OP muži

Nikolčice – Pohořelice 1:0, Fk Valtice – Strachotín 2:5, Přibice – Ch. N. Ves 1:1, Nosislav – Mor. N. Ves 3:2, Cvrčovice – Pohořelice odl., V. Bílovice – Březí 3:1, Nikolčice – Popice 5:1, Hustopeče – Strachotín 3:0, Novosedly B – Fk Valtice 3:1
1 Hustopeče 21 15 3 3 44 :21 48
2 Cvrčovice 22 13 5 4 53 :21 44
3 V. Bílovice 22 14 2 6 49 :27 44
4 Ch. N. Ves 23 11 6 6 41 :36 39
5 Mor. N. Ves 22 10 3 9 43 :32 33
6 Přibice 23 10 3 10 42 :39 33
7 Popice 22 8 6 8 27 :35 30
8 Pohořelice 22 8 4 10 39 :29 28
9 Nikolčice 23 7 5 11 47 :59 26
10 Novosedly B 23 8 2 13 37 :49 26
11 Fk Valtice 23 8 2 13 30 :54 26
12 Strachotín 23 7 3 13 38 :38 24
13 Březí 22 6 4 12 28 :47 22
14 Nosislav 23 6 4 13 31 :62 22

III. třída, sk. A

Starovičky A – Kostice B 1:3, M.Žižkov – Sok. Přítluky 0:1, Mor. N. Ves B – Kostice B 5:0, Sok. Pavlov – Zaječí 1:3, Starovičky A – Podivín B 3:0, Tvrdonice B – D. Dunajovice 2:0, M.Žižkov – Bavory B 1:2, Drnholec – Týnec 0:3
1 Zaječí 21 17 2 2 58 :20 53
2 Bavory B 21 11 6 4 46 :27 39
3 Mor. N. Ves B 21 12 3 6 37 :30 39
4 Tvrdonice B 21 10 3 8 47 :31 33
5 M.Žižkov 20 9 5 6 38 :30 32
6 Týnec 22 10 2 10 38 :46 32
7 Sok. Přítluky 21 7 8 6 31 :24 29
8 Sok. Pavlov 21 8 5 8 37 :35 29
9 Kostice B 21 9 1 11 35 :48 28
10 Starovičky A 21 7 5 9 35 :38 26
11 D. Dunajovice 21 5 4 12 34 :42 19
12 Drnholec 20 5 2 13 27 :41 17
13 Podivín B 21 2 2 17 19 :70 8

III. třída, sk. B

V. Němčice – Brumovice 5:0, Kobylí – Brumovice 1:0, Krumvíř – Vranovice 1:0, V.Němčice – Vrbice 0:0, Křepice – V. Pavlovice B – odl., Pouzdřany – V. Dvůr 2:1, Šitbořice – Boleradice 2:0, Sok. Ivaň – Uherčice 0:2
1 Krumvíř 23 19 4 0 71 :11 61
2 Křepice 22 16 4 2 67 :29 52
3 Kobylí 23 12 5 6 36 :28 41
4 V. Pavlovice B 21 12 4 5 60 :26 40
5 Sok. Ivaň 23 12 2 9 54 :50 38
6 V.Němčice 23 11 4 8 53 :39 37
7 Uherčice 23 9 4 10 35 :42 31
8 Pouzdřany 23 7 5 11 37 :59 26
9 Brumovice 23 6 6 11 34 :55 24
10 Boleradice 23 6 5 12 31 :47 23
11 Vrbice 23 5 6 12 38 :45 21
12 Vranovice 23 6 3 14 34 :62 21
13 Šitbořice 22 4 5 13 32 :53 17
14 V. Dvůr 23 4 3 16 22 :58 15

IV. třída, sk. A

Milovice – Ch. N. Ves B 1:4, Sok. Ladná – Zaječí B 3:1, D. Věstonice – MSK Břeclav C 3:1, Lednice B – V. Bílovice B 0:1, Hlohovec B – Sedlec 0:5, Bulhary – Tatr. Poštorná 3:2
1 Sedlec 20 13 5 2 62 :20 44
2 Bulhary 20 13 3 4 54 :29 42
3 Tatr. Poštorná 20 9 7 4 51 :23 34
4 V. Bílovice B 20 11 1 8 49 :36 34
5 MSK Břeclav C 20 11 1 8 42 :44 34
6 Zaječí B 20 10 3 7 75 :38 33
7 Ch. N. Ves B 20 11 0 9 51 :36 33
8 Milovice 20 7 6 7 53 :43 27
9 Sok. Ladná 20 7 2 11 30 :42 23
10 Lednice B 20 3 6 11 38 :42 15
11 Hlohovec B 20 4 2 14 24 :64 14
12 D. Věstonice 20 2 2 16 14 : 126 8

IV. třída, sk. B

Přibice B – Perná 3:3, Klentnice – Vranovice B 9:1, Cvrčovice B – Březí B 2:1, Pasohlávky – H. Věstonice 3:2, Pohořelice B – Uherčice B 3:5
1 Perná 16 12 2 2 65 :23 38
2 Klentnice 17 11 4 2 50 :21 37
3 Pohořelice B 16 9 2 5 47 :36 29
4 Pasohlávky 16 7 5 4 43 :35 26
5 H. Věstonice 17 6 4 7 36 :44 22
6 Přibice B 15 5 4 6 32 :37 19
7 Uherčice B 16 5 3 8 26 :41 18
8 Březí B 16 4 3 9 29 :41 15
9 Cvrčovice B 17 4 2 11 25 :46 14
10 Vranovice B 16 3 1 12 22 :51 10

IV. třída, sk. C

TJ Diváky – Starovičky B 5:0, H. Bojanovice – Hustopeče B odl., Klobouky – Nikolčice B 14:0, Kurdějov – Bořetice B odl., V. Hostěrádky – V.Němčice B odl.
1 Klobouky 16 16 0 0 80 :12 48
2 Hustopeče B 15 10 2 3 37 :16 32
3 V.Němčice B 16 8 4 4 34 :23 28
4 V. Hostěrádky 18 9 1 8 36 :28 28
5 Němčičky 16 8 1 7 35 :29 25
6 TJ Diváky 17 7 3 7 31 :27 24
7 Bořetice B 17 6 1 10 27 :38 19
8 H. Bojanovice 15 5 2 8 30 :37 17
9 Kurdějov 16 5 2 9 24 :37 17
10 Starovičky B 18 4 4 10 24 :54 16
11 Nikolčice B 18 2 2 14 32 :88 8

OP dorost

Nosislav – Zaječí 1:2, V.Něm./Křep. A – Vranovice 14:0, Bořetice – Rakvice 7:2, Hlohovec – Tvrdonice A 1:2, Šitbořice – Lanžhot 2:3, Kobylí – Strachotín 0:2, Kostice – Mikulov 1:15, Lanžhot – V.Něm./Křep. A odl.
1 V.Něm./Křep. A 23 21 2 0 135 :14 65
2 Mikulov 24 18 2 4 94 :25 56
3 Tvrdonice A 24 18 1 5 107 :26 55
4 Bořetice 23 15 3 5 99 :38 48
5 Ch. N. Ves 24 14 4 6 75 :48 46
6 Rakvice 23 13 2 8 58 :40 41
7 Lanžhot 23 12 2 9 82 :47 38
8 Nosislav 24 11 5 8 82 :50 38
9 Strachotín 24 11 2 11 36 :55 35
10 Zaječí 24 7 1 16 44 :96 22
11 Šitbořice 23 6 4 13 39 :92 22
12 Hlohovec 24 5 3 16 32 :83 18
13 Kostice 24 5 2 17 34 :96 17
14 Kobylí 24 3 2 19 22 : 105 11
15 Vranovice 25 1 1 23 24 : 148 4

III. třída dorost

M.Žižkov – Březí 2:4, Přibice – Brumovice 6:2, Klobouky – Podivín 1:3, V.Něm/Křep B – Březí 3:1, Tvrdonice B – Popice 0:3, M.Žižkov – Lednice 2:7
1 Podivín 20 18 1 1 108 :18 55
2 Březí 19 13 1 5 63 :34 40
3 Klobouky 19 12 3 4 49 :20 39
4 Přibice 20 10 4 6 71 :31 34
5 V.Něm/Křep B 20 10 2 8 51 :33 32
6 M.Žižkov 19 9 2 8 38 :44 29
7 Popice 18 7 4 7 45 :37 25
8 Lednice 19 5 6 8 46 :60 21
9 H. Bojan/Bolerad 19 5 2 12 30 :37 17
10 Brumovice 20 4 3 13 30 :68 15
11 Tvrdonice B 20 4 2 14 25 : 139 14
12 Drnholec 19 3 2 14 29 :64 11

OP mladších a starších žáků

– společná o postup
1. MSK Břeclav C 38 36 1 1 352:26 109
2. Pohořelice 38 28 4 6 248:48 88
3. Tvrdonice 40 18 2 20 152:173 56
4. Kobylí 40 18 1 21 140:213 55
5. Rakvice 40 13 3 24 82:210 42
6. Březí 38 9 3 26 83:226 30
7. Drnholec 38 5 4 29 38:199 19

OP starší žáci

Tvrdonice – MSK Břeclav C 0:11, MSK Břeclav C – Pohořelice odl., Rakvice – MSK Břeclav C 0:15, Tvrdonice – Březí 5:2, Kobylí – Pohořelice 1:1
1 MSK Břeclav C 19 18 0 1 204 :14 54
2 Kobylí 20 15 1 4 128 :34 46
3 Pohořelice 19 12 3 4 88 :37 39
4 Rakvice 20 6 2 12 35 : 134 20
5 Tvrdonice 20 4 2 14 37 : 139 14
6 Drnholec 19 3 3 13 25 :85 12
7 Březí 19 3 3 13 44 : 118 12

OP mladší žáci

Tvrdonice – MSK Břeclav C 2:12, MSK Břeclav C – Pohoř/Vranov. odl., Rakvice – MSK Břeclav C 2:7, Tvrdonice – Březí 10:1, Kobylí – Pohoř/Vranov. 0:21
1 MSK Břeclav C 19 18 1 0 148 :12 55
2 Pohoř/Vranov. 19 16 1 2 161 :11 49
3 Tvrdonice 20 14 0 6 115 :34 42
4 Rakvice 20 7 1 12 47 :76 22
5 Březí 19 6 0 13 39 : 108 18
6 Kobylí 20 3 0 17 12 : 179 9
7 Drnholec 19 2 1 16 13 : 115 7

Zákl. žák. sout., sk. A

Ch. N. Ves – Novosedly 3:1, Lednice – Perná/Dunaj. odl., Hlohovec – Fk Valtice 2:3
1 Hlohovec 13 12 0 1 79 : 9 36
2 Fk Valtice 14 7 3 4 41 :20 24
3 Ch. N. Ves 13 7 2 4 41 :24 23
4 Novosedly 13 6 2 5 40 :27 20
5 Podivín 13 6 1 6 44 :22 19
6 Lednice 12 4 3 5 28 :24 15
7 Perná/Dunaj. 13 2 2 9 26 :62 8
9 M.Žižkov 13 0 3 10 6 : 117 3

Zákl. žák. sout., sk. B

Zaječí – Brumovice 14:0, Krumvíř – Vrbice 0:9, Klobouky – Strachotín 1:4
1 Bolerad./Bojan. 13 13 0 0 115 : 3 39
2 Zaječí 14 10 2 2 104 :26 32
3 Vrbice 13 8 1 4 60 :25 25
4 Klobouky 12 5 2 5 31 :32 17
5 Brumovice 12 4 1 7 33 :63 13
6 Strachotín 13 4 1 8 22 :88 13
7 Nosislav 14 4 0 10 30 :44 12
8 Krumvíř 13 0 1 12 3 : 117 1

OP základen, sk. A

Kostice – Sokol Podluží odl., Ch. N. Ves – Mor. N. Ves 12:0, MSK Břeclav A – M.Žižkov 8:4, Lanžhot – Sokol Podluží 4:0, Tvrdonice – Kostice 2:2
1 MSK Břeclav A 14 14 0 0 131 : 9 42
2 Tvrdonice 15 12 1 2 123 :15 37
3 Ch. N. Ves 15 10 1 4 70 :21 31
4 M.Žižkov 15 8 1 6 67 :40 25
5 Kostice 14 6 3 5 23 :38 21
6 Podivín 15 3 3 9 27 :66 12
7 Lanžhot 15 3 2 10 19 :69 11
8 Mor. N. Ves 15 3 2 10 16 :91 11
9 Sokol Podluží 14 0 1 13 7 : 134 1

OP základen, sk. B

Sedlec – V. Bílovice 3:1, MSK Břeclav B – Rakvice 11:0, Lednice – Mikulov B odl., Hlohovec – Fk Valtice 0:9
1 Mikulov B 12 12 0 0 117 : 9 36
2 MSK Břeclav B 13 11 0 2 90 :25 33
3 Fk Valtice 14 7 0 7 73 :41 21
4 Sedlec 13 6 2 5 46 :40 20
5 Rakvice 13 5 1 7 24 :77 16
6 V. Bílovice 13 4 1 8 32 :68 13
7 Lednice 13 3 0 10 21 :81 9
8 Hlohovec 13 2 0 11 28 :90 6

OP základen, sk. C

Sok. Ivaň – Novosedly 4:1, Březí – Novosedly 0:8, D. Dunajovice – Perná 7:1, Sok. Ivaň – Mikulov A 2:9, Pouzdřany B – Strachotín 0:7
1 Mikulov A 15 14 1 0 151 :10 43
2 Novosedly 15 11 1 3 89 :23 34
3 Sok. Ivaň 15 11 0 4 80 :53 33
4 Pouzdřany A 15 9 1 5 79 :45 28
5 Perná 15 8 1 6 44 :53 25
6 Strachotín 15 6 0 9 71 :62 18
7 D. Dunajovice 15 5 0 10 67 :89 15
8 Pouzdřany B 16 1 0 15 20 : 128 3
9 Březí 15 1 0 14 16 : 154 3

OP základen, sk. D

Nikolčice – Krumvíř odl., Hustopeče – Nikolčice 0:3, Krumvíř – Vranovice 2:11, Křepice – H. Bojanovice/Bo­leradice 2:2, V. Pavlovice – Nosislav 4:1
1 V.Němčice 15 13 2 0 116 :11 41
2 Vranovice 15 11 2 2 62 :17 35
3 Hustopeče 15 9 0 6 60 :43 27
4 V. Pavlovice 14 7 2 5 41 :36 23
5 Nikolčice 14 7 1 6 38 :28 22
6 H. Bojan/Bolerad 14 5 2 7 28 :43 17
7 Nosislav 15 4 2 9 27 :71 14
8 Krumvíř 15 3 2 10 31 :71 11
9 Křepice 15 0 1 14 11 :94 1

Krajské soutěže

KP muži

26. kolo: Hodonín/Šardice – Kyjov 1:1, Sp Brno – MKZ Rájec 2:0, Bohunice – Podluží 3:1, Tasovice – Židenice odl., Ivančice – Ratíškovice odl., Velká – Kuřim 0:0, SK Ráječko – Bavory 0:2, FC Mor. Krumlov – 1.SC Znojmo B 0:3, 30. kolo: Hodonín/Šardice – Podluží 0:2, MKZ Rájec – Židenice 5:2, Kyjov – Ratíškovice 1:3, Sp Brno – Kuřim 3:2, Bohunice – Bavory 3:3, Tasovice – 1.SC Znojmo B 0:2, Ivančice – FC Mor. Krumlov 3:1, Velká – SK Ráječko odl.
1 MKZ Rájec 27 18 3 6 57 :29 57
2 Bavory 26 17 4 5 52 :26 55
3 Tasovice 26 14 6 6 42 :25 48
4 Bohunice 27 13 6 8 59 :51 45
5 FC Mor. Krumlov 26 12 7 7 38 :32 43
6 1.SC Znojmo B 27 13 3 11 60 :46 42
7 Židenice 25 12 4 9 46 :36 40
8 Ivančice 26 11 5 10 40 :36 38
9 Sp Brno 26 11 4 11 50 :45 37
10 Kuřim 27 8 8 11 35 :46 32
11 Velká 25 7 7 11 28 :42 28
12 Podluží 27 8 4 15 30 :45 28
13 SK Ráječko 26 7 6 13 24 :35 27
14 Hodonín/Šardice 26 7 5 14 34 :51 26
15 Ratíškovice 26 7 5 14 29 :49 26
16 Kyjov 27 3 7 17 25 :55 16

I. A třída, sk. A, muži

Dobšice – FC Miroslav 0:1, Ban. Zbýšov – Sn Brno 1:0, Čebín – FC Vev. Bítýška odl., Bosonohy – RAFK Rajhrad 2:1, SK M. S. Brno – Hrušovany 1:0, Soběšice – Jevišovice 1:2, Novosedly – FK IE Znojmo 1:3
1 FK IE Znojmo 23 16 4 3 56 :20 52
2 Ban. Zbýšov 23 14 2 7 44 :31 44
3 Novosedly 23 13 3 7 45 :31 42
4 Dobšice 23 12 3 8 49 :26 39
5 Čebín 22 11 4 7 37 :29 37
6 RAFK Rajhrad 23 11 3 9 39 :35 36
7 FC Miroslav 23 10 5 8 46 :35 35
8 Jevišovice 23 11 1 11 32 :37 34
9 Sn Brno 23 9 3 11 39 :43 30
10 FC Vev. Bítýška 22 7 5 10 35 :45 26
11 Soběšice 23 7 2 14 36 :62 23
12 Hrušovany 23 5 7 11 29 :35 22
13 Bosonohy 23 6 3 14 32 :67 21
14 SK M. S. Brno 23 3 5 15 27 :50 14

I. A třída, sk. B, muži

MSK Břeclav B – Sj Rohatec 1:1, Velké Pavlovice – Kostice 1:1, Slavkov – Šlapanice 0:1, FC Vracov – Sj Rohatec 3:0, Sn Ivanovice n/H – Tvrdonice 0:3, MSK Břeclav B – Vacenovice 0:1, Veselí n.M. – Sn Bzenec 0:3, Bučovice – Pál. Mikulov odl.
1 FC Vracov 23 19 1 3 66 :21 58
2 Sn Bzenec 23 15 4 4 56 :27 49
3 Tvrdonice 22 12 4 6 56 :38 40
4 Velké Pavlovice 23 11 6 6 39 :35 39
5 Kostice 23 11 4 8 40 :31 37
6 MSK Břeclav B 23 9 7 7 28 :34 34
7 Slavkov 23 9 4 10 38 :48 31
8 Vacenovice 23 8 6 9 26 :29 30
9 Bučovice 22 8 3 11 32 :34 27
10 Pál. Mikulov 22 7 5 10 35 :39 26
11 Šlapanice 23 7 3 13 19 :39 24
12 Sj Rohatec 23 6 4 13 41 :54 22
13 Sn Ivanovice n/H 23 4 5 14 25 :46 17
14 Veselí n.M. 22 4 2 16 23 :49 14

I. B třída, sk. C, muži

Dubňany – Kněždub 2:0, Dr. St. Poddvorov – Mutěnice B 7:0, FK Blatnice – Rakvice 1:1, Bořetice – Hr. Lhota 3:0, Hlohovec – Lanžhot 2:3, Podivín – Mor. Lednice 3:0, Vlkoš – Milotice 2:0
1 Podivín 23 17 1 5 49 :24 52
2 Bořetice 23 15 2 6 46 :20 47
3 FK Blatnice 22 12 6 4 42 :27 42
4 Mor. Lednice 22 11 5 6 39 :30 38
5 Kněždub 22 11 4 7 28 :28 37
6 Dr. St. Poddvorov 23 9 7 7 31 :27 34
7 Lanžhot 23 10 4 9 45 :47 34
8 Milotice 22 8 5 9 28 :30 29
9 Hr. Lhota 23 7 6 10 33 :41 27
10 Mutěnice B 23 7 4 12 35 :41 25
11 Vlkoš 23 7 3 13 37 :42 24
12 Dubňany 23 6 5 12 31 :46 23
13 Rakvice 23 6 4 13 27 :33 22
14 Hlohovec 23 3 4 16 21 :56 13

KP st. dorost

Rousínov – Mor. Krumlov – odl., Hod./Šardice B – Mutěnice 2:2, Boskovice – Židenice 2:2, Kohoutovice – Břeclav B odl., St. Lískovec – Kuřim odl., Blansko – 1SC Znojmo B 3:1, Kyjov – Sp Brno B 2:5
1 Sp Brno B 23 15 2 6 63 :32 47
2 Blansko 23 12 4 7 56 :34 40
3 Břeclav B 22 11 6 5 47 :29 39
4 1SC Znojmo B 23 12 3 8 42 :31 39
5 Boskovice 22 10 5 7 42 :35 35
6 St. Lískovec 22 10 4 8 37 :46 34
7 Židenice 23 9 3 11 31 :39 30
8 Hod./Šardice B 21 8 5 8 32 :41 29
9 Mor. Krumlov 20 8 3 9 25 :30 27
10 Mutěnice 23 7 5 11 44 :52 26
11 Kohoutovice 22 6 6 10 27 :39 24
12 Kuřim 22 6 5 11 26 :38 23
13 Kyjov 23 6 4 13 34 :55 22
14 Rousínov 21 6 3 12 31 :36 21

KP ml. dorost

Rousínov – Mor. Krumlov odl., Hod./Šardice B – Mutěnice 5:0, Boskovice – Židenice 2:2, Kohoutovice – Břeclav B odl., St. Lískovec – Kuřim odl., Blansko – 1SC Znojmo B 5:0, Kyjov – Sp Brno B 1:8
1 Blansko 23 21 0 2 103 :10 63
2 1SC Znojmo B 23 18 3 2 83 :18 57
3 Sp Brno B 23 14 7 2 73 :21 49
4 Hod./Šardice B 21 12 3 6 55 :25 39
5 Břeclav B 22 12 3 7 49 :39 39
6 Kohoutovice 22 8 6 8 45 :48 30
7 Boskovice 22 8 5 9 44 :56 29
8 Rousínov 21 6 4 11 34 :49 22
9 St. Lískovec 22 6 3 13 35 :68 21
10 Kyjov 23 6 3 14 37 :80 21
11 Židenice 23 5 6 12 30 :73 21
12 Mor. Krumlov 20 6 2 12 29 :45 20
13 Kuřim 22 5 3 14 35 :69 18
14 Mutěnice 23 2 4 17 18 :69 10

I. třída dorost, sk. B

Dobšice – Miroslav 1:0, Ban. Zbýšov – Měnín 7:0, Přímětice – Pohořelice 1:1, Tasovice – Ivančice odl., Zastávka – Hrušovany odl., H. Kounice – Prosiměřice 2:2, Novosedly – Únanov odl.
1 Pohořelice 23 13 7 3 56 :27 46
2 Ivančice 22 13 4 5 52 :27 43
3 Únanov 22 13 3 6 47 :24 42
4 Tasovice 22 11 8 3 67 :28 41
5 Přímětice 22 11 8 3 55 :26 41
6 Miroslav 23 12 4 7 65 :38 40
7 Ban. Zbýšov 23 12 4 7 69 :43 40
8 Novosedly 22 9 7 6 53 :41 34
9 Dobšice 23 9 1 13 44 :54 28
10 H. Kounice 23 6 8 9 30 :49 26
11 Zastávka 22 5 5 12 31 :68 20
12 Měnín 22 6 1 15 34 :81 19
13 Hrušovany 22 3 1 18 28 :82 10
14 Prosiměřice 23 2 3 18 30 :73 9

1. třída dorost, sk. C
2. Bílovice – Podluží 4:3, Hustopeče – Ratíškovice odl., V. Pavlovice – Letonice 4:1, Dambořice – Podluží 3:0, D. Bojanovice – Rohatec 2:1, V. Bílovice – Ratíškovice 3:4, Hovorany – Vacenovice 3:2, Hustopeče – Bzenec 3:2, Bučovice – Dubňany odl.

1 Ratíškovice 22 18 0 4 114 :39 54
2 Hovorany 22 15 2 5 67 :33 47
3 Bzenec 23 15 1 7 68 :32 46
4 Dambořice 22 13 3 6 70 :38 42
5 Dubňany 22 12 2 8 56 :46 38
6 D. Bojanovice 22 11 4 7 53 :35 37
7 Hustopeče 22 10 7 5 55 :42 37
8 Bučovice 22 10 5 7 61 :51 35
9 V. Pavlovice 22 10 4 8 40 :27 34
10 V. Bílovice 23 10 3 10 63 :75 33
11 Letonice 22 6 2 14 50 :77 20
12 Rohatec 23 4 4 15 34 :91 16
13 Podluží 22 2 3 17 29 :86 9
14 Vacenovice 23 0 0 23 22 : 110 0

KP st. žáci

Hustopeče – Hod./Šardice B 2:1, Sp. Brno B – Svratka Brno 1:0, Líšeň – DOSTA Bystrc 0:3, Hrušovany – Blansko 0:10, Boskovice – Lanžhot 2:0, Vyškov B – 1. FC Brno C – odl., 1. SC Znojmo B – Veselí n. M. 3:2
1 DOSTA Bystrc 23 19 3 1 103 :20 60
2 1. FC Brno C 22 14 6 2 89 :28 48
3 Boskovice 22 15 2 5 64 :33 47
4 Svratka Brno 21 12 4 5 39 :17 40
5 1. SC Znojmo B 23 11 4 8 41 :42 37
6 Líšeň 22 11 3 8 49 :24 36
7 Hod./Šardice B 23 10 3 10 49 :46 33
8 Sp. Brno B 23 10 3 10 49 :51 33
9 Blansko 23 10 2 11 56 :54 32
10 Vyškov B 22 8 2 12 32 :49 26
11 Hrušovany 23 7 0 16 26 :97 21
12 Veselí n. M. 23 4 5 14 29 :54 17
13 Lanžhot 23 4 4 15 27 :69 16
14 Hustopeče 23 2 1 20 20 :89 7

KP ml. žáci

Hustopeče – Hod./Šardice B 2:8, Sp. Brno B – Svratka Brno 0:5, Líšeň – DOSTA Bystrc 3:1, Hrušovany – Blansko 1:13, Boskovice – Lanžhot 11:1, Vyškov B – 1. FC Brno C odl., 1. SC Znojmo B – Veselí n. M. 0:3
1 Blansko 23 20 1 2 163 :17 61
2 Svratka Brno 21 18 0 3 148 :15 54
3 Líšeň 22 17 1 4 106 :22 52
4 DOSTA Bystrc 23 17 1 5 100 :25 52
5 Sp. Brno B 23 16 2 5 73 :22 50
6 Hod./Šardice B 23 16 1 6 122 :22 49
7 Veselí n. M. 23 11 2 10 63 :42 35
8 1. FC Brno C 22 10 3 9 90 :32 33
9 Boskovice 22 8 4 10 70 :71 28
10 Vyškov B 22 6 1 15 34 : 118 19
11 1. SC Znojmo B 23 5 1 17 37 :82 16
12 Hustopeče 23 4 1 18 34 : 126 13
13 Hrušovany 23 1 0 22 7 : 185 3
14 Lanžhot 23 0 0 23 4 : 272 0

I. třída, sk. B, st. žáci

Miroslav – Zastávka 5:2, Vojkovice – V. Pavlovice odl., St. Lískovec – MS Brno odl., Nikolčice – Tasovice 5:2, Ivančice – Kohoutovice odl., M. Krumlov – Zbýšov 3:1
1 M. Krumlov 20 17 3 0 67 :12 54
2 Ivančice 19 14 3 2 57 :19 45
3 Miroslav 20 12 2 6 41 :25 38
4 Vojkovice 19 10 3 6 36 :27 33
5 St. Lískovec 19 7 5 7 45 :41 26
6 Kohoutovice 19 7 4 8 31 :21 25
7 Zbýšov 20 6 6 8 44 :34 24
8 Zastávka 19 7 3 9 26 :33 24
9 Nikolčice 18 5 3 10 28 :44 18
10 Tasovice 20 5 2 13 28 :48 17
11 V. Pavlovice 18 5 1 12 21 :57 16
12 MS Brno 19 2 1 16 21 :84 7

I. třída, sk. B, ml. žáci

Miroslav – Zastávka 3:1, Vojkovice – V. Pavlovice odl., St. Lískovec – MS Brno odl., Nikolčice – Tasovice 9:2, Ivančice – Kohoutovice odl., M. Krumlov – Zbýšov 2:2
1 Kohoutovice 19 16 2 1 71 : 5 50
2 St. Lískovec 19 14 1 4 74 :27 43
3 Nikolčice 18 13 2 3 64 :19 41
4 M. Krumlov 20 12 2 6 47 :14 38
5 MS Brno 19 12 1 6 36 :19 37
6 Ivančice 19 10 3 6 57 :26 33
7 Zbýšov 20 10 1 9 62 :48 31
8 Zastávka 19 6 1 12 27 :52 19
9 Vojkovice 19 5 2 12 28 :52 17
10 V. Pavlovice 18 4 0 14 24 :82 12
11 Miroslav 20 3 2 15 26 :77 11
12 Tasovice 20 1 1 18 11 : 106 4

I. třída, sk. C, st. žáci

Mutěnice – Hod./Šardice C 1:5, Veselí n. M B – Kyjov 2:1, Ždánice – Dubňany 4:3, Hovorany – V. Bílovice 0:3, Břeclav B – Velká n. Vel 1:1, Ratíškovice – Bzenec 1:0
1 Kyjov 20 17 1 2 102 :21 52
2 Mutěnice 20 12 3 5 60 :33 39
3 Břeclav B 19 12 2 5 63 :28 38
4 Velká n. Vel 20 11 4 5 49 :27 37
5 Hod./Šardice C 20 11 3 6 71 :33 36
6 Ždánice 20 7 5 8 41 :43 26
7 Ratíškovice 20 7 3 10 25 :49 24
8 Veselí n. M B 20 5 6 9 29 :59 21
9 Bzenec 20 6 2 12 33 :55 20
10 Dubňany 19 5 3 11 26 :45 18
11 V. Bílovice 20 5 3 12 21 :66 18
12 Hovorany 20 2 3 15 27 :88 9

I. třída, sk. C, ml. žáci

Mutěnice – Hod./Šardice C 3:0, Veselí n. M B – Kyjov 4:0, Ždánice – Dubňany 0:6, Hovorany – V. Bílovice 0:10, Břeclav B – Velká n. Vel 1:3, Ratíškovice – Bzenec 1:0
1 Mutěnice 20 17 1 2 125 :15 52
2 Veselí n. M B 20 15 3 2 114 :17 48
3 Hod./Šardice C 20 15 1 4 122 :19 46
4 Břeclav B 19 12 2 5 60 :31 38
5 Kyjov 20 12 1 7 93 :29 37
6 Dubňany 19 12 0 7 64 :40 36
7 Velká n. Vel 20 11 0 9 68 :46 33
8 Ratíškovice 20 9 0 11 66 :60 27
9 V. Bílovice 20 4 1 15 26 : 113 13
10 Bzenec 20 3 1 16 19 : 104 10
11 Ždánice 20 2 0 18 26 : 137 6
12 Hovorany 20 1 2 17 13 : 185 5

MSFL

FK Mutěnice – Ban. Ostrava B 1:0, Bystrc – Uničov odl., 1. SC Znojmo – Jihlava B 2:1, Sig. Olomouc B – Břeclav 3:0, Kroměříž – Frýdek M. 1:0, Olomouc – SK Líšeň 4:0, Slavičín – SK Zábřeh 2:1
1 1. SC Znojmo 26 17 5 4 48 :20 56
2 Sig. Olomouc B 26 13 5 8 39 :27 44
3 Olomouc 25 12 6 7 48 :29 42
4 Frýdek M. 25 12 6 7 41 :26 42
5 Břeclav 26 11 7 8 31 :29 40
6 SK Zábřeh 26 11 5 10 29 :29 38
7 Slavičín 27 11 5 11 25 :31 38
8 1. FC Brno B 26 9 9 8 27 :25 36
9 Uničov 25 9 8 8 43 :31 35
10 Kroměříž 26 9 8 9 24 :30 35
11 SK Líšeň 26 7 7 12 22 :35 28
12 Jihlava B 26 6 9 11 30 :36 27
13 FK Mutěnice 27 8 3 16 19 :47 27
14 Ban. Ostrava B 26 7 4 15 25 :40 25
15 Bystrc 25 5 7 13 16 :32 22

MSD, sk. D muži

Otrokovice – V.Meziříčí 4:0, Pelhřimov – Šardice 1:1, Konice – Blansko 2:1, Napajedla – Uh. Brod 0:3, Rosice – Boskovice 2:0, Slovácko B – Třebíč 1:1, Žďár n. S. – Vyškov 1:0
1 Šardice 25 16 7 2 51 :14 55
2 Slovácko B 26 14 6 6 51 :25 48
3 Žďár n. S. 26 14 4 8 42 :30 46
4 V.Meziříčí 26 11 6 9 30 :42 39
5 Konice 27 11 5 11 35 :39 38
6 Třebíč 26 9 8 9 36 :34 35
7 Rosice 26 9 8 9 35 :39 35
8 Uh. Brod 26 9 7 10 37 :34 34
9 Napajedla 26 10 4 12 33 :40 34
10 Pelhřimov 27 8 9 10 33 :39 33
11 Otrokovice 26 7 11 8 34 :27 32
12 Blansko 26 7 10 9 36 :43 31
13 Vyškov 26 8 4 14 25 :32 28
14 Rousínov 25 5 11 9 24 :34 26
15 Boskovice 26 4 6 16 30 :60 18

MSD, sk. D, st. dorost

V. Meziříčí – Otrokovice 1:2, Vrchovina – Veselí n. Mor. 2:2, Vyškov – Havl. Brod 1:0, Bohunice – Uh. Brod 4:1, Kroměříž B – Bystrc 3:1, Břeclav – Třebíč 4:2, Prostějov – Pelhřimov 1:3
1 Třebíč 24 19 2 3 71 :25 59
2 Břeclav 23 14 4 5 58 :38 46
3 Bohunice 24 12 3 9 49 :47 39
4 Prostějov 24 12 2 10 44 :35 38
5 Pelhřimov 24 10 7 7 50 :32 37
6 Vyškov 23 10 6 7 30 :19 36
7 V. Meziříčí 24 9 5 10 29 :33 32
8 Havl. Brod 24 9 5 10 31 :38 32
9 Veselí n. Mor. 23 8 5 10 37 :48 29
10 Kroměříž B 24 8 4 12 28 :34 28
11 Vrchovina 24 7 7 10 38 :50 28
12 Otrokovice 24 7 5 12 25 :53 26
13 Bystrc 24 6 3 15 30 :47 21
14 Uh. Brod 23 4 4 15 17 :38 16

MSD, sk. D, ml. dorost

V. Meziříčí – Otrokovice 3:1, Vrchovina – Veselí n. Mor. 6:1, Vyškov – Havl. Brod 3:2, Bohunice – Uh. Brod 0:2, Kroměříž B – Bystrc 2:0, Břeclav – Třebíč 2:2, Prostějov – Pelhřimov 6:1
1 Prostějov 24 18 2 4 103 :34 56
2 Třebíč 24 16 4 4 70 :29 52
3 Vyškov 23 12 8 3 40 :18 44
4 Pelhřimov 24 11 8 5 67 :35 41
5 Břeclav 23 12 5 6 54 :41 41
6 Bohunice 24 11 3 10 40 :37 36
7 Kroměříž B 24 9 6 9 39 :42 33
8 Havl. Brod 24 9 3 12 45 :53 30
9 V. Meziříčí 24 8 5 11 32 :54 29
10 Otrokovice 24 6 7 11 26 :47 25
11 Bystrc 24 7 4 13 23 :51 25
12 Uh. Brod 23 6 5 12 20 :50 23
13 Vrchovina 24 5 5 14 31 :51 20
14 Veselí n. Mor. 23 2 3 18 20 :68 9

MSD, sk. D, st. žáci

Břeclav – Sparta Brno 0:1, V. Meziříčí – Slovácko B 2:2, Pelhřimov – Jihlava B 0:2, Třebíč – Břeclav 0:0, Sparta Brno – Mikulov 2:1, Kroměříž – Bohunice 4:0, Havl. Brod – 1. FC Brno B 1:3, Prostějov – Hod./Šardice 1:1
1 Kroměříž 24 19 3 2 87 :15 60
2 Hod./Šardice 23 18 3 2 81 :15 57
3 Sparta Brno 24 16 4 4 49 :21 52
4 Slovácko B 24 14 6 4 60 :33 48
5 1. FC Brno B 23 15 2 6 78 :35 47
6 Havl. Brod 24 12 4 8 43 :28 40
7 Třebíč 24 9 8 7 41 :38 35
8 Jihlava B 24 10 1 13 28 :54 31
9 Bohunice 24 7 5 12 27 :46 26
10 Břeclav 24 7 4 13 28 :48 25
11 V. Meziříčí 24 4 7 13 22 :61 19
12 Prostějov 24 4 3 17 16 :60 15
13 Mikulov 24 2 4 18 8 :49 10
14 Pelhřimov 24 1 4 19 14 :79 7

MSD, sk. D, ml. žáci

Břeclav – Sparta Brno 1:2, V. Meziříčí – Slovácko 3:1, Pelhřimov – Jihlava B 0:1, Třebíč – Břeclav 2:1, Sparta Brno – Mikulov 1:0, Kroměříž – Bohunice 3:0, Havl. Brod – 1. FC Brno B 1:2, Prostějov – Hod./Šardice 0:0
1 Kroměříž 24 17 3 4 74 :20 54
2 Havl. Brod 24 17 2 5 55 :18 53
3 1. FC Brno B 23 15 4 4 75 :30 49
4 Sparta Brno 24 14 5 5 35 :16 47
5 Prostějov 24 13 5 6 43 :23 44
6 Hod./Šardice 23 12 7 4 67 :20 43
7 Pelhřimov 23 10 5 8 35 :34 35
8 V. Meziříčí 24 9 2 13 33 :46 29
9 Bohunice 24 8 4 12 33 :44 28
10 Jihlava B 24 8 3 13 32 :34 27
11 Slovácko 23 7 5 11 32 :41 26
12 Třebíč 24 5 2 17 19 :79 17
13 Břeclav 24 5 1 18 36 :75 16
14 Mikulov 24 1 2 21 9 :98 5