Název premiérové desky nebylo podle slov kytaristy Tomáše Podveského těžké vymyslet. Bude se jmenovat Co se bude dít, stejně jako jedna 
z jejich písniček. „Vznikla poté, co od nás dva členové odešli. Je první písničkou pětičlenné sestavy, v jaké hrajeme dodnes," vysvětluje zpěvačka skupiny Michaela Žůrková.

Nějakou dobu trvalo, než řekli konečné ano vydání desky. „Několikrát jsme o tom mluvili už v minulosti. Poslední dobou jsme se otázkou vydání desky zabývali intenzivněji. Konečné rozhodnutí padlo, myslím, někdy kolem června," říká Podveský.

Album skupina nahrávala převážně o víkendech. „Byla to práce tak na tři týdny. Vzhledem k tomu, že jsme tomu věnovali víkendy, tak to 
v součtu vychází na nějaký týden," počítá Podveský.

Posluchači a fanoušci kapely Nechce se nám se mohou těšit na osm skladeb a jednu bonusovou. Všechny jsou jejich autorské. „Dříve jsme hráli vlastně jenom samé předělávky. Teď už se věnujeme čistě vlastní tvorbě. Šest písniček bylo jasně daných, že na albu budou. Ty zbylé dvě pak víceméně vyplynuly ze situace," poznamenává kytarista.

Kapela se nyní chystá na poslední „dodělávky". Deska už je hotová, zbývají závěrečné nezbytné kroky. „To v uvozovkách nejhorší už máme za sebou. Deska je nahraná, teď nás čeká focení promo fotek, ze kterých vybereme některou na obal alba," odkrývá nejbližší plány člen kapely.

Počátky alternativně-rockové skupiny z Břeclavi 
a okolí sahají až do roku 2006. Vznikla původně jako hudební projekt žáků z břeclavské hudební školy Yamaha.

Tvorbu Nechce se nám charakterizují především rockové riffy, české texty a občasná práce s recesí.

Většinu textů skládá zpěvačka Michaela Žůrková. Některé jsou ovšem kolektivní prací i ostatních členů kapely, a to baskytaristy Petra Kocmánka, klávesisty Dalibora Horáka, bubeníka Jakuba Kobylky a kytaristy Tomáše Podveského.