I.A třída

Kostice – Velké Pavlovice 3:2 (2:1)

Ve vypjatém utkání se Kostice velmi brzy ujaly vedení, ve 2. minutě utkání vstřelil branku Darmovzal. Domácí se ale z vedení dlouho neradovali, v 5. minutě srovnal hlavou na 1:1 Šabata. V 34. minutě dostal kvalitní přihrávku za obranu Darmovzal, který v samostatný únik přesně zakončil. V 63. minutě stálo při domácích štěstí, když hosté nastřelili břevno a míč se odrazil do země a ven z brány. V 70.minutě z protiútoku Šabata vyrovnal. Domácí však hned v následující minutě odpověděli gólem Bezuchého, který usměrnil hlavou míč k tyči a rozhodl tak o vítězství Kostic.

Tvrdonice – Šlapanice 3:1 (2:1)

Hosté vstoupili do zápasu s náporem, který vedl hned ve 2. minutě ke vstřelení vedoucího gólu. Domácí ale po nepříznivém vstupu do utkání hru vyrovnali a od 15. minuty získávali územní převahu, která vedla asi ve 30. minutě ke vstřelení vyrovnávací branky Příkazským. Svoji převahu zužitkovali domácí do poločasu ještě jednou a byl to znovu Příkazský, který ve 38. minutě zvýšil na 2:1. Nakonec se snaha a dobrá hra v průběhu celého zápasu domácím vyplatila a v 72. minutě zvýšili své vedení na 3:1 krásnou střelou Trčky z 25 metrů. V 76. minutě byl vyloučen hostující Pohorský za hrubý faul ze zadu a v 83. minutě domácí brankář Král za nesportovní chování.

Medlánky – Novosedly 0:2 (0:1)

Novosedly potvrdily dobrou formu dalším zaslouženým vítězstvím. Radovat se mohly již ve 3. minutě, kdy šel sám na brankaře Svoboda, ale neproměnil. První zásah si připsal až Mucala. Trpišovský vybojoval míč, obešel protihráče a vystřelil. Střela směřovala do branky, Mucala jen jistil správný směr. I u druhé branky byl Trpišovský. Obešel soupeře, naservíroval míč Svobodovi a ten obešel brankáře a pojistil vítězství.

I.B třída

Podivín – Milotice 3:2 (2:1)

Domácí zmrazil v úvodu Dobeš, který využil na zadní tyči přihrávku, které předcházela domácí ztráta míče. Domácí vrátil do hry rychlík Dohnal, který svů samostatný nájezd zakončil přesně k tyči. Výsledek převážil na stranu Podivína Karel Švestka, který se rovněž prosadil po brejku. Ve druhé půli měli domácí zápas ve svých rukou, a když vstřelil svůj druhý gól Švestka, zdálo se být rozhodnuto. Deset minut před koncem se ale nechal zbytečně vyloučit domácí brankář Bednařík, který po odpískání faulu na brankáře strčil do protihráče. Proti deseti se ale hosté prosadili jen jednou, když se podruhé v utkání trefil Dobeš.

Vlkoš – Lednice 2:0 (0:0)

V první půli se hrála vyrovnaná partie se spoustou nepřesností. Přesto hosté Vlkoš mírně přehrávali. těsně před poločasem byl vyloučen domácí hráč a před Ledmnicí byla pětačtyřicetiminutová přesilovka. Domácí se však semkli a začali bojovat. Nepouštěli hosty do pořádného zakončení. V 62. minutě se po standardní situaci hlavou prosadil domácí Ingr. Lednice se dál hnala do útoku, což se jí nevyplatilo v 89. minutě, kdy po úniku přes půl hřiště skóroval Pavézka.

Velké Bílovice – Bzenec 2:1 (0:0)

Domácí nastoupili bez Druláka staršího a v obraně to hořelo hned v první minutě. Postupem času se začali šance objevovat i na straně domácích. A že jich nebylo málo, všechny však zneškodnil hostující brankář. Ve druhém poločase domácí hosty zmáčkli a v 56. minutě se ocitl sám před brankářem hostí Opluštil. Napoprvé neproměnil, ale při dorážce byl faulován a nařízenou penaltu sám bezpečně proměnil. Tlak domácích neochaboval a hosté v obraně nevěděli kam skočit. V 68. minutě po centru Druláka mladšího proměnil hlavou již několikátou šanci Lukáš Osička. Domácí podcenili hned následující situaci a po nedorozumění v obraně kopali hosté pokutový kop který proměnil Dulovec. Domácí obrana poté odvrátila všechny dlouhé nákopy a tak body zůstaly po zásluze doma.