Zpočátku vyrovnané utkání mohli hosté na svou stranu strhnout při téměř tříminutové přesilovce pět na tři, dlouhou výhodu ale nevyužili a Čikl vracející se ztrestné jejich váhání potrestal.

Stejný hráč se podílel ina druhém gólu, při přesilovce našel Mrenu a ten se nemýlil. Hodonín však dokázal na obě trefy odpovědět během jediné minuty.

Na začátku druhé třetiny se domácím „podařil“ málo vídaný kousek. Při dvojnásobné přesilovce jim ujel hostující hráč a poslal Hodonín do vedení. Ovyrovnání se postarala první pětka, po spolupráci sVlašicem zakončovalČikl.

Vposlední části se břeclavští ubránili pětiminutové přesilovce, té navíc předcházelo sporné vyloučení Čikla do konce zápasu.

Jako zadostiučinění přišel rozhodující gól Sofky vpadesáté druhé minutě. Na 5:3 zvyšoval znovu Sofka a poslední šestou trefu přidal voslabení Mrena. Domácí Hodonínským vrátili porážku a vtabulce odskočili na čtyři body.