Jeho tým sice stále zůstává na desáté příčce, ale má stejně bodů jako devátá Opava i osmá Kopřivnice. Čerstvá posila ukázala, že je přesně tím hráčem, jaký Břeclavanům scházel. „Šebek je dobrý bruslař a má i čich na góly. Je to rozdílový hráčem, kterého jsme potřebovali. První lajna vlastně dala šest branek," těšilo Konečného.

Na Valašské Meziříčí už mají Lvi sedmnáctibodový náskok. A už ve středu přivítají na svém ledě Moravské Budějovice. Rádi by zopakovali nadšený styl jako proti Bobrům. „Kluci se hokejem po páté brance bavili, já jsem je mohl protočit všechny, aby si zahráli a nemrzli. Po první inkasované brance jsme byli trpěliví a nakonec jsme zápas v přesilovkách otočili. Nasadil jsem tam naše nejlepší hráče a vyšlo to," doplnil břeclavský trenér, který neopomněl pochválit ani brankáře Šurého.

HC Bobři Valašské Meziříčí – HC LVI Břeclav 1:8 (1:1, 0:3, 0:4)

Branky a nahrávky: 10. Sprušil (Kovář) – 20. Ivan (Červenka, Vachutka), 24. Směřička, 28. Červenka (Vachutka, Šebek), 37. Šebek (Červenka, Vachutka), 44. Vachutka (Šebek), 47. Červenka (Šebek, Vachutka), 48. Směřička (Šebek, Vachutka), 59. Zháňal (Uhlík, Ivan)

Vyloučení: 7:9 Využití: 1:2 V oslabení: 0:1

Rozhodčí: Kašík – Rychlý, Řezáč

Diváků: 200 (z toho 10 z BV)

Poměr střel: 30:37

HC LVI Břeclav: Šurý (Dusík) – Směřička, Miklík – Fejt, Běhal – Dittrich, Vlček – Šebek, Červenka (A), Vachutka – Ivan ©, Tobola, Zháňal (A) – Nováček, Školoud, Uhlík – Smetana, Průdek