Sehrál s ní vyrovnanou partii. Po bezbrankovém poločase uhájili patnáctiletí fotbalisté MSK remízu 1:1, přestože jich bylo v poli o jednoho méně. Branku domácích vstřelil Tomáš Novák. Čtrnáctka, jistý vítěz krajské soutěže, své prvenství stvrdila ve Veselí výhrou 4:1 (Tichý 2, Radkovič a Redek). MSK U13 je kolo před koncem pátý v žákovské divizi. S třetím béčkem Zbrojovky sehrál naprosto vyrovnaný zápas. Po poločase 2:2 vstřelilo Brno těsně před koncem rozdílový gól a vzápětí dvakrát vykopávalo míč z prázdné branky. Branky domácích vstřelili Černín a Víša. Dvanáctiletí fotbalisté MSK porazili v boji o druhé místo v tabulce I.třídy Veselí nad Moravou 5:2, když jeho dvě branky vstřelil Nejezchleba a jednou úspěšní byli Dolák, Lepka a Martínek.