V sobotu 12. března od 10 hodin začne utkání Nikolčic se Schrattenbergem. Bude to souboj celků, kterým se v zimě na turnaji dařilo vůbec nejméně. Jen o něco lépe se vedlo Troskotovicím, které změříl síly s Drasenhofenem v sobotu v poledne.

Dvě hodiny po poledni je v plánu zápas o sedmé místo mezi Popicemi a Bavory. Na konečné páté místo budou chtít jistě dosáhnout i fotbalisté z Březí, jimž se postaví od 16 hodin rakouský Poysbrunn. Posledním sobotním utkáním na turnaji bude souboj o bronz mezi mohutně finišujícím Hlohovcem a Ottenthalem. Ten začne na mikulovské umělé trávě pod umělým osvětlením v sobotu v 18 hodin.

Finále zimního soupeření fotbalových týmu z nižších soutěží bude mít moravské obsazení. Jednoznačným favoritem bude béčko Novosedel, hrající okresní přebor. To doposud ani jednou nezaváhalo. V cestě za pohárem jim budou stát fotbalisté Přítluk, kteří hrají o třídu níž.

Kromě mikulovského turnaje se na jarní část sezony připravují i další fotbalové kluby z regionu. A–tým MSK Břeclav zajíždí v neděli 13. března v 10:30 k utkání s juniorkou Zbrojovky Brno na přírodní hřiště do Sedlece.

Béčko Břeclavi (I.A) sehraje přátelské utkání v sobotu v pravé poledne doma s Mikulčicemi (I.B). A nakonec v neděli můžete zajít od 15 hodin na utkání domácího Lanžhota (I.A) a Lednice (I.B).