Už jen necelých dvacet dní chybí do začátku velké rockové show na břeclavském stadionu. Třetí pokračování Rock on Ice, které se uskuteční v sobotu 20. října, nabídne opět špičky české rockové scény.


Kdo na koncertě zahraje?
Přijede Ewa Farna, která představí svou novou desku. David Koller slíbil, že ze čtrnácti hitů, které zahraje, bude jedenáct skladeb z Lucie. Support Lesbiens chtějí na stadionu pokřtít svojí Best of desku. Vystoupí i kapela Wohnout a Petr Bende band. Petr Kolář slíbil, že bude provázet celým večerem.


V jakém pořadí vystoupí?
Pořadí interpretů zatím nechceme prozrazovat, abychom udrželi diváky alespoň trochu v napětí.

Máte připravené nějaké novinky?

Oslovili jsme zvukaře Tomáše Ouředníčka, který je dvorním zvukařem skupiny Čechomor. Bude nám zvučit celý koncert. Připravili jsme největší pódium, jaké existuje, se závěsným aparátem. Diváci se mohou těšit i videoprojekci. Dva kameramani budou snímat muzikanty i diváky.

Je pravda, že bude koncert poprvé skutečně na ledě?

Ano, chceme to vyzkoušet. V brněnském Rondu se dělá na ledě všechno. Pronajal jsem si přímo od nich plochu na zakrytí ledu.

Kolik očekáváte na stadionu návštěvníků?


Čtyři týdny před koncertem bylo prodáno už dva tisíce lístků. Pokud přijdou tři tisíce lidí, budeme spokojeni.

Jaké hudební akce organizujete do budoucna?

Jednáme se skupinami Čechomor a Divokej Bill, kteří by spolu chtěli jet v květnu velké turné. Velmi se jim líbilo prostředí pod břeclavským zámkem. Na příští rok jsme domluvení se skupinou Kabát, která pojede přes Břeclav velkou koncertní šňůru. Zřejmě vystoupí na Rocku v Besedě.