OP muži
Nosislav - Hustopeče 3:4, Pohořelice - Březí 6:0, Fk Valtice - Sok. Přítluky 4:0, Strachotín - Popice 3:0, Přibice - Mor. N. Ves 6:1, Rakvice - Ch. N. Ves 3:1, Mikulov B - Nikolčice 3:5
1 Hustopeče 8 8 0 0 22 : 10 24
2 Rakvice 8 7 0 1 21 : 5 21
3 Přibice 8 5 1 2 20 : 10 16
4 Strachotín 8 5 0 3 20 : 12 15
5 Pohořelice 8 5 0 3 21 : 17 15
6 Nikolčice 8 5 0 3 16 : 15 15
7 Mor. N. Ves 8 5 0 3 14 : 14 15
8 Nosislav 8 4 0 4 15 : 14 12
9 Ch. N. Ves 8 3 1 4 15 : 20 10
10 Fk Valtice 8 3 0 5 12 : 10 9
11 Sok. Přítluky 8 2 0 6 12 : 18 6
12 Popice 8 2 0 6 11 : 22 6
13 Mikulov B 8 1 0 7 12 : 26 3
14 Březí 8 0 0 8 4 : 22 0

III. třída, sk. A
Tvrdonice B - Novosedly B 3:1, D. Dunajovice - Lanžhot B 3:1, Mor. N. Ves B - M.Žižkov 5:3, Týnec - Zaječí 2:4, Bavory B - Starovičky 0:1, Lednice B - Sok. Pavlov 1:1, Perná - Drnholec 3:2
1 Zaječí 8 6 2 0 27 : 8 20
2 Novosedly B 8 5 1 2 26 : 11 16
3 Tvrdonice B 8 5 1 2 27 : 14 16
4 D. Dunajovice 8 5 0 3 17 : 14 15
5 Sok. Pavlov 8 4 1 3 11 : 13 13
6 Bavory B 8 4 0 4 19 : 10 12
7 Lanžhot B 8 3 1 4 15 : 13 10
8 Drnholec 8 3 1 4 14 : 14 10
9 Lednice B 8 3 1 4 15 : 20 10
10 Starovičky 8 3 1 4 10 : 17 10
11 Perná 8 3 0 5 14 : 27 9
12 Mor. N. Ves B 8 2 2 4 10 : 17 8
13 Týnec 8 2 1 5 9 : 15 7
14 M.Žižkov 8 2 0 6 9 : 30 6

III. třída, sk. B
Brumovice - Uherčice 5:0, Vranovice - Boleradice 1:0, Kobylí - Cvrčovice 0:2, V. Pavlovice B - Krumvíř 0:3, Pasohlávky - Pouzdřany 1:2, Křepice - Šitbořice 7:0, Starovice - V.Němčice 2:6
1 Křepice 8 7 1 0 35 : 8 22
2 V.Němčice 8 7 1 0 24 : 8 22
3 Krumvíř 8 6 2 0 27 : 8 20
4 Cvrčovice 8 6 1 1 25 : 3 19
5 Pouzdřany 8 4 1 3 17 : 17 13
6 V. Pavlovice B 8 4 0 4 15 : 19 12
7 Vranovice 8 3 0 5 20 : 23 9
8 Šitbořice 8 2 1 5 12 : 23 7
9 Brumovice 8 2 1 5 12 : 23 7
10 Boleradice 8 2 1 5 7 : 18 7
11 Uherčice 8 2 1 5 11 : 24 7
12 Starovice 8 2 1 5 10 : 25 7
13 Pasohlávky 8 2 0 6 21 : 29 6
14 Kobylí 8 1 1 6 8 : 16 4

IV. třída, sk. A
Kostice B - MSK Břeclav C 7:0, Sok. Ladná A - Zaječí B 0:1, Hlohovec B - Podivín B 1:4, Rakvice B - Ch. N. Ves B 2:6, Milovice - V. Bílovice B 2:0
1 Milovice 6 6 0 0 24 : 9 18
2 Ch. N. Ves B 7 5 1 1 24 : 9 16
3 Kostice B 8 4 2 2 25 : 14 14
4 V. Bílovice B 7 4 2 1 16 : 6 14
5 Podivín B 7 4 0 3 28 : 14 12
6 Bulhary 7 3 0 4 21 : 21 9
7 Sedlec 6 3 0 3 11 : 20 9
8 Hlohovec B 6 2 1 3 14 : 15 7
9 MSK Břeclav C 7 2 1 4 15 : 22 7
10 Zaječí B 6 1 1 4 8 : 23 4
11 Rakvice B 6 1 1 4 9 : 26 4
12 Sok. Ladná A 7 0 1 6 1 : 17 1

IV. třída, sk. B
V. Dvůr - Uherčice B 5:1, Vranovice B - Březí B 4:0, Přibice B - Klentnice 4:1, Sok. Ivaň - H. Věstonice 5:0, Perná B - Pohořelice B 0:7
1 Pohořelice B 8 7 1 0 36 : 11 22
2 Sok. Ivaň 8 7 0 1 36 : 7 21
3 Přibice B 8 4 2 2 17 : 10 14
4 V. Dvůr 6 4 1 1 19 : 12 13
5 Klentnice 6 4 1 1 16 : 10 13
6 Vranovice B 6 3 0 3 14 : 14 9
7 Sok. Ladná B 7 3 0 4 18 : 27 9
8 Březí B 6 1 2 3 12 : 15 5
9 Perná B 8 1 1 6 8 : 33 4
10 Uherčice B 6 0 3 3 8 : 15 3
11 D. Věstonice 6 1 0 5 8 : 17 3
12 H. Věstonice 7 0 1 6 10 : 31 1

IV. třída, sk. C
Starovičky B - Klobouky 0:1, V.Němčice B - FC Hustopeče B 1:1, Kobylí B - Bořetice B 3:0, H. Bojanovice - Kurdějov 3:0, Němčičky - Vrbice 0:2, TJ Diváky - V. Hostěrádky 3:1,
1 Vrbice 8 7 0 1 27 : 4 21
2 FC Hustopeče B 8 5 2 1 12 : 8 17
3 Němčičky 7 5 0 2 19 : 6 15
4 H. Bojanovice 7 4 2 1 16 : 9 14
5 TJ Diváky 7 4 2 1 15 : 8 14
6 Bořetice B 8 3 1 4 23 : 17 10
7 V.Němčice B 7 3 1 3 11 : 8 10
8 V. Hostěrádky 8 3 1 4 10 : 11 10
9 Kobylí B 7 3 0 4 13 : 15 9
10 Klobouky 7 2 2 3 4 : 12 8
11 Starovičky B 7 1 1 5 7 : 28 4
12 Kurdějov 8 1 0 7 7 : 24 3
13 Nikolčice B 7 0 2 5 7 : 21 2

OP dorost
Nosislav - Hustopeče 2:2, Vranovice - Březí 0:3, Kobylí - Bořetice 1:0, Strachotín - Zaječí 0:3, Hlohovec - Tvrdonice 1:2, Rakvice - V.Němčice 2:3
1 Lanžhot 8 7 0 1 29 : 7 21
2 Bořetice 8 5 1 2 25 : 14 16
3 Zaječí 8 5 1 2 28 : 18 16
4 Hustopeče 8 5 1 2 19 : 13 16
5 V.Němčice 8 5 0 3 20 : 14 15
6 Tvrdonice 8 4 3 1 18 : 15 15
7 Strachotín 8 4 2 2 24 : 14 14
8 Rakvice 8 3 2 3 15 : 15 11
9 Nosislav 8 3 1 4 21 : 25 10
10 Kobylí 8 2 0 6 15 : 19 6
11 Vranovice 8 1 3 4 16 : 24 6
12 Hlohovec 8 2 0 6 9 : 21 6
13 Březí 8 2 0 6 12 : 25 6
14 Šitbořice 8 1 0 7 11 : 38 3

III. třída dorost
Brumovice - Klobouky 8:0, Fk Valtice - M.Žižkov 3:4, H. Bojanovice - Popice 0:2, Přibice - Podivín 0:1, Křepice - Ch. N. Ves 2:4, Perná - Drnholec 2:0
1 Ch. N. Ves 6 6 0 0 24 : 4 18
2 Křepice 7 5 1 1 29 : 7 16
3 Podivín 6 4 2 0 24 : 7 14
4 Perná 7 4 1 2 24 : 16 13
5 Popice 6 4 1 1 13 : 5 13
6 Brumovice 7 4 0 3 22 : 15 12
7 Přibice 8 3 0 5 6 : 23 9
8 Drnholec 6 2 2 2 8 : 8 8
9 M.Žižkov 6 2 2 2 9 : 11 8
10 Fk Valtice 8 1 0 7 8 : 29 3
11 Klobouky 7 0 2 5 8 : 33 2
12 H. Bojanovice 8 0 1 7 8 : 25 1

OP starší žáci
Sokol Podluží - V.NěmčiceIKřepice 1:11, Pohořelice - Březí 11:0, Vranovice - Tvrdonice 1:5, Rakvice - Kobylí 2:8, MSK Břeclav C - Nikolčice/Šitbořice 0:0
1 MSK Břeclav C 5 4 1 0 37 : 1 13
2 V.NěmčiceIKřepice 4 4 0 0 44 : 2 12
3 Nikolčice/Šitbořice 4 3 1 0 24 : 1 10
4 Tvrdonice 5 3 0 2 38 : 11 9
5 Pohořelice 4 3 0 1 19 : 4 9
6 Kobylí 5 1 2 2 12 : 15 5
7 Vranovice 5 1 1 3 11 : 15 4
8 Sokol Podluží 4 1 0 3 13 : 26 3
9 Rakvice 4 1 0 3 12 : 34 3
10 Ch. N. Ves 4 0 1 3 2 : 45 1
11 Březí 4 0 0 4 0 : 58 0

Zákl. žák. sout., sk. A
Fk Valtice - Perná 2:3, Bulhary - Lednice 0:6, M.Žižkov - Zaječí 11:0, Hlohovec - Podivín 2:0, Drnholec - Novosedly 14:0
1 Hlohovec 5 5 0 0 34 : 3 15
2 Perná 5 4 0 1 44 : 3 12
3 Drnholec 5 3 1 1 27 : 6 10
4 Lednice 5 3 0 2 22 : 6 9
5 Podivín 5 3 0 2 17 : 6 9
6 Bulhary 5 2 1 2 9 : 19 7
7 M.Žižkov 5 2 0 3 26 : 11 6
8 Fk Valtice 5 2 0 3 8 : 15 6
9 Zaječí 5 0 0 5 1 : 46 0
10 Novosedly 5 0 0 5 1 : 74 0

Zákl. žák. sout., sk. B
Brumovice - Bořetice 2:6, Klobouky - Boleradice 3:1, Nosislav - Vrbice 5:2
1 Klobouky 5 5 0 0 32 : 5 15
2 Boleradice 5 4 0 1 32 : 4 12
3 Bořetice 5 3 0 2 16 : 12 9
4 Nosislav 5 2 0 3 9 : 15 6
5 Brumovice 5 1 0 4 8 : 21 3
6 Vrbice 5 0 0 5 2 : 42 0

OP mladší žáci
Sokol Podluží - V.Němčice/Křepice 0:10, Pohořelice - Březí 14:0, Vranovice - Tvrdonice 3:1, Rakvice - Kobylí 5:0, MSK Břeclav C - Nikolčice/Šitbořice 1:4
1 MSK Břeclav C 5 4 0 1 39 : 6 12
2 Nikolčice/Šitbořice 4 4 0 0 22 : 2 12
3 V.Němčice/Křepice 4 3 1 0 42 : 2 10
4 Pohořelice 4 3 0 1 22 : 5 9
5 Rakvice 4 2 0 2 15 : 9 6
6 Kobylí 5 2 0 3 6 : 20 6
7 Vranovice 5 2 0 3 6 : 26 6
8 Tvrdonice 5 1 1 3 19 : 10 4
9 Ch. N. Ves 4 1 0 3 5 : 14 3
10 Sokol Podluží 4 1 0 3 16 : 37 3
11 Březí 4 0 0 4 0 : 61 0

OP základen, sk. A
Kostice - Ch. N. Ves 9:3, Tvrdonice - Lanžhot 7:0, M.Žižkov - MSK Břeclav A 0:5, Mor. N. Ves - Sokol Podluží 0:2
1 MSK Břeclav A 5 5 0 0 47 : 4 15
2 M.Žižkov 5 4 0 1 33 : 7 12
3 Ch. N. Ves 5 3 0 2 18 : 20 9
4 Kostice 4 2 0 2 28 : 14 6
5 Tvrdonice 5 2 0 3 15 : 27 6
6 Sokol Podluží 5 1 1 3 6 : 27 4
7 Mor. N. Ves 4 1 0 3 7 : 14 3
8 Lanžhot 5 0 1 4 2 : 43 1

OP základen, sk. B
Podivín - V. Bílovice 0:6, MSK Břeclav B - Lednice 2:1, Hlohovec - Sedlec 10:1, Mikulov B - Tatr. Poštorná 14:1
1 Mikulov B 5 5 0 0 42 : 4 15
2 Lednice 5 4 0 1 37 : 8 12
3 MSK Břeclav B 5 4 0 1 18 : 11 12
4 Hlohovec 5 3 0 2 27 : 16 9
5 V. Bílovice 5 3 0 2 25 : 14 9
6 Sedlec 5 1 0 4 12 : 39 3
7 Podivín 5 0 0 5 5 : 39 0
8 Tatr. Poštorná 5 0 0 5 3 : 38 0

OP základen, sk. C
Vranovice - Perná 6:0, Strachotín - D. Dunajovice 4:2, Pouzdřany - Novosedly 1:11, Mikulov A - Sok. Ivaň 17:1
1 Mikulov A 5 5 0 0 57 : 6 15
2 Novosedly 5 4 1 0 37 : 4 13
3 D. Dunajovice 5 3 1 1 32 : 11 10
4 Strachotín 5 3 0 2 19 : 22 9
5 Vranovice 5 1 0 4 11 : 26 3
6 Sok. Ivaň 5 1 0 4 13 : 34 3
7 Pouzdřany 5 1 0 4 8 : 39 3
8 Perná 5 1 0 4 2 : 37 3

OP základen, sk. D
V. Pavlovice - Boleradice 1:4, V.Němčice - Nosislav 3:4, Krumvíř - Nikolčice/Šitbořice 0:3
1 V. Pavlovice 5 4 0 1 27 : 11 12
2 Boleradice 4 3 0 1 14 : 4 9
3 FC Hustopeče 4 3 0 1 13 : 3 9
4 Nosislav 4 2 0 2 10 : 14 6
5 V.Němčice 5 1 1 3 16 : 21 4
6 Nikolčice/Šitbořice 4 1 1 2 7 : 12 4
7 Krumvíř 4 0 0 4 6 : 28 0

KP muži
Tasovice - Ráječko 1:1, Kuřim - Hrušovany 4:0, Židenice - Mor. Krumlov 3:1, Sn Rosice - Sparta Brno 2:1, Velká - Ivančice 2:1, Bavory - Podluží 3:0, Ratíškovice - Kyjov 2:0, Mikulov - Bohunice 2:1
1 Sn Rosice 9 7 1 1 17 : 6 22
2 Tasovice 9 7 1 1 15 : 7 22
3 Židenice 9 6 1 2 14 : 9 19
4 Ráječko 9 5 3 1 17 : 10 18
5 Bavory 9 4 4 1 14 : 5 16
6 Ratíškovice 9 5 0 4 16 : 13 15
7 Podluží 9 4 2 3 13 : 13 14
8 Velká 9 4 2 3 15 : 16 14
9 Bohunice 9 4 0 5 16 : 17 12
10 Kyjov 9 2 3 4 10 : 10 9
11 Mikulov 9 2 2 5 7 : 11 8
12 Mor. Krumlov 9 2 2 5 9 : 17 8
13 Kuřim 9 1 4 4 10 : 11 7
14 Ivančice 9 2 1 6 10 : 15 7
15 Sparta Brno 9 1 2 6 5 : 16 5
16 Hrušovany 9 1 2 6 7 : 19 5

I. A třída, sk. A, muži
Dobšice - 1SC Znojmo B 1:2, Novosedly - Újezd u Brna 3:1, Miroslav - Kohoutovice 2:1, Rajhrad - Jevišovice 3:2, Vev.Bítýška - Bosonohy 0:1, Sn Brno - Čebín 3:1, IE Znojmo - Sl Brno 1:1
1 Miroslav 8 7 0 1 27 : 4 21
2 1SC Znojmo B 8 5 2 1 21 : 12 17
3 Novosedly 8 5 1 2 18 : 13 16
4 Rajhrad 8 4 3 1 23 : 14 15
5 Sn Brno 8 4 2 2 17 : 14 14
6 Bosonohy 8 4 1 3 19 : 18 13
7 Sl Brno 8 2 4 2 13 : 13 10
8 Čebín 8 3 1 4 9 : 13 10
9 Dobšice 8 3 0 5 12 : 15 9
10 Kohoutovice 8 2 2 4 14 : 13 8
11 Vev.Bítýška 8 2 2 4 15 : 28 8
12 IE Znojmo 8 1 4 3 10 : 14 7
13 Újezd u Brna 8 0 4 4 3 : 17 4
14 Jevišovice 8 0 2 6 4 : 17 2

I. A třída, sk. B, muži
Šardice B - Vacenovice 2:1, Kostice - V.Pavlovice 3:1, Bučovice - Dubňany 0:0, Ivanovice - Vracov 3:1, Veselí n.M. - Tvrdonice 1:1, Šlapanice - Slavkov 3:1, Břeclav B - Rohatec 3:0
1 Šardice B 8 5 1 2 15 : 7 16
2 Rohatec 8 5 1 2 18 : 11 16
3 Ivanovice 8 4 3 1 21 : 10 15
4 Kostice 8 4 3 1 16 : 7 15
5 Vracov 8 4 2 2 9 : 7 14
6 Tvrdonice 8 3 3 2 10 : 7 12
7 Břeclav B 8 4 0 4 13 : 14 12
8 V.Pavlovice 8 4 0 4 8 : 11 12
9 Veselí n.M. 8 3 1 4 9 : 19 10
10 Bučovice 8 2 3 3 11 : 10 9
11 Vacenovice 8 2 2 4 10 : 11 8
12 Šlapanice 8 2 2 4 13 : 16 8
13 Slavkov 8 1 3 4 10 : 17 6
14 Dubňany 8 0 2 6 4 : 20 2

I. B třída, sk. C, muži
Blatnice - Bzenec 2:3, V. Bílovice - Lednice 1:2, Milotice - Bořetice 2:1, Mutěnice B - Doubravník 4:2, Hlohovec - Podivín 2:1, Lanžhot - Kněždub 0:0, Hrozn. Lhota - Vlkoš 4:2
1 Bzenec 8 6 1 1 26 : 14 19
2 V. Bílovice 8 5 1 2 24 : 12 16
3 Milotice 8 4 4 0 15 : 7 16
4 Lanžhot 8 4 3 1 21 : 10 15
5 Podivín 8 4 1 3 20 : 10 13
6 Bořetice 8 4 1 3 14 : 10 13
7 Lednice 8 3 3 2 20 : 19 12
8 Mutěnice B 8 4 0 4 15 : 15 12
9 Hrozn. Lhota 8 3 2 3 11 : 18 11
10 Kněždub 8 2 2 4 13 : 13 8
11 Vlkoš 8 2 2 4 13 : 17 8
12 Hlohovec 8 2 2 4 11 : 16 8
13 Blatnice 8 1 2 5 8 : 21 5
14 Doubravník 8 0 0 8 9 : 38 0

KP st. dorost
Boskovice - 1SC Znojmo B 4:1, Kuřim - Rousínov 4:1, Kyjov - Veselí n.M. 2:1, Sp Brno B - Blansko 2:2, Slatina - Šardice B 1:1, Mor.Krumlov - Miroslav 2:1, Břeclav B - Svr Brno 0:2
1 Sp Brno B 8 4 4 0 22 : 9 16
2 Svr Brno 8 5 1 2 16 : 8 16
3 Kyjov 8 5 1 2 20 : 17 16
4 Boskovice 8 4 2 2 20 : 19 14
5 Mor.Krumlov 8 4 1 3 25 : 16 13
6 Kuřim 8 4 1 3 23 : 17 13
7 Slatina 8 3 3 2 12 : 15 12
8 Šardice B 8 2 5 1 13 : 13 11
9 Veselí n.M. 8 2 3 3 14 : 13 9
10 Rousínov 8 3 0 5 14 : 22 9
11 Miroslav 8 2 1 5 15 : 21 7
12 1SC Znojmo B 8 2 1 5 12 : 18 7
13 Břeclav B 8 2 1 5 17 : 27 7
14 Blansko 8 1 2 5 13 : 21 5

KP ml. dorost
Boskovice - 1SC Znojmo B 2:3, Kuřim - Rousínov 2:0, Kyjov - Veselí n.M. 3:0, Sp Brno B - Blansko 1:1, Slatina - Šardice B 0:3, Mor.Krumlov - Miroslav 0:3, Břeclav B - Svr Brno 4:1
1 Sp Brno B 8 7 1 0 26 : 4 22
2 1SC Znojmo B 8 6 1 1 28 : 7 19
3 Veselí n.M. 8 4 3 1 13 : 11 15
4 Blansko 8 4 2 2 19 : 8 14
5 Kyjov 8 4 1 3 18 : 9 13
6 Šardice B 8 4 1 3 20 : 15 13
7 Miroslav 8 4 1 3 17 : 16 13
8 Mor.Krumlov 8 3 2 3 11 : 11 11
9 Břeclav B 8 3 2 3 9 : 19 11
10 Boskovice 8 1 3 4 10 : 16 6
11 Kuřim 8 2 0 6 8 : 16 6
12 Svr Brno 8 2 0 6 11 : 25 6
13 Slatina 8 1 2 5 9 : 18 5
14 Rousínov 8 1 1 6 6 : 30 4

I. třída dorost, sk. B
Tasovice - Přímětice 1:0, Novosedly - Hrušovany 0:2, Otnice - Bantice 2:1, Rosice - Měnín 1:2, Zastávka - Únanov 2:0, Ivančice - Blížkovice 3:0, Mikulov - Pohořelice 1:6
1 Pohořelice 7 7 0 0 22 : 1 21
2 Blížkovice 8 6 1 1 34 : 6 19
3 Zastávka 8 6 1 1 28 : 9 19
4 Únanov 8 6 0 2 26 : 6 18
5 Tasovice 8 5 1 2 26 : 10 16
6 Ivančice 8 5 1 2 25 : 14 16
7 Hrušovany 8 4 1 3 13 : 12 13
8 Měnín 8 4 0 4 13 : 21 12
9 Přímětice 7 3 0 4 15 : 14 9
10 Novosedly 8 3 0 5 10 : 12 9
11 Otnice 8 2 1 5 15 : 31 7
12 Mikulov 8 1 0 7 8 : 49 3
13 Bantice 8 0 0 8 6 : 20 0
14 Rosice 8 0 0 8 7 : 43 0

I. třída dorost, sk. C
Dambořice - Vacenovice 1:3, V. Bílovice - V. Pavlovice 0:3, Bučovice - Dubňany 3:1, D.Bojanovice - Mutěnice 1:1, Hovorany - Podluží 3:2, Ratíškovice - Slavkov 6:1, Kostice - Rohatec 1:8
1 Ratíškovice 8 6 2 0 29 : 9 20
2 Rohatec 8 6 1 1 37 : 11 19
3 D.Bojanovice 8 6 1 1 24 : 7 19
4 Bučovice 8 5 1 2 32 : 11 16
5 Dubňany 8 5 1 2 21 : 8 16
6 Mutěnice 8 4 2 2 14 : 11 14
7 V. Pavlovice 8 3 1 4 17 : 20 10
8 V. Bílovice 8 3 0 5 28 : 21 9
9 Dambořice 8 3 0 5 17 : 13 9
10 Vacenovice 8 2 3 3 12 : 14 9
11 Podluží 8 2 1 5 10 : 21 7
12 Hovorany 8 2 1 5 9 : 24 7
13 Slavkov 8 1 1 6 8 : 35 4
14 Kostice 8 0 1 7 5 : 58 1

KP st. žáci
Boskovice - 1SC Znojmo B 1:0, Mikulov - Ratíškovice 3:1, Veselí n.M. - Bystrc-Knín. 4:1, 1FC Brno C - Šardice B 2:1, Vyškov B - Sp Brno B 0:2, Hrušovany - Kyjov 2:0, Líšeň - Svr. Brno 1:1
1 Šardice B 7 5 1 1 22 : 5 16
2 Svr. Brno 7 4 3 0 22 : 6 15
3 Veselí n.M. 7 4 1 2 22 : 13 13
4 Hrušovany 7 4 1 2 15 : 10 13
5 Mikulov 7 4 1 2 14 : 11 13
6 Bystrc-Knín. 7 3 2 2 14 : 13 11
7 Líšeň 7 3 1 3 13 : 13 10
8 Sp Brno B 7 3 0 4 10 : 16 9
9 Boskovice 7 2 2 3 7 : 10 8
10 1SC Znojmo B 7 2 1 4 7 : 14 7
11 1FC Brno C 7 2 1 4 7 : 19 7
12 Vyškov B 6 2 0 4 11 : 12 6
13 Kyjov 6 1 1 4 6 : 12 4
14 Ratíškovice 7 1 1 5 7 : 23 4

KP ml. žáci
Boskovice - 1SC Znojmo B 5:0, Mikulov - Ratíškovice 2:2, Veselí n.M. - Bystrc-Knín. 1:1, 1FC Brno C - Šardice B 3:4, Vyškov B - Sp Brno B 1:3, Hrušovany - Kyjov 0:1, Líšeň - Svr. Brno 0:2
1 Svr. Brno 7 7 0 0 38 : 1 21
2 Šardice B 7 5 2 0 31 : 10 17
3 Bystrc-Knín. 7 4 3 0 24 : 8 15
4 Líšeň 7 5 0 2 13 : 6 15
5 Sp Brno B 7 4 2 1 16 : 8 14
6 Boskovice 7 3 2 2 19 : 8 11
7 Veselí n.M. 7 3 1 3 16 : 10 10
8 1FC Brno C 7 2 1 4 14 : 18 7
9 1SC Znojmo B 7 2 1 4 9 : 19 7
10 Hrušovany 7 2 1 4 5 : 16 7
11 Mikulov 7 2 1 4 10 : 28 7
12 Kyjov 6 1 0 5 1 : 18 3
13 Ratíškovice 7 0 2 5 4 : 22 2
14 Vyškov B 6 0 0 6 2 : 30 0

I. třída, sk. B, st. žáci
Zastávka - St. Lískovec 2:0, Kohoutovice - Ivančice 6:1, Hustopeče - M.Krumlov 3:1, Vojkovice - Tasovice 8:0, Dobšice - Miroslav 2:2, MS Brno - Slatina 0:1
1 Vojkovice 6 5 1 0 21 : 4 16
2 Kohoutovice 6 5 0 1 28 : 12 15
3 Hustopeče 5 4 1 0 15 : 5 13
4 Miroslav 6 3 2 1 21 : 17 11
5 Slatina 6 3 1 2 13 : 6 10
6 Zastávka 6 3 0 3 7 : 9 9
7 St. Lískovec 6 2 0 4 6 : 9 6
8 M.Krumlov 6 2 0 4 7 : 13 6
9 Ivančice 6 2 0 4 10 : 22 6
10 Tasovice 6 2 0 4 7 : 20 6
11 MS Brno 6 1 0 5 5 : 12 3
12 Dobšice 5 0 1 4 4 : 15 1

I. třída, sk. B, ml. žáci
Zastávka - St. Lískovec 1:6, Kohoutovice - Ivančice 4:1, Hustopeče - M.Krumlov 1:3, Vojkovice - Tasovice 3:0, Dobšice - Miroslav 0:4, MS Brno - Slatina 0:2
1 M.Krumlov 6 6 0 0 32 : 3 18
2 Slatina 6 5 0 1 14 : 6 15
3 St. Lískovec 6 4 0 2 28 : 12 12
4 MS Brno 6 4 0 2 23 : 7 12
5 Kohoutovice 6 4 0 2 19 : 6 12
6 Vojkovice 6 3 0 3 12 : 10 9
7 Miroslav 6 3 0 3 14 : 14 9
8 Hustopeče 5 2 0 3 9 : 13 6
9 Dobšice 5 2 0 3 9 : 16 6
10 Tasovice 6 1 0 5 4 : 24 3
11 Ivančice 6 1 0 5 5 : 32 3
12 Zastávka 6 0 0 6 5 : 31 0

I. třída, sk. C, st. žáci
Mutěnice - Lanžhot 0:3, Kostice - Břeclav B 1:5, Hovorany - Bzenec 2:0, Dubňany - Šardice C 0:2, V.Pavlovice - Veselí n.M. B 1:5, Velká n.V. - V.Bílovice 4:0
1 Šardice C 6 5 1 0 20 : 4 16
2 Lanžhot 6 4 1 1 18 : 3 13
3 Velká n.V. 5 4 0 1 14 : 3 12
4 Veselí n.M. B 6 3 1 2 16 : 10 10
5 Břeclav B 6 3 0 3 11 : 9 9
6 V.Bílovice 6 3 0 3 16 : 16 9
7 Bzenec 6 3 0 3 6 : 8 9
8 Hovorany 6 3 0 3 11 : 17 9
9 Dubňany 6 2 1 3 12 : 7 7
10 Mutěnice 5 2 0 3 5 : 14 6
11 V.Pavlovice 6 1 0 5 6 : 21 3
12 Kostice 6 0 0 6 5 : 28 0

I. třída, sk. C, ml. žáci
Mutěnice - Lanžhot 8:0, Kostice - Břeclav B nehr., Hovorany - Bzenec 2:2, Dubňany - Šardice C 0:4, V.Pavlovice - Veselí n.M. B 0:1, Velká n.V. - V.Bílovice 1:3
1 Veselí n.M. B 6 6 0 0 24 : 3 18
2 Šardice C 6 5 0 1 49 : 5 15
3 V.Bílovice 6 4 1 1 20 : 8 13
4 Mutěnice 6 4 0 2 27 : 7 12
5 Břeclav B 5 4 0 1 21 : 5 12
6 V.Pavlovice 6 3 0 3 10 : 12 9
7 Dubňany 6 2 1 3 11 : 12 7
8 Velká n.V. 6 2 0 4 22 : 16 6
9 Bzenec 6 1 1 4 25 : 27 4
10 Hovorany 6 1 1 4 7 : 17 4
11 Lanžhot 6 1 0 5 6 : 40 3
12 Kostice 5 0 0 5 1 : 71 0

MSFL
Hlučín - Břeclav 1:0, Slovácko B - Jihlava B 0:1, FC Brno B - Bystrc-Knín. 1:1, Ban.Ostrava B - Mutěnice 2:1, Blansko - Zábřeh 2:2, Kroměříž - Zlín B 1:1, Sig.Olomouc B - Uničov 2:0, 1SC Znojmo - Frýdek-M. 5:0
1 Hlučín 9 7 1 1 18 : 8 22
2 1SC Znojmo 9 7 0 2 21 : 9 21
3 Jihlava B 9 6 1 2 10 : 8 19
4 Kroměříž 9 5 3 1 14 : 9 18
5 Zlín B 9 3 5 1 13 : 8 14
6 Bystrc-Knín. 9 4 2 3 15 : 11 14
7 Ban.Ostrava B 9 4 2 3 8 : 7 14
8 Mutěnice 9 3 3 3 12 : 10 12
9 Frýdek-M. 9 3 2 4 12 : 13 11
10 Sig.Olomouc B 9 3 1 5 15 : 17 10
11 Slovácko B 9 2 3 4 7 : 11 9
12 Uničov 9 2 3 4 5 : 9 9
13 Zábřeh 9 2 2 5 7 : 15 8
14 Blansko 9 1 4 4 13 : 16 7
15 Břeclav 9 2 0 7 6 : 17 6
16 FC Brno B 9 1 2 6 5 : 13 5

MSD, sk. D muži
Ždírec n. D. - Líšeň 0:5, Třebíč - Rousínov 1:1, Otrokovice - Protivanov 4:0, Žďár n. S. - Boskovice 4:1, Vyškov - Šardice 1:0, Mohelnice - V.Meziříčí 1:2, Napajedla - Konice 2:3, Hulín - Rájec-Jestř. 2:0
1 Konice 9 7 1 1 17 : 11 22
2 Šardice 9 6 2 1 14 : 6 20
3 Líšeň 9 6 1 2 18 : 8 19
4 Hulín 9 5 3 1 18 : 4 18
5 Třebíč 9 4 4 1 10 : 6 16
6 Žďár n. S. 9 5 1 3 17 : 14 16
7 Vyškov 9 5 1 3 15 : 12 16
8 V.Meziříčí 9 4 1 4 16 : 16 13
9 Otrokovice 9 3 2 4 13 : 10 11
10 Ždírec n. D. 9 3 2 4 8 : 14 11
11 Boskovice 9 2 3 4 9 : 18 9
12 Rousínov 9 2 2 5 10 : 14 8
13 Protivanov 9 2 1 6 6 : 13 7
14 Napajedla 9 0 5 4 6 : 13 5
15 Rájec-Jestř. 9 1 2 6 6 : 15 5
16 Mohelnice 9 0 3 6 7 : 16 3

MSD, sk. D, st. dorost
V. Meziříčí - Břeclav 2:1, Třebíč - Uh. Brod 7:2, Židenice - Kunovice 2:0, Vrchovina - Prostějov 2:1, Bystrc-Knín. - Humpolec 1:4, Havl. Brod - Otrokovice 0:2, Líšeň - Bohunice 0:1
1 Líšeň 8 6 1 1 24 : 4 19
2 Prostějov 8 6 1 1 18 : 6 19
3 Otrokovice 8 5 3 0 16 : 7 18
4 Třebíč 7 4 0 3 18 : 8 12
5 Bohunice 8 4 0 4 17 : 20 12
6 Vrchovina 8 3 2 3 14 : 13 11
7 V. Meziříčí 8 2 4 2 13 : 10 10
8 Břeclav 8 3 1 4 12 : 12 10
9 Uh. Brod 8 3 1 4 13 : 22 10
10 Humpolec 7 3 0 4 17 : 10 9
11 Bystrc-Knín. 8 2 2 4 12 : 20 8
12 Židenice 8 2 1 5 10 : 21 7
13 Havl. Brod 8 1 3 4 8 : 20 6
14 Kunovice 8 1 1 6 3 : 22 4

MSD, sk. D, ml. dorost
V. Meziříčí - Břeclav 2:3, Třebíč - Uh. Brod 4:0, Židenice - Kunovice 5:3, Vrchovina - Prostějov 3:4, Bystrc-Knín. - Humpolec 7:5, Havl. Brod - Otrokovice 2:0, Líšeň - Bohunice 1:1
1 Třebíč 7 6 1 0 26 : 8 19
2 Prostějov 8 6 0 2 25 : 12 18
3 Břeclav 8 6 0 2 14 : 12 18
4 Havl. Brod 8 5 2 1 18 : 11 17
5 Bohunice 8 4 2 2 23 : 12 14
6 Otrokovice 8 4 1 3 14 : 14 13
7 Bystrc-Knín. 8 4 1 3 19 : 21 13
8 Humpolec 7 4 0 3 21 : 21 12
9 Líšeň 8 3 1 4 16 : 15 10
10 Židenice 8 2 1 5 15 : 18 7
11 V. Meziříčí 8 2 1 5 9 : 16 7
12 Kunovice 8 1 1 6 7 : 20 4
13 Vrchovina 8 1 0 7 14 : 23 3
14 Uh. Brod 8 0 3 5 5 : 23 3

MSD, sk. D, st. žáci
Sig.Olomouc B - Havl. Brod 9:0, Bohunice - 1.FC Brno B 0:2, 1HFK Olomouc - Vyškov 0:2, Slovácko B - Prostějov 1:0, Kroměříž - Pelhřimov 6:0, Vrchovina - Třebíč odl., Břeclav - Jihlava B 2:1
1 Vyškov 7 4 2 1 16 : 4 14
2 Sig.Olomouc B 7 4 1 2 18 : 8 13
3 Břeclav 7 4 1 2 14 : 8 13
4 Pelhřimov 7 4 1 2 7 : 12 13
5 Kroměříž 7 3 1 3 15 : 12 10
6 Vrchovina 6 3 1 2 10 : 8 10
7 1HFK Olomouc 7 3 1 3 10 : 9 10
8 1.FC Brno B 7 3 1 3 7 : 6 10
9 Prostějov 7 2 2 3 7 : 6 8
10 Slovácko B 7 2 2 3 7 : 11 8
11 Jihlava B 7 2 1 4 10 : 12 7
12 Třebíč 6 2 1 3 9 : 11 7
13 Bohunice 7 2 1 4 8 : 17 7
14 Havl. Brod 7 1 2 4 3 : 17 5

MSD, sk. D, ml. žáci
Sig.Olomouc B - Havl. Brod 3:1, Bohunice - 1.FC Brno B 0:3, 1HFK Olomouc - Vyškov 3:1, Slovácko B - Prostějov 2:0, Kroměříž - Pelhřimov 2:1, Vrchovina - Třebíč odl., Břeclav - Jihlava B 4:0
1 1.FC Brno B 7 6 0 1 32 : 3 18
2 1HFK Olomouc 7 6 0 1 17 : 7 18
3 Sig.Olomouc B 7 5 1 1 15 : 7 16
4 Bohunice 7 5 0 2 26 : 14 15
5 Vyškov 7 4 1 2 12 : 9 13
6 Kroměříž 7 3 3 1 11 : 6 12
7 Pelhřimov 7 4 0 3 11 : 10 12
8 Břeclav 7 3 2 2 19 : 13 11
9 Slovácko B 7 3 1 3 13 : 11 10
10 Třebíč 6 1 2 3 8 : 13 5
11 Havl. Brod 7 1 2 4 4 : 16 5
12 Jihlava B 7 1 0 6 10 : 30 3
13 Vrchovina 6 0 0 6 3 : 20 0
14 Prostějov 7 0 0 7 2 : 24 0