Michal Sladký je zkušený obránce s pověstí ostrostřelce od modré čáry, který se narodil 18.6.1976. Tento uherskohradišťský rodák během své kariéry vystřídal několik druholigových klubů, kromě jeho domáckého klubu si zahrál v dresu Kroměříže, Valašského Meziříčí a Hodonína. Body sbírá tento obránce stejně ochotně jako trestné minuty, přestože nemá postavu obra. Poslední sezónu v Hodoníně odehrál s bilancí 29 zápasů - 16 bodů (11+5) a byl nejproduktivnějším obráncem týmu a druhým nejproduktivnějším obránce celé východní skupiny 2.ligy.

Mimo hokejové stadiony se Michal Sladký věnuje novinařině, doma v Uherském Hradišti je sportovním redaktorem Slováckého deníku.
Po pěti letech se do Břeclavi vrací její odchovanec Jan Kurial. Dvacetiletý útočník po splnění základní školní docházky v Břeclavi odešel do Ytongu Brno, odtud do sousední Komety.

V roce 2004 si ho vytáhla Třebíč, kde se potkal i se současným koučem Břeclavi Otoupalíkem. I přes svůj nižší vzrůst má dobrý herní přehled a jeho předností je rychlost. V Třebíči si zahrál juniorskou extraligu. Dařilo se mu, byl třetím nejproduktivnějším hráčem týmu.

MARTIN DANEŠ