V prvních minutách zápasu to vypadalo, že tým Čechočovic nebude žádný snadný soupeř. I díky oslabení hned v začátku utkání si domácí vytvořili první šanci až v 5. minutě. V přesilovce pět na tři se jim později nepovedlo trefit ani odkrytou klec. Smůlu prolomili až v 18. minutě – za obranou se ocitl Veselský, položil si gólmana a poslal Břeclavské do vedení. O minutu pozdějiuklidil puk do sítě Čikl. Třetí gól přinesla spolupráce Nohela s Balátem, první jmenovaný vymetl horní roh. Dvě sekundy před sirénou se trefil od modré Šimeček.

Ve druhé části jako první skóroval Balát, který poslal Břeclav do pětigólového vedení. Hosté Žůrka překonali poprvé v desáté minutě. Na odpověď domácích se čekalo až do poslení minuty, po kombinaci Karný – Balát – Světlík .

Poslední třetina byla značně poznamenaná nečistou hrou obou stran. Z gólu se radovali jako první hosté. To bylo z jejich strany vše, naopak Břeclav se radovala ještě dvakrát. Přesilovku pět na čtyři využil Čikl, dvojnásobnou početního výhodu pak Klimeš. Druhý zápas na domácím ledě tak skončil výhrou 8:2.