Ti si zahráli v německém městě Hochheim am Main, se kterým Mikulov jedná o uzavření družby, aby se zde zúčastnili oslav při příležitosti stého výročí založení fotbalového oddílu. Pozvání přišlo od presidenta fotbalového klubu Lothara Stojana.

Zápas se soupeřem, který stejně jako naši žáci oslavoval postup do vyšší soutěže, začal mírnou převahou Muikulovských, kteří se dostávali častěji k míčům a lépe kombinovali. V 7. minutě však míčem za obranu využil soupeř svých fyzických předností a běžel sám na brankáře Bachana, kterému nedal šanci zneškodnit jeho střelu. Tato branka soupeře povzbudila.

Ve 12. minutě se domácí prosadili podruhé.V 19.minutě podcenil střelu Bachan. Míč mu vypadl a soupeř zvýšil své vedení. Mezitím však zneškodnil tři brankové příležitosti. Ve 29. minutě, po faulu na Pukančíka, kopal trestný kop Zámečník. Jeho střela podél zdi proklouzla domácímu brankáři do branky. O dvě minuty později soupeř opět pronikl do pokutového území a následný cetr před branku si srazil do vlastní sítě Miker. Poločas zakončil soupeř pokutovým kopem, když Huserek podkopl hráče.

Do druhého poločasu byli hráči vybídnuti k aktivnější hře a zakončení.Ve 46. minutě Pukančík vysunul Zámečníka a ten vstřelil druhou branku Pálavy. O čtyři minuty později se opět dostal k míči Zámečník a trefil levou šibenici. žili se o srovnání stavu. V 58. minutě Pukančík kopal trestný kop. Na jeho střelu byl brankář krátký, ale na čáře jej zastoupil obránce. V 64. minutě domácí zvýšili na konečných 6 : 3. Domácí tak získali putovní pohár o který se bude hrát příští rok v Mikulově.