Nyní se mu návrat podařil. „Na kytaru jsem začal hrát docela pozdě, jako samouk ve dvaceti letech. Čtyři roky jsem navíc chodil na soukromé lekce,“ prozrazuje muzikant.

Jeho druhou skladbu Nový den, ke které natočil videoklip, hrají již několik týdnů v brněnském rádiu. „Je to cenná zkušenost. Jsem vlastně neznámý zpěvák a moc mě těší, že mě hrají,“ zmiňuje.

Klip točil v parném létě u rybníka ve Vlasaticích. „Videoklip a skladba jsou o tom, že když člověk vstane, tak by měl mít dobrou náladu a užívat si den,“ popisuje muzikant.

Hrádecké kroje.
Na vesnice se vrací tradiční kroje. Ušití trvá měsíce a vyjde i na 60 tisíc

Umělec je vyučený truhlář a pracuje v rodinné firmě. Inspiraci bere ze svého života. Nápady za ním přicházejí samy těsně před usnutím. Největší strach má z toho, že usne dřív, než si stihne základy textů k písničkám poznamenat. „Nejhorší je, když už se mi chce spát. Musím okamžitě vstát a rychle si vše zapsat do mobilu, nebo bych to zapomněl,“ říká Haloda.

Zdroj: Youtube

Jeho muzika se pohybuje na hranici rocku a popu. Nehodlá ale do budoucna zůstat jen u těchto hudebních stylů. „Mám rád i americké country, které je propojené hodně s jižanským rockem. I podobnou píseň bych rád udělal,“ prozrazuje. V plánu má nyní nahrát další skladbu a natočit klip.

Jeho kapela je zatím jednočlenná. Muzikant doufá, že to tak nezůstane. „Rád bych dal dohromady víc lidí a časem utvořit kapelu,“ uzavírá.

Ilustrační foto
Začátek zimy? V nedohlednu. Teploměr ukáže až 20 stupňů, možná padne i rekord