Jak premiérový ročník Břeclavského Wůdstocku ve vašich očích dopadl?

Stoprocentně podle našich představ. Všechno jsme zajistili, všechno udělali, všechny kapely přijely. Bez jakýchkoliv problémů zahrály s vysokým nasazením a kvalitou. Měli jsme vynikající zvuk. Musím říct, že všichni účinkující potvrdili, že do teď na lepším festivalu nehráli. Vše jsme bezvadně zajistili. Radim Hladík (kapela Blue Effect – pozn. red) sdělil, že v životě na lepší akci nevystupoval. Řekl to i pro televizi.

Přesto všechno ale pokulhávala návštěvnost, v pátek dorazilo jen několik desítek lidí.

Malinko, lehounce. Na návštěvnost ale nehleďme. Každá nová věc se nějak rodí, každá nová věc má svoje. 
V žádném případě to ale lidem nezazlívám, horko nás velice zklamalo. Počasí nás podtrhlo. V největším parnu bylo na letišti asi padesát stupňů. Bylo to hrozné. S tím, jak to dopadlo, jsem spokojený. Počet lidí vůbec neřeším. Určitě uděláme druhý ročník. Stoprocentně.

Chuť do organizace vás tedy nepřešla?

Vůbec ne, ba naopak. Příští rok to uděláme ještě ve větší kvalitě.

Není vhodnější udělat akci na menším prostoru, kde by atmosféru udělal i menší počet lidí?

Podívejte, budeme to muset dělat na velkém prostoru jako je letiště. Nedovedu si představit, že příští rok posílíme kvalitu účinkujících a naopak bychom měli málo místa. To nechci řešit. Navíc Wůdstock je životní styl. Nic jiného než horko za menší návštěvností nemohlo být. Kdyby nebylo, lidé mohli ležet na dekách, což se už v sobotu večer dělo.

Akce takových rozměrů něco stojí, byl první ročník příliš prodělečný?

Vůbec to nehraje roli, jde 
o zcestnou otázku, která samozřejmě některé lidi napadá. Neřešme to. Chceme festival udělat dobře. V Břeclavi jsme zadělali na velkou tradici, chceme v tomto stylu pokračovat a ještě jej vylepšit. Padat dolů nebudeme.