OP muži
Pohořelice - Nosislav 3:1, Hustopeče - Fk Valtice 5:0, Březí - Strachotín 1:2, Sok. Přítluky - Přibice 4:0, Popice - Rakvice 1:1, Mor. N. Ves - Mikulov B 2:0, Ch. N. Ves - Nikolčice 1:2
1 Rakvice 22 17 2 3 49 :13 53
2 Hustopeče 22 15 5 2 51 :22 50
3 Mor. N. Ves 22 14 4 4 42 :25 46
4 Strachotín 22 12 4 6 44 :27 40
5 Přibice 22 10 6 6 49 :30 36
6 Nikolčice 22 11 2 9 44 :40 35
7 Fk Valtice 22 9 4 9 45 :37 31
8 Nosislav 22 9 3 10 40 :37 30
9 Pohořelice 22 9 2 11 44 :49 29
10 Ch. N. Ves 22 6 5 11 34 :49 23
11 Březí 22 5 3 14 26 :44 18
12 Popice 22 4 5 13 28 :52 17
13 Sok. Přítluky 22 3 6 13 29 :44 15
14 Mikulov B 22 4 1 17 27 :83 13

III. třída, sk. A
D. Dunajovice - Tvrdonice B 4:2, Novosedly B - Mor. N. Ves B 5:0, Lanžhot B - Týnec 2:0, M.Žižkov - Bavory B 3:2, Zaječí - Lednice B 8:0, Starovičky - Perná 3:3, Sok. Pavlov - Drnholec 2:0
1 Novosedly B 22 18 1 3 84 :19 55
2 Zaječí 22 13 3 6 75 :38 42
3 D. Dunajovice 22 13 1 8 56 :43 40
4 Bavory B 22 13 0 9 72 :41 39
5 Tvrdonice B 22 12 2 8 57 :48 38
6 Drnholec 22 10 3 9 42 :41 33
7 Sok. Pavlov 22 10 3 9 45 :45 33
8 Týnec 22 10 3 9 33 :33 33
9 Starovičky 22 9 3 10 45 :45 30
10 Lanžhot B 22 9 3 10 41 :45 30
11 M.Žižkov 22 7 2 13 44 :63 23
12 Mor. N. Ves B 22 4 6 12 29 :58 18
13 Lednice B 22 4 3 15 25 :72 15
14 Perná 22 4 3 15 41 :98 15

III. třída, sk. B
Vranovice - Brumovice 0:2, Uherčice - Kobylí 2:2, Boleradice - V. Pavlovice B 2:0, Cvrčovice - Pasohlávky 8:0, Krumvíř - Křepice 2:0, Pouzdřany - Starovice 3:4, Šitbořice - V.Němčice 2:1
1 Cvrčovice 22 19 2 1 78 :13 59
2 Krumvíř 22 17 3 2 61 :16 54
3 Křepice 22 15 5 2 71 :24 50
4 V.Němčice 22 11 6 5 51 :35 39
5 Brumovice 22 10 4 8 45 :45 34
6 Vranovice 22 9 3 10 42 :46 30
7 Pouzdřany 22 8 4 10 42 :47 28
8 V. Pavlovice B 22 9 0 13 32 :47 27
9 Kobylí 22 7 4 11 36 :44 25
10 Uherčice 22 6 5 11 31 :54 23
11 Boleradice 22 6 2 14 25 :46 20
12 Šitbořice 22 6 2 14 27 :59 20
13 Starovice 22 5 3 14 33 :62 18
14 Pasohlávky 22 4 1 17 36 :72 13

IV. třída, sk. A
Zaječí B - Sok. Ladná A 7:5, Sedlec - Hlohovec B 2:0, Podivín B - Milovice 1:1, Ch. N. Ves B - V. Bílovice B 3:0
1 Kostice B 17 12 3 2 70 :21 39
2 Ch. N. Ves B 18 12 1 5 65 :27 37
3 Podivín B 17 9 4 4 62 :28 31
4 Milovice 16 10 1 5 54 :30 31
5 V. Bílovice B 16 8 3 5 38 :24 27
6 Bulhary 17 8 2 7 47 :42 26
7 Sedlec 17 8 1 8 33 :47 25
8 MSK Břeclav C 17 5 3 9 35 :51 18
9 Zaječí B 17 5 1 11 31 :64 16
10 Hlohovec B 16 4 1 11 19 :64 13
11 Sok. Ladná A 16 1 0 15 17 :73 3

IV. třída, sk. B
Vranovice B - V. Dvůr 2:3, Uherčice B - D. Věstonice 5:3, Březí B - Sok. Ladná B 2:2, H. Věstonice - Pohořelice B 4:0
1 Sok. Ivaň 17 14 1 2 47 :13 43
2 Pohořelice B 18 13 2 3 58 :24 41
3 V. Dvůr 17 11 3 3 39 :23 36
4 Přibice B 16 8 4 4 42 :21 28
5 H. Věstonice 17 7 1 9 39 :44 22
6 Klentnice 17 6 3 8 29 :28 21
7 Sok. Ladná B 16 6 1 9 36 :51 19
8 Uherčice B 16 4 5 7 28 :34 17
9 Březí B 17 4 5 8 25 :34 17
10 Vranovice B 17 3 1 13 22 :56 10
11 D. Věstonice 16 3 0 13 24 :61 9

IV. třída, sk. C
V.Němčice B - Starovičky B 3:0, Klobouky - Kobylí B 2:1, FC Hustopeče B - H. Bojanovice 2:2, Bořetice B - Němčičky 5:1, Kurdějov - TJ Diváky 1:2, V. Hostěrádky - Nikolčice B 1:1
1 Vrbice 20 16 2 2 72 :19 50
2 V.Němčice B 21 11 6 4 43 :22 39
3 FC Hustopeče B 21 10 7 4 36 :30 37
4 Bořetice B 21 11 3 7 67 :39 36
5 V. Hostěrádky 20 10 5 5 40 :29 35
6 Němčičky 20 10 4 6 42 :28 34
7 H. Bojanovice 20 9 5 6 37 :30 32
8 Klobouky 20 6 7 7 28 :32 25
9 TJ Diváky 20 6 5 9 30 :37 23
10 Starovičky B 20 6 2 12 31 :63 20
11 Nikolčice B 20 4 4 12 26 :59 16
12 Kobylí B 20 4 3 13 27 :46 15
13 Kurdějov 21 2 1 18 21 :66 7

OP dorost
Vranovice - Nosislav 5:1, Hustopeče - Kobylí 5:2, Březí - Strachotín 1:4, Zaječí - Lanžhot 2:10, Tvrdonice - Rakvice 2:3, Šitbořice - V.Němčice 3:2
1 Hustopeče 22 16 2 4 66 :35 50
2 Lanžhot 22 15 3 4 74 :28 48
3 Bořetice 22 14 5 3 67 :30 47
4 Tvrdonice 22 12 3 7 53 :39 39
5 Rakvice 22 11 6 5 45 :33 39
6 Nosislav 22 11 4 7 67 :49 37
7 Strachotín 22 10 4 8 46 :47 34
8 Vranovice 22 9 5 8 52 :48 32
9 Zaječí 22 9 2 11 60 :56 29
10 V.Němčice 22 8 3 11 44 :47 27
11 Kobylí 22 5 2 15 46 :66 17
12 Šitbořice 22 4 4 14 40 :83 16
13 Hlohovec 22 5 0 17 27 :80 15
14 Březí 22 3 1 18 29 :75 10

III. třída dorost
volno - Brumovice -1:-1, Klobouky - Fk Valtice 13:0, M.Žižkov - Přibice 1:2, Popice - Křepice 0:2, Podivín - Perná 13:0, Ch. N. Ves - Drnholec 7:0
1 Ch. N. Ves 19 19 0 0 80 :14 57
2 Křepice 19 14 3 2 72 :22 45
3 Perná 20 11 1 8 54 :60 34
4 Podivín 18 10 3 5 67 :25 33
5 Brumovice 18 11 0 7 64 :36 33
6 Popice 18 8 5 5 33 :26 29
7 Přibice 20 8 2 10 23 :51 26
8 M.Žižkov 18 7 3 8 45 :36 24
9 Klobouky 18 5 2 11 41 :60 17
10 Drnholec 18 2 5 11 19 :58 11
11 Fk Valtice 19 2 1 16 22 :75 7
12 H. Bojanovice 19 2 1 16 16 :73 7

OP mladší a starší žáci – společná o postup
– společná tabulka o postup
1. Nikol./Šitboř. 34 28 2 4 199:27 86
2. V. Němč./Křep. 32 25 3 4 212:24 78
3. MSK Břeclav C 34 23 4 7 200:40 73
4. Pohořelice 32 23 3 6 138:40 72
5. Tvrdonice 34 17 4 13 146:63 55
6. Vranovice 32 13 3 16 98:91 42
7. Kobylí 34 10 6 18 88:133 36
8. Rakvice 32 9 2 21 73:131 29
9. Charv.N.Ves 32 7 5 20 59:151 26
10. Podluží 32 8 2 22 80:207 26
11. Březí 32 0 0 32 8:3 0

OP starší žáci
Pohořelice - Sokol Podluží 11:2, V.NěmčiceIKřepice - Ch. N. Ves 7:0, Březí - Vranovice 1:4, Tvrdonice - MSK Břeclav C 2:1, Kobylí - Nikolčice/Šitbořice 1:8
1 Nikolčice/Šitbořice 17 13 1 3 98 :15 40
2 Pohořelice 16 12 2 2 69 :18 38
3 V.NěmčiceIKřepice 16 12 1 3 103 :15 37
4 Tvrdonice 17 12 1 4 101 :23 37
5 MSK Břeclav C 17 11 2 4 106 :20 35
6 Vranovice 16 8 2 6 69 :34 26
7 Sokol Podluží 16 6 0 10 49 :95 18
8 Kobylí 17 4 4 9 55 :70 16
9 Ch. N. Ves 16 2 2 12 23 : 115 8
10 Rakvice 16 2 1 13 33 :99 7
11 Březí 16 0 0 16 4 : 206 0

OP mladší žáci
Pohořelice - Sokol Podluží 5:0, V.Němčice/Křepice - Ch. N. Ves 6:1, Březí - Vranovice 0:5, Tvrdonice - MSK Břeclav C 3:2, Kobylí - Nikolčice/Šitbořice 3:6
1 Nikolčice/Šitbořice 17 15 1 1 102 :12 46
2 V.Němčice/Křepice 16 13 2 1 109 : 9 41
3 MSK Břeclav C 17 12 2 3 94 :20 38
4 Pohořelice 16 11 1 4 69 :22 34
5 Rakvice 16 7 1 8 40 :33 22
6 Kobylí 17 6 2 9 33 :63 20
7 Tvrdonice 17 5 3 9 45 :40 18
8 Ch. N. Ves 16 5 3 8 36 :36 18
9 Vranovice 16 5 1 10 29 :57 16
10 Sokol Podluží 16 2 2 12 31 : 112 8
11 Březí 16 0 0 16 4 : 188 0

Zákl. žák. sout., sk. A
Bulhary - Fk Valtice 2:11, Perná - M.Žižkov 1:1, Lednice - Hlohovec 0:1, Zaječí - Drnholec 4:2, Podivín - Novosedly 7:0
1 Hlohovec 16 15 0 1 105 :15 45
2 Perná 16 10 3 3 77 :20 33
3 Lednice 16 10 2 4 76 :15 32
4 Podivín 16 8 3 5 45 :19 27
5 Drnholec 16 8 2 6 59 :37 26
6 Fk Valtice 16 7 2 7 52 :33 23
7 M.Žižkov 16 7 1 8 57 :35 22
8 Zaječí 16 3 1 12 26 : 108 10
9 Bulhary 16 2 1 13 15 :92 7
10 Novosedly 16 2 1 13 15 : 153 7

Zákl. žák. sout., sk. B
Bořetice - Klobouky 1:2, Vrbice - Brumovice 0:4, Nosislav - Boleradice 0:4
1 Klobouky 17 16 0 1 135 :14 48
2 Boleradice 17 14 0 3 94 :13 42
3 Nosislav 17 8 1 8 53 :41 25
4 Bořetice 17 8 1 8 48 :53 25
5 Brumovice 17 4 0 13 31 :91 12
6 Vrbice 17 0 0 17 9 : 158 0

OP základen, sk. A
Kostice - Tvrdonice 1:7, Ch. N. Ves - M.Žižkov 0:7, Lanžhot - Mor. N. Ves -1:-1, MSK Břeclav A - Sokol Podluží 24:0
1 MSK Břeclav A 13 13 0 0 145 : 7 39
2 M.Žižkov 13 11 0 2 90 :19 33
3 Tvrdonice 13 6 1 6 49 :52 19
4 Ch. N. Ves 13 6 1 6 36 :54 19
5 Kostice 12 5 1 6 57 :43 16
6 Mor. N. Ves 12 2 1 9 18 :63 7
7 Sokol Podluží 12 2 1 9 16 :87 7
8 Lanžhot 12 2 1 9 14 : 100 7

OP základen, sk. B
Podivín - MSK Břeclav B 0:12, V. Bílovice - Hlohovec 8:0, Lednice - Mikulov B 0:8, Sedlec - Tatr. Poštorná 12:0
1 Mikulov B 13 13 0 0 151 : 9 39
2 V. Bílovice 13 11 0 2 87 :21 33
3 MSK Břeclav B 13 8 1 4 59 :25 25
4 Lednice 13 8 1 4 74 :42 25
5 Hlohovec 13 4 0 9 44 :75 12
6 Sedlec 13 4 0 9 38 : 102 12
7 Podivín 13 3 0 10 30 :96 9
8 Tatr. Poštorná 13 0 0 13 11 : 124 0

OP základen, sk. C
Vranovice - Strachotín 3:2, Perná - Pouzdřany 3:4, D. Dunajovice - Mikulov A 1:6, Novosedly - Sok. Ivaň 6:2
1 Mikulov A 13 12 1 0 139 :14 37
2 Novosedly 13 8 1 4 73 :44 25
3 Strachotín 13 7 2 4 61 :43 23
4 D. Dunajovice 13 7 1 5 73 :41 22
5 Vranovice 13 6 1 6 43 :57 19
6 Sok. Ivaň 13 4 1 8 32 :72 13
7 Pouzdřany 13 3 0 10 27 : 103 9
8 Perná 13 1 1 11 11 :85 4

OP základen, sk. D
FC Hustopeče - V. Pavlovice 5:5, Boleradice - Krumvíř 4:0, Nosislav - Nikolčice/Šitbořice 1:2
1 Boleradice 11 9 1 1 43 : 6 28
2 FC Hustopeče 11 8 1 2 47 :12 25
3 V. Pavlovice 11 7 2 2 57 :29 23
4 Nosislav 11 6 0 5 39 :28 18
5 V.Němčice 11 3 1 7 31 :41 10
6 Nikolčice/Šitbořice 11 3 1 7 15 :42 10
7 Krumvíř 12 0 0 12 17 :91 0

KP muži
Kuřim - Tasovice 2:1, Ráječko - Židenice 1:1, Hrušovany - Sn Rosice 0:3, Mor. Krumlov - Velká 3:1, Sparta Brno - Bavory 2:2, Ivančice - Ratíškovice 1:0, Podluží - Mikulov 2:4, Kyjov - Bohunice 2:0
1 Sn Rosice 26 17 3 6 53 :29 54
2 Tasovice 26 13 10 3 41 :27 49
3 Ráječko 26 13 8 5 41 :28 47
4 Ivančice 26 13 5 8 42 :28 44
5 Židenice 26 12 7 7 40 :27 43
6 Podluží 26 10 8 8 36 :37 38
7 Kuřim 26 9 8 9 31 :29 35
8 Ratíškovice 26 10 5 11 35 :39 35
9 Mor. Krumlov 25 9 7 9 39 :37 34
10 Bohunice 26 10 3 13 43 :42 33
11 Bavory 26 8 8 10 27 :30 32
12 Velká 26 9 4 13 32 :42 31
13 Sparta Brno 25 7 9 9 28 :40 30
14 Kyjov 26 6 8 12 27 :33 26
15 Hrušovany 26 5 5 16 26 :51 20
16 Mikulov 26 4 6 16 21 :43 18

I. A třída, sk. A, muži
Novosedly - Dobšice 1:0, 1SC Znojmo B - Miroslav 2:2, Újezd u Brna - Rajhrad 0:2, Kohoutovice - Vev.Bítýška 0:1, Jevišovice - Sn Brno 3:0, Bosonohy - IE Znojmo 4:0, Čebín - Sl Brno 1:1
1 1SC Znojmo B 22 14 6 2 57 :24 48
2 Miroslav 22 14 4 4 51 :22 46
3 Čebín 22 11 6 5 29 :22 39
4 Dobšice 22 12 1 9 38 :30 37
5 Novosedly 22 10 6 6 36 :29 36
6 Rajhrad 22 10 5 7 45 :35 35
7 Sn Brno 22 8 5 9 45 :49 29
8 IE Znojmo 22 6 8 8 30 :34 26
9 Bosonohy 22 7 5 10 40 :50 26
10 Jevišovice 22 7 3 12 28 :35 24
11 Vev.Bítýška 22 7 3 12 32 :53 24
12 Sl Brno 22 5 7 10 26 :31 22
13 Kohoutovice 22 5 4 13 28 :37 19
14 Újezd u Brna 22 4 5 13 17 :51 17

I. A třída, sk. B, muži
Kostice - Šardice B 0:4, Vacenovice - Bučovice 0:2, V.Pavlovice - Ivanovice 2:0, Dubňany - Veselí n.M. 1:1, Vracov - Šlapanice 3:2, Tvrdonice - Břeclav B 0:6, Slavkov - Rohatec 5:0
1 Šardice B 22 17 3 2 52 :14 54
2 Vracov 22 10 8 4 36 :24 38
3 V.Pavlovice 22 11 3 8 35 :31 36
4 Ivanovice 22 10 5 7 42 :28 35
5 Vacenovice 22 9 7 6 30 :23 34
6 Tvrdonice 22 8 9 5 27 :22 33
7 Bučovice 22 9 4 9 29 :24 31
8 Břeclav B 22 10 0 12 37 :39 30
9 Kostice 22 8 5 9 30 :30 29
10 Rohatec 22 9 2 11 37 :45 29
11 Slavkov 22 7 5 10 29 :34 26
12 Šlapanice 22 7 5 10 28 :40 26
13 Veselí n.M. 22 6 6 10 27 :40 24
14 Dubňany 22 0 4 18 15 :60 4

I. B třída, sk. C, muži
V. Bílovice - Blatnice 0:6, Bzenec - Milotice 4:2, Lednice - Mutěnice B 4:1, Bořetice - Hlohovec 1:2, Doubravník - Lanžhot 1:6, Podivín - Hrozn. Lhota 5:1, Kněždub - Vlkoš 1:0
1 Bzenec 22 15 3 4 62 :32 48
2 Lednice 22 14 5 3 63 :31 47
3 Milotice 22 11 5 6 60 :29 38
4 Lanžhot 22 11 5 6 52 :27 38
5 Podivín 22 11 5 6 41 :27 38
6 Bořetice 22 10 5 7 36 :30 35
7 Kněždub 22 8 6 8 34 :31 30
8 Blatnice 22 8 4 10 29 :36 28
9 Mutěnice B 22 8 4 10 30 :44 28
10 Vlkoš 22 7 5 10 34 :36 26
11 Hrozn. Lhota 22 6 7 9 26 :38 25
12 V. Bílovice 22 7 3 12 36 :53 24
13 Hlohovec 22 7 2 13 35 :45 23
14 Doubravník 22 0 3 19 17 :96 3

KP st. dorost
Kuřim - Boskovice 4:2, 1SC Znojmo B - Kyjov 6:1, Rousínov - Sp Brno B 2:1, Veselí n.M. - Slatina 4:1, Blansko - Mor.Krumlov 0:1, Šardice B - Břeclav B 0:1, Miroslav - Svr Brno 4:1
1 Veselí n.M. 22 14 5 3 43 :23 47
2 Sp Brno B 22 11 4 7 49 :32 37
3 Kyjov 22 11 3 8 53 :45 36
4 Šardice B 22 9 8 5 42 :32 35
5 Kuřim 22 11 2 9 47 :49 35
6 1SC Znojmo B 22 11 1 10 50 :39 34
7 Boskovice 22 10 4 8 49 :51 34
8 Blansko 22 10 2 10 35 :32 32
9 Mor.Krumlov 22 9 4 9 44 :42 31
10 Břeclav B 22 9 2 11 39 :50 29
11 Rousínov 22 8 2 12 41 :53 26
12 Svr Brno 22 8 1 13 36 :38 25
13 Slatina 22 6 5 11 27 :49 23
14 Miroslav 22 4 3 15 34 :54 15

KP ml. dorost
Kuřim - Boskovice 1:2, 1SC Znojmo B - Kyjov 2:1, Rousínov - Sp Brno B 2:8, Veselí n.M. - Slatina 7:1, Blansko - Mor.Krumlov 4:2, Šardice B - Břeclav B 0:0, Miroslav - Svr Brno 4:3
1 Sp Brno B 22 17 3 2 71 :18 54
2 Blansko 22 13 7 2 53 :21 46
3 1SC Znojmo B 22 13 3 6 56 :23 42
4 Šardice B 22 13 3 6 57 :28 42
5 Kyjov 22 11 3 8 41 :32 36
6 Veselí n.M. 22 9 8 5 42 :36 35
7 Boskovice 22 9 6 7 34 :32 33
8 Mor.Krumlov 22 9 4 9 32 :32 31
9 Miroslav 22 8 3 11 35 :49 27
10 Rousínov 22 8 3 11 34 :63 27
11 Břeclav B 22 6 5 11 32 :52 23
12 Svr Brno 22 5 3 14 30 :51 18
13 Kuřim 22 3 2 17 16 :54 11
14 Slatina 22 2 3 17 21 :63 9

I. třída dorost, sk. B
Novosedly - Tasovice 2:0, Přímětice - Otnice 4:1, Hrušovany - Rosice 9:0, Bantice - Zastávka 1:1, Měnín - Ivančice 6:2, Únanov - Mikulov 1:3, Blížkovice - Pohořelice 1:1
1 Blížkovice 22 16 5 1 72 :16 53
2 Ivančice 22 15 2 5 74 :34 47
3 Hrušovany 22 13 3 6 65 :30 42
4 Únanov 22 13 3 6 61 :30 42
5 Pohořelice 22 13 3 6 50 :22 42
6 Tasovice 22 12 3 7 59 :38 39
7 Přímětice 22 12 1 9 52 :43 37
8 Zastávka 22 10 4 8 55 :40 34
9 Měnín 22 10 2 10 55 :64 32
10 Novosedly 22 9 2 11 39 :35 29
11 Bantice 22 6 2 14 33 :54 20
12 Otnice 22 4 3 15 38 :80 15
13 Mikulov 22 3 2 17 29 : 102 11
14 Rosice 22 0 1 21 15 : 109 1

I. třída dorost, sk. C
V. Bílovice - Dambořice 0:4, Vacenovice - Bučovice 0:3, V. Pavlovice - D.Bojanovice 1:3, Dubňany - Hovorany 2:1, Mutěnice - Ratíškovice 2:2, Podluží - Kostice 3:0, Slavkov - Rohatec 0:3
1 Rohatec 22 16 3 3 102 :32 51
2 Mutěnice 22 16 3 3 65 :21 51
3 Ratíškovice 22 15 5 2 79 :29 50
4 Bučovice 22 16 1 5 88 :25 49
5 Dubňany 22 13 4 5 51 :23 43
6 D.Bojanovice 22 11 4 7 47 :32 37
7 V. Pavlovice 22 9 5 8 45 :42 32
8 V. Bílovice 22 7 2 13 48 :57 23
9 Podluží 22 7 2 13 36 :65 23
10 Dambořice 22 6 4 12 42 :39 22
11 Vacenovice 22 5 5 12 34 :42 20
12 Hovorany 22 5 4 13 25 :54 19
13 Slavkov 22 5 3 14 35 :68 18
14 Kostice 22 0 1 21 8 : 176 1

KP st. žáci
21. kolo: Mikulov - Boskovice 1:1, 1SC Znojmo B - Veselí n.M. 2:2, Ratíškovice - 1FC Brno C 0:4, Bystrc-Knín. - Vyškov B 1:0, Šardice B - Hrušovany 0:2, Sp Brno B - Líšeň 2:3, Kyjov - Svr. Brno 1:4, 26. kolo: Boskovice - Šardice B 0:2, Sp Brno B - Bystrc-Knín. odl., Kyjov - Ratíškovice 1:0, Svr. Brno - 1SC Znojmo B 2:0, Líšeň - Mikulov 0:1, Hrušovany - Veselí n.M. 3:2, Vyškov B - 1FC Brno C 1:0
1 Šardice B 22 14 2 6 53 :18 44
2 Svr. Brno 22 12 6 4 50 :19 42
3 Hrušovany 22 13 3 6 48 :29 42
4 Mikulov 22 11 7 4 38 :19 40
5 Veselí n.M. 22 11 5 6 49 :30 38
6 1FC Brno C 22 11 3 8 52 :32 36
7 Líšeň 22 9 6 7 38 :30 33
8 Bystrc-Knín. 21 9 5 7 32 :33 32
9 Boskovice 22 8 5 9 26 :36 29
10 Sp Brno B 21 9 1 11 32 :51 28
11 Vyškov B 22 8 1 13 31 :41 25
12 1SC Znojmo B 22 7 3 12 26 :39 24
13 Kyjov 22 3 2 17 13 :62 11
14 Ratíškovice 22 2 3 17 10 :59 9

KP ml. žáci
21. kolo: Mikulov - Boskovice 2:6, 1SC Znojmo B - Veselí n.M. 1:3, Ratíškovice - 1FC Brno C 0:6, Bystrc-Knín. - Vyškov B 1:0, Šardice B - Hrušovany 6:1, Sp Brno B - Líšeň 2:1, Kyjov - Svr. Brno 2:4, 26. kolo: Boskovice - Šardice B 2:8, Sp Brno B - Bystrc-Knín. odl., Kyjov - Ratíškovice 3:1, Svr. Brno - 1SC Znojmo B 11:2, Líšeň - Mikulov 1:0, Hrušovany - Veselí n.M. 3:1, Vyškov B - 1FC Brno C 1:1
1 Svr. Brno 22 21 1 0 112 : 8 64
2 Šardice B 22 16 4 2 95 :24 52
3 Sp Brno B 21 15 2 4 60 :23 47
4 Líšeň 22 14 2 6 48 :24 44
5 Bystrc-Knín. 21 12 4 5 51 :21 40
6 Veselí n.M. 22 11 6 5 48 :28 39
7 Boskovice 22 9 4 9 50 :36 31
8 1FC Brno C 22 8 4 10 48 :43 28
9 1SC Znojmo B 22 8 1 13 37 :62 25
10 Kyjov 22 5 2 15 27 :68 17
11 Hrušovany 22 4 2 16 14 :87 14
12 Mikulov 22 4 1 17 27 :99 13
13 Ratíškovice 22 2 6 14 10 :56 12
14 Vyškov B 22 3 3 16 18 :66 12

I. třída, sk. B, st. žáci
Kohoutovice - Zastávka 4:2, St. Lískovec - Hustopeče 0:1, Ivančice - Vojkovice 3:1, M.Krumlov - Dobšice 2:0, Tasovice - MS Brno 2:0, Miroslav - Slatina 1:1
1 Hustopeče 18 13 2 3 54 :16 41
2 Slatina 18 11 3 4 36 :22 36
3 Kohoutovice 18 11 2 5 55 :32 35
4 MS Brno 18 10 1 7 34 :21 31
5 M.Krumlov 18 9 2 7 26 :19 29
6 Vojkovice 18 8 3 7 36 :27 27
7 Tasovice 18 8 1 9 22 :35 25
8 Miroslav 18 6 6 6 45 :38 24
9 St. Lískovec 18 7 1 10 22 :32 22
10 Ivančice 18 6 1 11 25 :54 19
11 Zastávka 18 4 2 12 20 :37 14
12 Dobšice 18 2 2 14 12 :54 8

I. třída, sk. B, ml. žáci
Kohoutovice - Zastávka 4:1, St. Lískovec - Hustopeče 5:2, Ivančice - Vojkovice 1:5, M.Krumlov - Dobšice 4:1, Tasovice - MS Brno 1:3, Miroslav - Slatina 3:3
1 M.Krumlov 18 17 0 1 67 :11 51
2 St. Lískovec 18 13 1 4 81 :27 40
3 Kohoutovice 18 12 3 3 50 :17 39
4 Slatina 18 12 2 4 45 :20 38
5 MS Brno 18 11 2 5 57 :21 35
6 Vojkovice 18 7 2 9 35 :34 23
7 Miroslav 18 7 2 9 31 :34 23
8 Hustopeče 18 7 1 10 30 :47 22
9 Tasovice 18 5 4 9 18 :38 19
10 Dobšice 18 5 1 12 24 :55 16
11 Ivančice 18 2 2 14 17 :82 8
12 Zastávka 18 0 0 18 9 :78 0

I. třída, sk. C, st. žáci
Kostice - Mutěnice 0:1, Lanžhot - Hovorany 3:0, Břeclav B - Dubňany 4:2, Bzenec - V.Pavlovice 0:2, Šardice C - Velká n.V. 1:1, Veselí n.M. B - V.Bílovice 6:1
1 Šardice C 18 13 4 1 64 :12 43
2 Lanžhot 18 13 2 3 51 : 8 41
3 Velká n.V. 18 12 2 4 45 :17 38
4 Bzenec 17 11 2 4 30 :15 35
5 Břeclav B 18 9 3 6 34 :27 30
6 V.Bílovice 18 7 2 9 32 :53 23
7 Veselí n.M. B 18 6 4 8 37 :31 22
8 Dubňany 17 6 2 9 32 :31 20
9 Hovorany 18 5 4 9 18 :38 19
10 Mutěnice 18 5 3 10 20 :43 18
11 V.Pavlovice 18 5 2 11 17 :45 17
12 Kostice 18 0 0 18 13 :73 0

I. třída, sk. C, ml. žáci
Kostice - Mutěnice 0:15, Lanžhot - Hovorany 1:8, Břeclav B - Dubňany 4:1, Bzenec - V.Pavlovice 1:4, Šardice C - Velká n.V. 8:0, Veselí n.M. B - V.Bílovice 1:1
1 Veselí n.M. B 18 15 2 1 62 :12 47
2 Břeclav B 18 14 1 3 108 :19 43
3 Šardice C 18 13 2 3 118 :18 41
4 Mutěnice 18 12 2 4 103 :15 38
5 Dubňany 17 9 2 6 56 :33 29
6 V.Pavlovice 18 9 2 7 41 :27 29
7 Bzenec 17 7 2 8 79 :43 23
8 V.Bílovice 18 6 4 8 39 :50 22
9 Hovorany 18 5 2 11 55 :59 17
10 Velká n.V. 18 4 1 13 36 :62 13
11 Lanžhot 18 3 0 15 16 : 133 9
12 Kostice 18 0 0 18 1 : 243 0

MSFL
Slovácko B - Hlučín 3:1, Břeclav - FC Brno B 1:1, Jihlava B - Ban.Ostrava B 0:1, Bystrc-Knín. - Blansko 2:1, Mutěnice - Kroměříž 2:1, Zábřeh - Sig.Olomouc B 2:1, Zlín B - 1SC Znojmo 1:1, Uničov - Frýdek-M. 1:1
1 1SC Znojmo 26 15 7 4 47 :26 52
2 Hlučín 26 15 5 6 38 :27 50
3 Bystrc-Knín. 26 13 4 9 37 :32 43
4 Uničov 26 11 9 6 35 :22 42
5 Kroměříž 26 11 9 6 29 :20 42
6 Ban.Ostrava B 26 11 4 11 25 :28 37
7 Frýdek-M. 26 10 6 10 34 :31 36
8 Jihlava B 26 10 4 12 26 :39 34
9 Sig.Olomouc B 26 9 6 11 40 :38 33
10 Břeclav 26 9 6 11 25 :36 33
11 Mutěnice 26 8 8 10 33 :33 32
12 Zábřeh 26 9 4 13 24 :38 31
13 Zlín B 26 7 8 11 34 :41 29
14 FC Brno B 26 7 7 12 21 :23 28
15 Slovácko B 26 7 6 13 25 :30 27
16 Blansko 26 5 9 12 34 :43 24

MSD, sk. D muži
25. kolo: Třebíč - Ždírec n. D. 5:1, Líšeň - Otrokovice 3:1, Rousínov - Žďár n. S. 1:3, Protivanov - Vyškov 2:2, Boskovice - Mohelnice 1:3, Šardice - Napajedla 5:0, V.Meziříčí - Hulín 3:0, Konice - Rájec-Jestř. 4:3, 30. kolo: Ždírec n. D. - Šardice 1:2, V.Meziříčí - Boskovice 1:1, Konice - Protivanov 3:4, Rájec-Jestř. - Rousínov 1:3, Hulín - Líšeň 0:3, Napajedla - Třebíč 1:1, Mohelnice - Otrokovice 2:5, Vyškov - Žďár n. S. 2:0
1 Šardice 26 18 4 4 52 :19 58
2 Líšeň 26 18 4 4 52 :20 58
3 Hulín 26 14 7 5 50 :20 49
4 Třebíč 26 13 8 5 36 :18 47
5 Vyškov 26 12 6 8 41 :30 42
6 Otrokovice 26 10 6 10 43 :35 36
7 Protivanov 26 10 5 11 32 :28 35
8 Žďár n. S. 26 9 7 10 42 :45 34
9 Konice 26 10 3 13 39 :60 33
10 V.Meziříčí 26 9 5 12 33 :43 32
11 Rousínov 26 9 4 13 29 :35 31
12 Boskovice 26 8 6 12 26 :45 30
13 Napajedla 26 6 8 12 29 :48 26
14 Rájec-Jestř. 26 6 6 14 27 :44 24
15 Ždírec n. D. 26 6 5 15 25 :44 23
16 Mohelnice 26 6 4 16 29 :51 22

MSD, sk. D, st. dorost
Třebíč - V. Meziříčí 2:0, Břeclav - Židenice 6:1, Uh. Brod - Vrchovina 0:0, Kunovice - Bystrc-Knín. 2:4, Prostějov - Havl. Brod 2:3, Humpolec - Líšeň 1:6, Otrokovice - Bohunice 1:2
1 Líšeň 22 15 4 3 58 :15 49
2 Třebíč 22 15 2 5 55 :22 47
3 Prostějov 22 13 4 5 47 :27 43
4 Břeclav 22 11 2 9 40 :33 35
5 Otrokovice 22 9 6 7 37 :32 33
6 Bohunice 22 9 5 8 42 :44 32
7 Bystrc-Knín. 22 8 6 8 34 :36 30
8 Uh. Brod 22 9 2 11 28 :48 29
9 V. Meziříčí 22 7 7 8 36 :34 28
10 Vrchovina 22 8 4 10 32 :32 28
11 Havl. Brod 22 7 4 11 39 :48 25
12 Židenice 22 6 2 14 27 :54 20
13 Humpolec 22 6 1 15 35 :56 19
14 Kunovice 22 5 3 14 23 :52 18

MSD, sk. D, ml. dorost
Třebíč - V. Meziříčí 3:2, Břeclav - Židenice 4:0, Uh. Brod - Vrchovina 0:0, Kunovice - Bystrc-Knín. 3:1, Prostějov - Havl. Brod 4:1, Humpolec - Líšeň 2:4, Otrokovice - Bohunice 0:1
1 Třebíč 22 17 3 2 69 :19 54
2 Prostějov 22 17 1 4 69 :26 52
3 Líšeň 22 13 5 4 54 :28 44
4 Břeclav 22 12 6 4 41 :28 42
5 Havl. Brod 22 12 6 4 47 :40 42
6 Bohunice 22 11 3 8 52 :32 36
7 Bystrc-Knín. 22 9 1 12 42 :55 28
8 Uh. Brod 22 6 8 8 28 :39 26
9 Otrokovice 22 7 4 11 31 :50 25
10 V. Meziříčí 22 6 3 13 23 :42 21
11 Kunovice 22 6 2 14 20 :47 20
12 Humpolec 22 6 1 15 40 :72 19
13 Židenice 22 4 6 12 28 :46 18
14 Vrchovina 22 1 5 16 24 :44 8

MSD, sk. D, st. žáci
21. kolo: Bohunice - Sig.Olomouc B 1:3, Havl. Brod - 1HFK Olomouc 1:0, 1.FC Brno B - Slovácko B odl. , Vyškov - Kroměříž 2:2, Prostějov - Vrchovina 7:1, Pelhřimov - Břeclav 3:1, Třebíč - Jihlava B 1:2, 26. kolo: Sig.Olomouc B - Prostějov 1:1, Pelhřimov - Vyškov 0:1, Třebíč - 1.FC Brno B 2:2, Jihlava B - Havl. Brod 2:1, Břeclav - Bohunice 0:0, Vrchovina - 1HFK Olomouc 0:3, Kroměříž - Slovácko B 4:1
1 Vyškov 22 14 3 5 44 :14 45
2 Sig.Olomouc B 22 12 4 6 44 :24 40
3 1HFK Olomouc 22 11 6 5 40 :21 39
4 Břeclav 22 10 4 8 36 :36 34
5 Jihlava B 22 10 3 9 39 :34 33
6 Havl. Brod 22 10 3 9 32 :35 33
7 1.FC Brno B 20 9 5 6 36 :30 32
8 Pelhřimov 22 10 1 11 28 :41 31
9 Prostějov 22 8 6 8 33 :25 30
10 Třebíč 22 9 3 10 40 :40 30
11 Kroměříž 22 8 3 11 46 :50 27
12 Bohunice 21 7 5 9 24 :34 26
13 Slovácko B 21 4 4 13 20 :46 16
14 Vrchovina 22 3 4 15 22 :54 13

MSD, sk. D, ml. žáci
21. kolo: Bohunice - Sig.Olomouc B 2:1, Havl. Brod - 1HFK Olomouc 0:1, 1.FC Brno B - Slovácko B odl., Vyškov - Kroměříž 0:3, Prostějov - Vrchovina 3:0, Pelhřimov - Břeclav 1:0, Třebíč - Jihlava B 2:0, 26. kolo: Sig.Olomouc B - Prostějov 1:2, Pelhřimov - Vyškov 1:0, Třebíč - 1.FC Brno B 0:2, Jihlava B - Havl. Brod 0:2, Břeclav - Bohunice 0:3, Vrchovina - 1HFK Olomouc 3:0, Kroměříž - Slovácko B 4:1
1 1.FC Brno B 20 16 2 2 70 :14 50
2 Sig.Olomouc B 22 14 4 4 48 :17 46
3 1HFK Olomouc 22 14 3 5 48 :25 45
4 Bohunice 21 13 4 4 59 :31 43
5 Vyškov 22 12 4 6 43 :29 40
6 Pelhřimov 22 12 1 9 42 :27 37
7 Kroměříž 22 9 7 6 34 :26 34
8 Břeclav 22 8 5 9 48 :37 29
9 Slovácko B 21 8 4 9 36 :36 28
10 Prostějov 22 7 2 13 20 :48 23
11 Havl. Brod 22 6 3 13 23 :37 21
12 Třebíč 22 6 3 13 29 :44 21
13 Jihlava B 22 5 0 17 35 :83 15
14 Vrchovina 22 1 0 21 10 :91 3