„Zápasy začínáme dobře, ale týmy jako je Vsetín, Poruba nebo Frýdek-Místek, jsou někde jinde. Mají spoustu zkušených a kvalitních hokejistů," tvrdí Konečný, jenž na lavičce stojí s bývalou oporou znojemských Orlů Radkem Hamanem.

Společně dirigují mladé mužstvo bez výrazných hvězd. Sází proto na týmové pojetí. Do toho se ale možná zapojí i nové tváře. Konečný nevylučuje změny v kádru.

Rozlítila ho především vysoká porážka 0:9 se Vsetínem. „Ke změnám v sestavě jsme už přistoupili. Dáváme prostor také novým klukům. Uvidíme, jak se bude situace nadále vyvíjet. Zájemců o druhou ligu je spousta. Soutěž je náročná: každý den trénujete, do toho zápasy. Pokud ale někdo nemá zájem odevzdat na ledě všechno, přijdou jiní," vysvětluje trenér.

Je bouřlivák. V zápase s ním cloumají emoce. Zároveň ale ví, že křik není pro kabinu vždy správným řešením. „Po zápase nerad něco hodnotím. Mohou padnout slova, která pak člověka mrzí. Do sezony jsme vstoupili celkem dobře, několik zápasů jsme ale také prohráli. Díváme se na to objektivně, v lize je spousta velmi silných soupeřů. Platí, že je můžeme porazit, ale nikoliv porážet. Musíme hrát s plným nasazením a koncentrací od první do poslední minuty. Pokud si však kluci budou dělat, co chtějí, budeme vysoko prohrávat. A to nikoho nebaví," dodává Konečný.