Původně s nimi vystupoval ještě Hustopečan Marek Vejpustek, ale ten se rozhodl vydat jinou cestou. Čtvrtým členem Husakova Quarteta je nyní posluchač. „Videoklipem jsme chtěli lidem vysvětlit, proč jsme kvartet i ve tříčlenném složení,“ zmiňuje Blahuš jeden z důvodů pro natočení videoklipu. „Také je to pro nás způsob, jak se dostat mezi lidi a jak jim dát najevo, že existujeme,“ připojuje.

V novém videoklipu se všechno odehrává právě ve znamení čísla čtyři. „Vybrali jsme čtyři písničky, které na sebe dobře navazují a postupně gradují. V každé vystupuje jeden host a natáčeli jsme na čtyřech různých místech v Brně,“ vysvětluje devatenáctiletý mladík.

Videoklip má úspěch. Do světa ho hudební uskupení vypustilo v úterý, za tři dny jej zhlédlo přes tisíc lidí. Zájem měli už o natáčení. „Vyzvali jsme příznivce na sociálních sítích, aby nás přišli podpořit při natáčení. Přišlo jich více než padesát, někteří se přidali z kolemjdoucích. Atmosféra, kdy se lidé zapojili do natáčení, tleskali do rytmu, byla výborná,“ říká Blahuš.