Prvních šest minut se hra držela převážně ve středním pásmu a žádné z mužstev si nevytvořilo větší šanci. V deváté minutě první třetiny ujel českému týmu švýcarský Joël Vermin, perfektně chytající český gólman Mrázek mu ale příležitost k otevření skóre nedal.

První vyloučení zápasu přišlo v čase 10:53, kdy na trestnou lavici odešel český Jank za faul kolenem, tým České republiky se ale v oslabení ubránil.

V druhé části úvodní dvacetiminutovky to byli především hosté, kteří ohrožovali českého brankáře Mrázka, ten ale svými bezchybnými zákroky svůj tým podržel.

Od druhé třetiny převzali kontrolu nad utkáním od svého soupeře domácí hráči, které k výbornému výkonu tlačil hezkých počet 1063 diváků v ochozech. Následujících čtyřicet minut tak patřilo českým reprezentantům a byla jen otázka času, kdy vstřelí první branku.

V 24. minutě utkání se do brejku dostal český Filippi, švýcarská opora v bráně Meili ale útok protihráče pokryla.

V čase 32:59 měli výhodu přesilové hry také čeští reprezentanti, kteří ale puk do branky soupeře nedostali. Švýcarskou branku se podařilo ohrozit ještě české trojici Stach, Vlach a Filippi, ale ani tento pokus nebyl úspěšný.

Do poslední třetiny nastupovaly týmy za bezbrankového stavu 0:0, který ovšem netrval dlouho.

V čase 41:16 využila pětice domácích hráčů oslabení svého soupeře a střela Filippiho skončila konečně za zády Meila. V čtrnácté minutě třetí části zakombinovala dvojice Straka s Culkem, k úspěšnému zakončení se nedostali.

Čeští mladíci si zasloužili za předváděný výkon vstřelit ještě nejméně jednu branku a to se jim v čase 57:03 také povedlo. Duel rozhodl Kindl, který tak upravil na konečné skóre 2:0 pro domácí.

Cenu nejlepšího hráče českého výběru převzal gólman Mrázek, který svůj tým podržel a jehož jméno diváci několikrát vyvolávali.