Břeclav brzy vyrovnala zásluhou Grmely. Kvůli laciným dvěma brankám hostí v první třetině už to vypadalo, že půjdou do kabin s dvoubrankovým náskokem hosté, pár sekund před sirénou však Výborný nejprve nastřelil tyč, jeho dorážka už byla gólová.

Lvi měli ve druhé třetině mírný tlak, hostujícího brankáře ale stále nemohli překonat. Podařilo se to až Gabriškovi, který střelou k tyči proměnil trestné střílení. Na ukazateli skóre tak svítilo 3:3 a domácí byli na koni.

Asi nikdo netušil, že to bude poslední zásah Břeclavi v zápase. Místo aby na soupeře zatlačili a otočili vývoj utkání, byli třikrát v krátkém čase posláni na trestnou lavici. Dvojnásobnou přesilovkou hosté nepohrdli a ve 38. minutě šli opět do vedení.

Třetí třetina byla ze strany Lvů nejhorší, hráli často v oslabení, na což dopláceli. S úbytkem sil přišly i další branky. Hráči Plumlova překonali nejistého Foukala mezi 44. a 51. minutou ještě třikrát a odvezli si z Břeclavi výhru 7:3. Závěr utkání byl velmi nervózní a k vidění bylo i několik šarvátek.

HC Břeclav"B" – HC Grewis Plumlov 3:7 (2:3, 1:1, 0:3)

Branky: 4. Grmela (Bartoš C., Bartoš O.), 20. Výborný, 32. Gabriška – 1. Mazouch, 9. Řehulka, 12. Janeček, 38. Pekr, 44. Pekr, 50. Skácel L., 51. Skácel R.

Vyloučení: 10:9 Využití: 1:3

Diváků: 85

Sestava HC Břeclav: Foukal – Konečný, Václavovič, Foral, Nedvěd, Novák J., Jedlička (A) – Bartoš O., Bartoš C., Grmela – Balát, Rákoczy ©, Smejkal – Gabriška, Vlašic, Výborný