Hokejisté v černo-žlutých dresech se momentálně topí v krizi. Prohráli sedm z posledních osmi utkání. Fanoušci doufají, že Břeclav jejich krizi ještě protáhne.

Nejvýraznější osobností hokejového celku Uničova je bezesporu trenér, manažer a vlastník klubu v jedné osobě – Tomáš Sršeň. Jeho svěřenci se ale letos pohybují jako na sinusoidě, jednou jsou nahoře, jednou dole. Jak už bylo zmiňováno, momentálně jsou uničovští hokejisté na pomyslné sinusoidě úplně dole, jelikož z posledních osmi utkání vydolovali pouze čtyři body ze čtyřiadvaceti možných.

Čtěte: Lví komplex jménem Technika trvá i nadále

Tým navíc v listopadu opustili dva beci Jurák a Stříteský, kteří přišli ze Šternberka, ale nesplnili očekávání trenéra. Na vlastní žádost je následoval i útočník Satora.

Na střídavý start z Olomouce přišel do týmu dvacetiletý Aleš Frieb. Uničov vyhrál naposledy 4. listopadu, od té doby se potácí v krizi, což dokazuje hlavně domácí debakl s posledním Frýdkem – Místkem 1:7.

V posledním utkání doma se Vsetínem už sice prohrával 0:3, poté ale dokázal srovnat a zápas ztratil až v nájezdech.
Utkání začíná v 18:00 v Břeclavi.

Jak asi nastoupí

Břeclav: Němec (Žurek) - Popela, Strýček, Zapletal, Habrovec, Nedvěd, Koš - Jarůšek, Sedláček, Prachař – Skokan, Karný, Pelán – Klimovič, Čikl, Barák – Kuriál, Grmela.
Trenéři: Bohumil Prachař a Pavel Nohel

Uničov:
Peksa (Koloušek) - Heča, Novotný, Hodulák, Řezáč, Malý, Jambor, Holík, Skácel, Frieb, Sršeň, Čížek, Přikryl, Handl, Komínek, Diviš, Drábek, Pur
Trenéři: Tomáš Sršeň a Lubomír Kolařík