Žurek nahradil v brance zraněného Hübnera, ale ani jeho výkon na domácí útočníky nestačil. Süsser zase řídil ofenzivu Lvůl, když tři branky dal a na čtvrtou přihrál.

Ani ve třetím mistrovském utkání se B-tým mužů nedočkal výhry. Jen s pěti obránci a devíti útočníky do pole se vydal na led průměrné Velké Bítěše. Vstup do utkání se hostům nepodařil, když inkasovali hned z první přesilové hry soupeře. Do první sirény pak Žurek inkasoval ještě jednou, z hole exžďárského Bašnára.

Ani nástup do druhé části nebyl ideální, stejně jako celá druhá třetina. V té Břeclav čtyřikrát během dvanácti minut inkasovala, sama dokázala vstřelit branku jen z nařízeného trestného střílení po faulu na Süssera. Sám postižený hráč svou šancí nepohrdnul a nájezd bez problémů proměnil.

Ve třetí třetině nabídla Velká Bíteš Břeclavským hned sedm přesilovek, ti ale využili jen jednu z nich. Branky ale stříleli i při plném počtu hráčů na ledě. Ve 46. minutě se trefil podruhé Süsser a svůj čistý hattrick dokončil znojemský odchovanec o tři minuty později. Poslední slovo si vzal břeclavský obránce Jakub Konečný, který čtvrtou břeclavskou brankovou stanovil skóre na 4:6 pro Velkou Bíteš.