První nehoda se stala v sobotu devětadvacátého ledna kolem desátého hodiny dopoledne. Řidič auta značky Volkswagen Passat jel směrem od Lednice na Mikulov a před polní cestou na Nejdek se míjel s červeným autem Škoda Octavia. Řidič škodovky při projetí pravotočivou zatáčkou přejel přes středovou dělící čáru a řidič protijedoucího passatu musel strhnout řízení vpravo. Přitom vyjel mimo silnici a narazil do stromu. Řidič škodovky však po nehodě nezastavil a jel dál.

Druhá nehoda se stala v neděli třiadvacátého ledna kolem půl osmé večer v Mikulově na křižovatce ulic Hraničářů a Větrná. „Řidička seatu pravděpodobně nepřizpůsobila rychlost své jízdy stavu a povaze vozovky a při odbočování z ulice Hraničářů vpravo na ulici Větrnou dostala smyk. Přejela do protisměru a narazila svou přední části do zadní části zaparkovaného peugeotu,“ popsala havárii břeclavská policejní mluvčí Hana Kejlová. Řidička však místo zastavení z místa nehody ujela.

Policisté žádají svědky obou kolizí, kteří by mohli poskytnout jakékoliv informace, aby se obrátili na číslo 974 632 252.