Poslední Lanžhot dostal debakl na hřišti Šardické rezervy. Lednice si z tabulku uzavírajících Žádovic odvezla body až v nastaveném čase.

Šardice B – Lanžhot 5:0 (3:0)

Utkání začalo v oboustranně svižném tempu. O výsledku zápasu rozhodla čtvrthodina mezi 20. a 35. minutou. Nejdříve po hrubé chybě obrany hostů proměnil domácí Šlos. Z protiútoku zahodil vyloženou šanci lanžhotský Uher a Šardičtí po hrubých chybách v rozmezí deseti minut zvýšili již na 3:0. Obraz hry se ve druhém poločase nezměnil. Když pak domácí v 57. a 70. minutě z pokutového kopu zvyšují na 5:0, o výsledku bylo rozhodnuto. Hosté se v závěru snažili o korekci výsledku, ale svojí nemohoucností stav utkání nezměnili.

Kostice – Šlapanice 1:2 (1:2)

Kostice se v utkání brzy ujaly vedení, když v 7.minutě centr Juhase hlavou přesně umístil Požgay. Z vedení se domácí však dlouho neradovali, protože hned v následující minutě vyrovnal po dobrém signálu ze standardní situace Bílý. Ve 21. minutě velkou šanci domácích neproměnil Urbánek a sám před bránou hlavičkoval nad. Nedáš – dostaneš se potvrdilo a ve 36. minutě poslal hosty do vedení jejich kapitán Šamšula. V druhém poločase si žádné z mužstev vážnější šanci ke skórování nevytvořilo a tak Kostice na jaře podruhé doma prohrály.

Žádovice – Lednice 1:2 (1:0)

Hosté byli šokováni již v 5. minutě, kdy domácí kopali penaltu po faulu Bartošíka, kterou také proměnili. Od té doby se domácí nedostali ani k soupeřově šestnáctce. Naopak hosté zahazovali jednu vyloženou šanci za druhou, zvonila i branková konstrukce. Až v 55. minutě Kaňa nahrál pod sebe Holešínskému a ten vyrovnal. I další lednické šance přišly vniveč. Až ve třetí minutě nastavení nezvládli domácí svoji standardku a z následného protiútoku rozhodl Kaňa o výhře hostů.

Velké Bílovice – Hodonín 5:1 (5:0)

Již ve 2. minutě se po standardní situaci hlavou trefil Lukáš Osička. Hned ve 3. minutě potrestal faul na Lukáše Osičku Radek Drulák starší z penalty. Za několik minut skóroval po standardní situaci z hranice šestnáctky opět Drulák starší střelou k tyči na 3:0. Desetiminutovku snů zakončilo důsledné napadání Osičky. Hosté ve snaze odkopnout míč zasáhli domácího útočníka a odražený míč skončil v bráně hostů. Ve 32.min. přišel nejhezčí moment celého utkání. Po naražení Krejčiříka Drulák starší střelou z 25 metrů trefil horní roh hostující branky a završil svůj hattrick. Po domácí smrti v první půli se utkání jenom dohrávalo. Hosté stačili již jen snížit z pokutového kopu v 91. minutě zápasu.

MSKBřeclav B – Milotice 2:1 (0:1)

V prvním poločase se hrál velmi dobrý fotbal, domácí měli více ze hry. Již ve 12. min. se proti samostatnému nájezdu musel výborným zákrokem blýsknout domácí Elsner. O 7 minut později však už kapituloval po křížné střele ze 16 metrů. Do druhé půle vlétli domácí jako uragán, hned ve 46.min. skórovali, bohužel z ofsajdu. Vyrovnání přišlo v 68. minutě, kdy oblouček Gajdoše prošel až za brankovou čáru. Rázem bylo MSK B jako polité živou vodou, ještě více se do soupeře zakouslo. Vyplatilo se to hned o 4 min. později, kdy se Kříž nejlépe zorientoval po rohu a dal na 2:1. Podivín – Vracov 1:2 (1:0) Domácí byli o kousek lepším celkem. Hrál se silový, pro diváka nepohledný fotbal s velkým množstvím faulů na obou stranách. Ve 30. minutě Hrdlička prostřelil brankáře Zálešáka. Tím stanovil poločasový výsledek 1:0. Hned v 47. minutě neproměnil svou šanci na vyrovnání Ňorek, na to kopali domácí ve 48. minutě penaltu. Zálešák ji ovšem kapitánovi Řezáčovi chytil. Z následné akce Vracovští vyrovnali. K přímému kopu se postavil Vybíral a z následnou dorážkou překonal domácího brankáře. V 80. minutě po důrazu Eliáše a chybě domácího stopera Čapky proměnil šanci Ňorek .