Ti byli už před zápasem, ve kterém si celky prohodily pořadatelství, výrazným favoritem. Drží druhé místo v druholigové tabulce, disponuje kvalitnějším kádrem i vyšším rozpočtem než Břeclavané. Těm navíc chybělo několik opor včetně brankáře Šurého.

V první třetině drželi Jihomoravané se Vsetínem aspoň trochu krok. V patnácté minutě snižoval na 1:2 Vachutka. Jenže dál už bylo z břeclavského pohledu všechno špatně. Ve 24. minutě opustil po čtvrtém gólu ve své síti branku domácí gólman Gerža. Jenže Bača kapituloval hned po první střele a nakonec se vrátil na střídačku s bilancí jednoho zákroku a tří branek.

Prostřední část Lvi prohráli vysoko 0:6. V závěrečné dvacetiminutovce Vsetínští přidali další dvě branky, zůstávali ale v neustálém tlaku, na který zdecimovaní domácí těžko hledali odpověď.

V dresu někdejšího šestinásobného šampiona se hned dva hráči zaskvěli hattrickem: Abdul a Kolařík. Oba navíc přidali i gólovou asistenci.

Břeclav – Vsetín 1:11

Po třetinách: 1:3, 0:6, 0:2. Branky a nahrávky: 8. Vachutka (Smetana, Školoud) – 1. Ambruz, 5. Abdul, 15. Kolařík (Dvořák, Zúbek), 24. Abdul (Finsterle, Vrba), 24. Finsterle (Hryciow, Vávra), 26. Kolařík (Slováček), 28. Abdul, 31. Finsterle (Abdul), 34. Kolařík (Dvořák, Slováček), 45. Dvořák (Kolařík, Slováček), 48. Zúbek (Ambruz, Vaněk). Rozhodčí: Netopil – Maloušek, Maťašovský. Diváci: 168.