„Manažerka Vypsané fixy původně hledala jiný prostor pro břeclavský koncert, ale nakonec se rozhodla pro jeho úplné zrušení. Věřím, že to fixa brzy fanouškům vynahradí," potvrdila zrušení očekávaného dvojkoncertu Johana Turnerová, která se stará o propagaci turné.

I tak ale nebude o velká jména československé hudební scény nouze. Ve čtvrtek osmnáctého dubna zavítá do břeclavského kina Koruna legendární Vladimír Mišík s muzikanty z Etc. a Flamenga. Společně připomenou čtyřicet let staré „elpíčko" Kuře v hodinkách.

Další čtvrtek ve stejném sále zahraje Robert Křesťan se skupinou Druhá tráva. S ní představí i nové, jazzovější aranže svých písní.

Hned den poté, v pátek 26. dubna, v kulturním domě během benefičního koncertu Dost dobrý kro©k zahrají tři česká esa. David Koller vystoupí s kapelou, Dan Bárta zazpívá s jazzovou Illustratosphere a Roman Dragoun předvede své umění s klávesami. Výdělek poputuje na břeclavský stacionář.

Do břeclavského kulturáku přijede i slovenský rapper Rytmus nebo televizní komici známí z pořadu Na stojáka. Břeclavský evangelický kostel zase 21. dubna rozezní písničkářka Lenka Filipová.

Předprodej vstupenek je v břeclavském infocentru.

Duben v Břeclavi

18. dubna – Vladimír Mišík & Etc. + Flamengo – kino Koruna

19. dubna – slovenský rapper Rytmus, dům kultury

21. dubna – písničkářka Lenka Filipová, evangelický kostel

24. dubna – komický pořad Na stojáka, dům kultury

25. dubna – Robert Křesťan a Druhá tráva, kino Koruna

26. dubna – benefiční koncert Davida Kollera, Dana Bárty, Romana Dragouna, dům kultury