Kromě třech břeclavských mládežnických výběrů se v tomto ročníku měli k inline hokeji vrátit po roční odmlce i muži, kteří se hodlali zapojit do soubojů v první lize, skupině Východ.

V minulosti už Lvi dokázali druhou nejvyšší inlinovou soutěž v České republice vyhrát. „V loňském ročníku jsme se zúčastnili jen jednoho turnaje a pak skončili, protože jsme se těžko scházeli. Bylo nás potom míň a třeba v šesti se nám hrálo těžko. Letos jsme se chtěli vrátit a zapojit do hry naše dorostence, kteří tak mohli nabrat nové zkušenosti," líčil plán Kocúr.

Pandemie koronaviru a s tím související opatření ovšem záměry Lvů zhatila. „Samozřejmě to nešlo uskutečnit za dané situace a nechtělo se čekat na případné uvolnění. Hodlali jsme se podobně jako každý rok s některým z mládežnických výběrů dostat zase mezi nejlepší na finálový turnaj," popsal Kocúr.

Ten je zároveň hrajícím asistentem trenéra v týmu ledních hokejistů, kteří za sebou mají úspěšnou sezonu, jež stačili ještě dohrát.

Dokázali se po letech probojovat do play-off. Krajskou ligu si hokejisté Břeclavi hodlají zahrát i v nadcházejícím ročníku. „Soutěž chceme přihlásit a znovu se účastnit," popsal Kocúr.