Soutěžící, kteří se předvedli ve čtyřech věkových kategoriích, doprovodila při jejich zpívání Gajdošská cimbálová muzika ze Starého Poddvorova.

Ve skupině dětí do šesti let se na prvním místě umístila Dagmar Pavlíková z Tvrdonic a Petr Filipovič z Hrušek.

Ve druhé kategorii od šesti do deseti let obsadili první místo Viktorie Hromková z Moravské Nové Vsi a Jakub Sůkal ze Starého Poddvorova. Druhé místo si vyzpívala Veronika Bohůnová z Dolních Bojanovic a třetí Štěpánka Maděryčová ze Starého Poddvorov.

Mezi dětmi od deseti do dvanácti let vybojoval první místo Josef Čech z Nového Poddvorova, druhé Martin Trn z Dolních Bojanovic a Antonín Havlík ze Starého Poddvorova. Třetí místo si svým zpěvem zajistila Nikola Uhrová z Tvrdonic.

Vítězem čtvrté kategorie od dvanácti do patnácti let se stal Patrik Havlík ze Starého Poddvorova. Na druhém místě skončila Barbora Sůkalová ze Starého Poddvorova a na třetím Zdeněk Kopřiva z Lužic a Andrea Maděryčová ze Starého Poddvorova.

Všichni zpěváčci z Podluží, kteří se zúčastnili, získali dárky. Vítězové Josef Čech, Patrik Havlík a Barbora Sůkalová navíc postoupili do regionálního kola.

VERONIKA SCHALLENBERGEROVÁ