„Naše dospělá skupina postoupila na finále z prvního místa se skladbou Please do not swagga jack me v kategorii MTV Commercial. Kdybychom nevyužili šanci bojovat o titul mistra světa, byla by to velká škoda. Jde ale o finančně náročnou akci, proto hledáme sponzory, partnery a nadšence, kteří by nám pomohli tento sen zafinancovat," prosí o pomoc vedoucí tanečního studia N.C.O.D. Lenka Žůrková.

A přidává se i Eva Blažková, která vede desítky tanečníků ve svém E.M. Dancers. „Za jakoukoliv finanční nebo jinou výpomoc předem děkujeme. Na oplátku nabízíme taneční vystoupení, vytvoření choreografie na zakázku, propagaci a oficiální poděkování na naší společné pohádkové taneční show. Tu chystáme se skupinou M-style Třebíč v listopadu tohoto roku," slibuje Blažková.

Ti, kteří by chtěli tanečníky podpořit, mohou podle vedoucích obou skupin poslat jakoukoliv částku. Stačí je kontaktovat na telefonním čísle 723 665 935 nebo poslat příspěvek na bankovní účet studia, jehož číslo najdou na www.ncod.cz.

Náklady pro 45 účastníků na světovém finále se mají vyšplhat na 270 tisíc korun.