Mezi Ladenskými už je známý svými tradičními předvánočními výstavami, jeho práce vlastní sběratelé z České republiky, Rakouska, Slovenska, Německa, Angli a Izraele. Letos chtěl ale zkusit něco většího. „Chtěl jsem vystavovat v synagoze, ta je ale stále plná,“ řekl Vymyslický.
Libor Vymyslický tvoří různými technikami. „Používám oleje, pastely, uhly a nově také akryl,“ popsal. Kresba uhlem je ale jeho srdci nejbližší. Hlavním motivem jeho obrazů je krajina kolem Dyje, její meandry, lužní lesy a stromy.

Úvodního slova vernisáže se ujaly Marta Tesaříková a Božena Uhrová, která podle jeho vlastních slov nejvíc ovlivnila malířovu tvorbu. O kulturní vložku se postaral mužský pěvecký sbor Lanštorfčané, který svému rodákovi zazpíval nejednu pěknou lidovou písničku.
Vymyslický ale své obrazy vystavuje také na svých nových internetových stránkách www.liborvymyslicky.cz. „Kamarádi a známí mě dlouho přesvědčovali, abych svá díla prezentoval také virtuálně, tak jsem to udělal. Navíc tam návštěvníci najdou informace o připravovaných výstavách,“ přiblížil Vymyslický. Výstava v prodejně Meva potrvá do třetího října.