Šestihodinový sobotní turnaj měl vítěze přesně podle papírových předpokladů. I když Tvrdonice letos sestoupily do I.B třídy, stále byly mezi účastníky turnaje nejvýše hrající. Sousední Kostice totiž hrají okresní přebor, Týnec se pohybuje v polovině tabulky III. třídy a do stejné soutěže letos postoupily i Hrušky.

Hned první výsledek na turnaji byl překvapující. Mráz sice poslal Kostice do vedení, ale Sokol Hrušky pod vedením trenéra Sopka překvapil všechny přítomné, když během chvilky otočil zápas a udržel vedení 2:1. Poslal tak o soutěž výš hrající Kostice jen do zápasu o třetí místo. Kostice sice měly v zápase převahu, ale Hrušečtí dvakrát uprchli po chybách v obraně Kostic a dali dvě branky. Zvítězila tedy produktivita.

Následovalo utkání Tvrdonic s Týncem a několik desítek diváků vidělo devítibrankovou přestřelku. Museli být spokojení, protože domácí fotbalisté dali sedm branek.

Největší nervy naopak nabídl zápas o třetí místo mezi Kosticemi a Týncem. Kostičtí měli opět navrch, ale nemohli dát gól ani z nejvyloženějších šancí. Navíc Týnec v krizových chvílích podržel zkušený brankář, který si zasloužil za své zákroky potlesk i od soupeřů. Kostice udeřily až v posledních sekundách zápasu, kdy se dostal po rohu ke střele Tuček a zamířil nechytatelně pod břevno. Na penalty tak už nedošlo.

Ve finále se proti sobě postavili domácí s překvapením z Hrušek. Tentokrát si ale účastník III. třídy na favorita v podobě domácích nepřišel a prohrál 1:3. Poháry s věcnými cenami si však nakonec odnesly všichni účastníci a přátelská atmosféra se následně přenesla k dobrému jídlu a cimbálu.

Výsledky:

Kostice – Hrušky 1:2
Tvrdonice – Týnec 7:2
O 3. místo: Týnec – Kostice 0:1
Finále: Tvrdonice – Hrušky 3:1

Konečné pořadí:
1. Tvrdonice (I.B)
2. Hrušky (III. třída)
3. Kostice (OP)
4. Týnec (III. třída)