Téměř vyprodaná je lednová repríza úspěšné satirické komedie Revizor, se kterou budou ochotníci hostovat dvakrát v Kroměříži a také v Němčicích na Hané.

„Program divadla neustále doplňujeme podle zájmu diváků," uvedl předseda boleradického spolku bratří Mrštíků Stanislav Svoboda.

Diváci se mohou v únoru a březnu těšit na další reprízy Revizora. Stejné představení je připravené na březen také pro školy a gymnázia. V těchto dnech se boleradičtí divadelníci soustředí na přípravu tradičního Divadelního bálu. „Je to pro nás, divadelníky, společenský vrchol sezóny. A pro naše přátele a příznivce příležitost se setkat," řekl Svoboda.

Ples, který se uskuteční v sobotu devátého února v sále Úřadu městyse Boleradice, se tentokrát ponese v duchu hesla Možná přijde i Revizor. Chybět nebude Salónní orchestr Brno a v programu vystoupí členové pořádajícího divadelního spolku a taneční skupina Řečkovická třináctka z Brna.

Ochotníci připravují také novou inscenaci či květnová divadelní přehlídka Jarní sešlost, při níž nejlepší soubory z jihu Moravy bojují o právo účasti na celostátní přehlídce ve Vysokém nad Jizerou.