Slovácký krúžek Stará Břeclav a chasa zvou na tradiční krojový ples, který se koná dnes ve 20 hodin v sále kulturního domu Na Obecní. Krojovaní zatančí moravskou besedu. Plesem provází dechová hudba Mistříňanka. Předprodej vstupenek na telefonu 777 271 489.

Chasa z Charvátské Nové Vsi zve na tradiční krojový ples, který se uskuteční dnes večer v místní sokolovně. Začátek je ve 20 hodin, hraje dechová hudba Žadovjáci. Předtančení moravské besedy.

Římskokatolická farnost Kobylí na Moravě pořádá dnes večer v 19 hodin v sále sokolovny I. farní ples farností Kobylí, Bořetice a Vrbice. K tanci a poslechu hraje dechová hudba Vesničanka ze Šardic. Tombola a občerstvení zajištěny. V předtančení vystoupí Taneční škola z Hodonína.

Myslivecké sdružení VRCH Novosedly pořádá dnes ve 20 hodin tradiční myslivecký ples. Hraje dechová hudba Mikulovanka. Bohatá tombola.

Sbor dobrovolných hasičů Šitbořice zve na sedmý hasičský ples, který se koná dnes večer od 20 hodin v sokolovně. K tanci a poslechu hraje dechová hudba Lácaranka z Kobylí. Vystoupí mažoretky Desorient.