Domácí nastoupili poprvé v brance s Petrem Žůrkem. Ten však v zápase příliš práce neměl a spíše jen z dálky sledoval, jak jeho spoluhráči spalovali jednu šanci za druhou.

Od začátku zápasu se dějiště hry přesunulo před branku boskovického gólmana Chvátala, který svými zákroky držel naděje svého týmu. Nezaváhal ani při přesilovce pět na tři. Poprvé se musel sklonit před ofenzivní silou Břeclavských až v polovině osmnácté minuty, kdy se po přihrávce Nohela prosadil Václavovič. V první třetině se hosté dostali jen do dvou úniků, ty ale bez problémů vychytal Žůrek.
Ani ve druhé třetině se obraz hry příliš nezměnil. Boskovičtí se snažili dále odolávat útokům domácích. Ve 36. minutě zvýšil na 2:0 bombou od modré Jedlička, kterému přihrával Roupec.

O několik minut později dal výsledku konečnou podobu Veselský. Tomu stačilo trefit odkryté místo Chvátalovy branky po nezištné přihrávce Rákoczyho. „Šancí jsme měli mnoho. Jsem rád, že jsme se do nich dostávali. Nejvíc mě ale potěšilo, že na našich gólech se podílely všechny řady. To je pro nás pozitivní,“ radoval se po zápase trenér Břeclavi Michal Konečný.

V závěrečném dějství se již domácí neprosadili. Bylo to i díky zlepšenému výkonu hráčů boskovické Minervy, z nichž svým výkonem vyčníval především brankář Chvátal.
„Utkání nebylo tak jednoduché, jak vypadal výsledek. Jsem rád, že kluci to vzali poctivě. Důležité je pro mě i čisté konto brankáře Žůrka,“ upozornil Konečný.