"Myslím si, že pro oko diváka to bylo v Hodoníně pohledné utkání. My jsme měli bohužel špatný vstup do zápasu, pak jsme se trochu srovnali s tempem a s tím, že jsme vlastně poprvé v sezoně hráli na čtyři útoky. Nedařilo se nám proměňovat šance, do kterých jsme se dostali, ale musím pochválit i našeho gólmana, který pochytal spoustu tutových šancí Hodonína. Je nám samozřejmě líto, že jsme prohráli, ale nic si z toho neděláme. Jdeme do playoff a to je hlavní," uvedl hrající trenér Filip Hrbatý.

Základní část Krajské ligy zakončili Lvi na osmé příčce, a po dvou letech si tak zahrají opět play-off. Ve čtvrtfinále však narazí na těžkého soupeře z Velkého Meziříčí, který v dlouhodobé části nasbíral nejvíce bodů. První utkání se hraje na ledě soupeře už ve středu od 18 hodin, břeclavská odveta se pak hraje ve stejném čase v pátek. Pokud by byl stav série nerozhodný, tak by se hrálo ještě v neděli opět ve Velkém Meziříčí.

SHKM Hodonín - HC Lvi Břeclav 4:2
Branky a nahrávky: 7. Sajdl (Crlík, Směřička), 12. Peš (Dufek, Prčík ml.), 26. Peš, 53. Crlík (Peš) – 26. Juránek (Rutkovský, Lokaj), 39. Čápek (Zajíček, Lenkovič). Rozhodčí: Kohoutek, Volf – Husák, Viskot. Diváci: 611.