„Mám tu kamarádské vazby, protože kromě hokeje rád rybařím. Jeden kamarád mi celou dobu fandil, tak jsem mu to alespoň takto vrátil. Věděl jsem, že jak bude nějaký volný termín, přijedu sem na jih Moravy pohár ukázat. Jako jeden ze služebně nejstarších ho můžu mít v tomto exkluzivním termínu na začátku prázdnin. Pohár mám půjčený na šest dní, takže ho přijedu ukázat v neděli od 15 hodin ještě do Bulhar. Je to šance pro hokejové fanoušky i pro děti ukázat něco, co nemůžou vidět každý den,“ řekl devětadvacetiletý sympaťák.

Pro dospělé bylo připravené ohniště a udírna pro opékání, nechybělo ani tekuté občerstvení. Pro děti byla připravená střelba na branku, kde mohl vítěz vyhrát hokejku podepsanou přímo třineckým hokejistou. Kromě toho se Polanský se všemi zájemci rád vyfotil a podepsal desítky památních fotografií. Všichni přítomní se chtěli s obrovským poháre vyfotit, ti nejsilnější se jej dokonce pokusili zvedat triumfálně nad hlavu.

„Až ukončím hokejovou kariéru v Třinci, chci se tady na jižní Moravě usadit, chtěl bych žít v Bulharech, kde bych chtěl mít postavený dům se sklepem, protože k vínu mám samozřejmě vřelý vztah. Chci se tu postupně více a více ukazovat, aby mě nebrali místní jako přistěhovalce. Chci ukázat, že sem patřím, že nejsem žádná celebrita, a dokážu tu s nimi žít v harmonii,“ dodal.