Sólově začal vystupovat po setkání s rappery ze Znojma. „Zpíval jsem jim refrény a hrozně mě to chytlo. Začali jsme točit videoklipy a setkali se s velkou sledovaností na internetu," říká nadšeně pětadvacetile­tý Vališ.

I to jej postrčilo k tomu, aby začal vydávat vlastní skladby. „Vedlo mě k tomu hlavně to, že mám spoustu nápadů na písně a některé z nich se prostě nehodí pro rockovou kapelu, ale vyniknou spíše v popovém provedení nebo třeba jen tak s kytarou," vysvětluje mladý muzikant.

Zdroj: Youtube

Minulou sobotu se také poprvé sám postavil na pódium na Bítově. „Byl to hrozný nezvyk a ze začátku jsem se cítil trochu opuštěně. Když jsem však viděl, že se lidem písně líbí, tak jsem na pódiu byl opět jako doma," vzpomíná s úsměvem Valtičan.

Zatím vystupuje akusticky s kytarou. „Pracuji rovněž na kombinacích akustické kytary s elektronikou a plánuji k sobě vzít na koncerty DJe, abychom utáhli i větší pódia," prozrazuje zpěvák s tím, že by rád v budoucnu vydal desku či skládal hudbu i pro jiné interprety. „Chci dělat co nejlepší hudbu pro co nejvíce lidí. Momentálně si přeji, aby kapela pokračovala jako dosud a sólová tvorba se rozjela co nejvíce," netají se s plány člen Irnis.