Hostující tým se dostal do vedení už ve 3. minutě a zaskočeným Břeclavanům chvíli trvalo, než se vzpamatovali. Na koně jim ale pomohli hosté nedisciplinova­ností, když v jednu chvíli seděli na trestné lavici tři hráči Hradiště. Dvojnásobnou početní výhodu využil střelou od modré Luboš Strapina. Byla velká škoda, že domácí, za které nastoupilo pět hráčů áčka, v pokračujících přesilovkách nepřidali další branku, ačkoliv šancí měli spoustu.

Ve druhé třetině už se s góly roztrhl pytel. Opět to ale byli hosté, kteří se lehce dostali do vedení, když Michálkovi prošla u tyčky střela z rohu kluziště. Ondřej Lechner sice ve 27. minutě v pádu stihl znovu srovnat, za minutu ovšem další hostující hráč nádherně trefil golfákem šibenici Michálkovy klece. Lvi se ovšem nevzdali a v polovině zápasu potřetí srovnali skóre díky trefě Ivo Hösse. Diváci se však do druhé sirény dočkali ještě dalších dvou branek. Tu první dali hosté ve vlastním oslabení, kdy dostali před Michálkovou brankou příliš mnoho prostoru. Béčko ale opět brzy srovnalo, když byl na konci pěkné přesilovkové kombinace Filip Hrbatý.

Ve třetí třetině už se projevila síla béčka Břeclavi naplno. Hosté přestali stíhat a jen díky nepřesnému zakončování akcí to bylo jen o gól. Ten rozdílový vstřelil ve 43. minutě kapitán Jakub Klimovič. Domácí do konce zápasu přidali ještě další dvě branky. První patřila aktivnímu Ondřeji Lechnerovi a poslední hřebíček do hostující rakve zatloukl opět Jakub Klimovič. Ten s přehledem proměnil nařízené trestné střílení a uzavřel skóre na konečných 7:4.

HC Lvi Břeclav „B" – HC Uherské Hradiště 7:4 (1:1, 3:3, 3:0)

Branky: 12. Strapina, 27. Lechner, 30. Höss, 38. Hrbatý, 43. Klimovič, 55. Lechner, 56. Klimovič (ts)

Diváků: 50

Sestava Břeclavi B: Michálek (Foukal) – Rákoczy, Strapina, Miškeřík, Nekoranec – Nešpor, Höss, Klimovič ©, Hrbatý, O.Bartoš, Vlašic, Lechner