 5 10 30:26 26
8. FK Ratíškovice 22 7 4 11 30:37 25
9. FC Komín 22 7 4 11 20:43 25
10. SC Znojmo B 22 7 4 11 26:56 25
11. SK Hodonín 22 6 2 14 25:47 20
12. ČAFC Židenice 22 0 2 20 12:68 2

KP, mladší žáci

Sparta Brno B - ČAFC Židenice 0:1, FK Šardice B - SC Znojmo B 8:0, SK Hodonín - SK Líšeň 1:19, FC Veselí n.M. - MSK Břeclav 1:3, FK Ratíškovice - FC Komín 0:5, Hrušovany n.J. - 1.FC Kyjov 2:1
1. FK Šardice B 22 18 2 2 96:13 56
2. MSK Břeclav 22 17 3 2 71:16 54
3. SK Líšeň 22 14 5 3 95:37 47
4. ČAFC Židenice 22 11 6 5 59:30 39
5. FC Komín 22 10 4 8 42:25 34
6. 1.FC Kyjov 22 10 2 10 49:40 32
7. Sparta Brno B 22 8 4 10 42:45 28
8. SC Znojmo B 22 7 5 10 59:46 26
9. FC Veselí n.M. 22 8 2 12 49:46 26
10. Hrušovany n.J. 22 6 5 11 36:42 23
11. FK Ratíškovice 22 3 2 17 17:71 11
12. SK Hodonín 22 0 0 22 5:209 0

I.tř.,sk.B,st.žáci

Sl. V.Pavlovice - FC Hustopeče 1:2, TJ M.Krumlov - TJ St.Lískovec 2:2, Sok. Tasovice - SK M.S. Brno 4:0, FC Miroslav - FC Ivančice 3:1, FC Mikulov - FC Kohoutovice 1:0, SK Bosonohy - Sok. Dobšice 4:1
1. FC Mikulov 22 16 2 4 55:17 50
2. TJ St.Lískovec 22 15 4 3 85:27 49
3. FC Hustopeče 22 15 2 5 66:24 47
4. FC Ivančice 22 12 3 7 53:40 39
5. Sl. V.Pavlovice 22 9 5 8 41:39 32
6. SK M.S. Brno 22 9 4 9 54:47 31
7. Sok. Tasovice 22 9 2 11 30:48 29
8. SK Bosonohy 22 8 3 11 30:37 27
9. FC Kohoutovice 22 8 3 11 31:41 27
10. TJ M.Krumlov 22 7 3 12 39:44 24
11. FC Miroslav 22 7 3 12 36:49 24
12. Sok. Dobšice 22 0 0 22 7:114 0

I.tř.,sk.B,ml.žáci

Sl. V.Pavlovice - FC Hustopeče 1:2, TJ M.Krumlov - TJ St.Lískovec 3:0, Sok. Tasovice - SK M.S. Brno 0:7, FC Miroslav - FC Ivančice 4:1, FC Mikulov - FC Kohoutovice 2:0, SK Bosonohy - Sok. Dobšice 6:2
1. FC Mikulov 22 20 2 0 97:5 62
2. SK M.S. Brno 22 18 2 2 100:15 56
3. SK Bosonohy 22 17 3 2 103:18 54
4. FC Kohoutovice 22 15 0 7 63:33 45
5. TJ M.Krumlov 22 11 1 10 51:51 34
6. Sok. Tasovice 22 9 2 11 43:78 29
7. TJ St.Lískovec 22 8 0 14 51:71 24
8. Sok. Dobšice 22 6 3 13 36:69 21
9. FC Miroslav 22 6 2 14 35:72 20
10. FC Hustopeče 22 6 0 16 26:74 18
11. Sl. V.Pavlovice 22 4 1 17 17:89 13
12. FC Ivančice 22 3 2 17 17:64 11

I.tř.,sk.C,st.žáci

Sok. Lanžhot - TJ D.Bojanovice 1:2, FK Šardice C - ZEMAS Hovorany 4:1, MSK Břeclav B - FC Veselí n.M. B 0:6, TJ V.Bílovice - SK Hodonín B 3:1, Sok. Luna Hrušky - FC Bučovice 0:3, Sok. Brankovice - SK Slavkov u B. 3:5
1. FK Šardice C 22 19 1 2 112:19 58
2. TJ V.Bílovice 22 17 1 4 75:33 52
3. SK Hodonín B 22 15 2 5 77:33 47
4. SK Slavkov u B. 22 14 3 5 59:45 45
5. TJ D.Bojanovice 22 13 1 8 61:42 40
6. MSK Břeclav B 22 11 1 10 35:32 34
7. ZEMAS Hovorany 22 8 2 12 45:57 26
8. FC Veselí n.M. B 22 7 2 13 38:72 23
9. FC Bučovice 22 7 0 15 42:66 21
10. Sok. Lanžhot 22 6 3 13 31:56 21
11. Sok. Brankovice 22 5 2 15 29:77 17
12. Sok. Luna Hrušky 22 1 0 21 27:99 3

I.tř.,sk.C,ml.žáci

Sok. Lanžhot - TJ D.Bojanovice 5:0, FK Šardice C - ZEMAS Hovorany 7:2, MSK Břeclav B - FC Veselí n.M. B 3:0, TJ V.Bílovice - SK Hodonín B 11:0, Sok. Luna Hrušky - FC Bučovice 2:5, Sok. Brankovice - SK Slavkov u B. 0:8
1. FK Šardice C 22 19 0 3 159:24 57
2. MSK Břeclav B 22 18 3 1 106:19 57
3. Sok. Lanžhot 22 14 2 6 89:37 44
4. FC Veselí n.M. B 22 14 2 6 74:27 44
5. FC Bučovice 22 13 3 6 78:43 42
6. SK Slavkov u B. 22 13 2 7 98:40 41
7. TJ V.Bílovice 22 12 1 9 74:58 37
8. SK Hodonín B 22 7 3 12 32:95 24
9. ZEMAS Hovorany 22 6 1 15 52:86 19
10. Sok. Brankovice 22 3 1 18 20:117 10
11. Sok. Luna Hrušky 22 2 1 19 21:115 7
12. TJ D.Bojanovice 22 1 1 20 9:151 4

tabulky dospělí