Trenéra Břeclavi Michal Konečného opět trápila početná marodka jeho mužstva, která zasáhla především defenzivní linii. K Jedličkovi Psotovi a Světlíkovi se přidal i Ďuriš. Na zápas nepřijel ani junior Juřica, přestože byl na utkání nominován. „Přístup některým mladých hráčů mě skutečně mrzí,“ řekl naštvaně Konečný.

V samotném zápasu tak měl trenér k dispozici jediného obránce Šimečka. V defenzívě tak museli zasakovat útočníci. Že obranná hra skutečně bolí, poznal na vlastní kůži v zadní řadě zaskakující Rákoczy, který opustil zápas s otřesem mozku.

Hned v první minutě zápasu ale musel sledovat, jak jeho tým inkasuje. Hosté se ale s šokem po domácí brance vypořádali a do první sirény stihli vyrovnat.

Břeclav rozhodla utkání ve druhé dvacetiminutovce, ketrou vyhráli 3:1 a byli lepším mužstvem. V poslední části pak ještě jednu branku přidali a zajistili si tak výhru.

V utkání exceloval především kapitán Balát, střelec tří branek. „Má teď velmi dobrou střelceko formu. Doufám, že mu to vydrží,“ prohlásil na jeho adresu kouč Konečný.

„Tentokrát jsme neměli takovou převahu jako v posledních zápasech. To ale bylo dáno rozsáhlou marodkou a poslepovanou sestavou,“ analyzoval Konečný poslední vítězství svého týmu.