Kapely Imodium a November 2nd posluchače sice potěšily, ale o maximální přízeň publika se popraly především skupiny -123 minut a Toxique. Ta získala v loňském roce ocenění Objev roku ve výročních cenách Akademie populární hudby Anděl.

„Minuty“ nabídly posluchačům opravdu špičkový hudební zážitek. Kapela Toxique zase doslova nadchla díky jedinečné show, která jejich koncert provázela. Rekvizity proměnily pódium v obývací pokoj a zpěvačka během hodinového vystoupení vystřídala několik zajímavých extravagantních kostýmů.

„Největším zážitkem pro mě na dnešním koncertě byla především kapela -123 minut, kdy pánové dokázali, že vůbec nejsou za zenitem a dokážou předvést opravdu výborné vystoupení. Velice očekávaná kapela Toxique mě příliš nezaujala. Mají sice svou image, koncert provází jakési divadlo, ale podle mě by se měli více soustředit na zvuk,“ zhodnotil Rockovou noc Jan Doležal, který dorazil z nedalekých Valtic.

Tomu se v Mikulově líbilo také prostředí amfiteátru s nově zrekonstruovaným zázemím a sociálním zařízením. Rocková noc byla teprve druhou akcí, která se zde po úpravách konala.