Na první místo v týmovém kanadském bodování letos dosáhl Tomáš Prachař, který ve 42 utkáních nasbíral 44 bodů (25+19) a udržel si tak průměr těsně nad jeden bod na zápas. To se povedlo ještě i kapitánovi Jiřímu Sedláčkovi (37 zápasů – 39 bodů) a Pavlu Pelánovi (29 zápasů a 33 bodů).
V celkovém bodování druhé ligy však Prachař uzavírá až první dvacítku.

Borcem s nejpřesnějšími přihrávkami se stal v týmu Lvů Jiří Sedláček s 25 asistencemi, hned za ním se s výkonem 24 finálních pasů umístil Pavel Pelán, jemuž ale k nasbírání tohoto počtu stačilo o osm zápasů méně.

Mezi obránci byl nejproduktivnější Jiří Zapletal (12 bodů) s Pavlem Strýčkem (10 bodů). Co do průměru bodů na zápas má nejlepší skóre mezi obránci Marek Dora, jemuž stačilo dvanáct zápasů k nasbírání sedmi bodů.

Na rozdíl od loňska letos nikdo z břeclavských hokejistů nepřekročil stovku trestných minut. Nejpilnějším sběratelem trestů se letos stal hlavně díky několika vyšším „oceněním“ Tomáš Prachař se 72 trestnými minutami.

Na loňského „vítěze“ v této kategorii, Štěpána Hrůzu, mu ale chybělo více než 50 odsezených minut na trestné lavici. Až za Prachařem se umístila dvojice beků Habrovec (62) a Strýček (61).

Naopak nejméně vylučovaným břeclavským hráčem z těch, co odehráli alespoň polovinu utkání, se stal kapitán Jiří Sedláček (37 zápasů a 14 TM) a patří mu tak pomyslná cena fair play.

Mezi brankáři jsou čísla jasná. Nepříliš povedená sezóna se podepsala i na jejich statistikách.
Nejčastěji do branky nastupoval Petr Žurek, účastnil se 35 zápasů a v mnoha utkáních Lvy svými zákroky podržel, vychytal dvě čistá konta. S průměrem 3,88 branky na zápas je nejlepším břeclavským brankářem, navíc dosáhl solidní úspěšnosti zákroků blížící se 91 %.

Chrudimská posila Martin Němec se do branky Břeclavi postavil v 11 utkáních, s průměrem branek na zápas je na tom podobně jako Žurek, úspěšnost má ovšem jen něco málo nad 88 %. Vychytal jednu nulu. Loňská jednička Jaroslav Chvátal letos nahlédl jen do 5 zápasů, z nichž však odchytal jen dvě kompletní.