SOBOTA 16. 30 Novosedly Bzenec (KP). Novosedlům se na jaře moc nedaří. A teď je navíc čeká lídr tabulky Bzenec. „Torzo našeho mužstva momentálně na víc nemá. Musíme se vyrovnat ještě s tímto zápasem a další víkend máme volno," prohlásil kouč Novosedel Bohdan Ryšavý.

SOBOTA 16.30 Mikulov Blatnice (I.A). Pálava musí zabrat, aby si ještě udržela aspoň teoretickou šanci na záchranu. Blatnice ale může hrát v klidu, drží poklidný střed tabulky.

SOBOTA 16.30 Krumvíř Křepice (I.B). Dnešní nabídku uzavírá duel geograficky blízkých týmů. Výrazně se na jaře snížila i ztráta Křepic, které se raketově derou tabulkou. Krumvíři jde ale o postup.

NEDĚLE 10.30 Velké Pavlovice Dražovice. Slavoj zažíval vynikající vstup do jara, než ho v minulém kole pěti brankami umravnilo ambiciózní Veselí. Velké Pavlovice se drží na šesté příčce, jejich zítřejší soupeř Dražovice jsou deváté, ale pouze s tříbodovou ztrátou.

NEDĚLE 10.30 Břeclav B Šaratice (I.A). Ve stejnou dobu se chystá na poštorenském stadionu zajímavý záchranářský duel. Domácí béčko MSK je sice osmé, ovšem na předposlední Šaratice mají jen dvoubodový náskok.

NEDĚLE 16.30 LEDNICE VESELÍ (I.A). K sestupovým starostem se překvapivě namotala Lednice. Zítra ji navíc čeká silné Veselí, které pokukuje po postupu.

NEDĚLE 16.30 NIKOLČICE ŽAROŠICE (I.B). Nikolčice naposledy ztratily dobře rozjetý zápas ve Tvrdonicích, teď je čekají tabulkoví soupeři.