„Nezvládl řízení, dostal se do příkopu, kterým jel asi pětadvacet metrů a narazil do betonové vpusti," řekl mluvčí policistů Petr Zámečník. První informace nasvědčovaly vážnějším následkům, proto se k místu vydal pilot s vrtulníkem. Muž byl však mimo ohrožení života. „Měli jsme podezření na otřes mozku a pohmoždění páteře," uvedla mluvčí záchranné služby Barbora Zuchová.

Řidič u Zaječí narazil do kanálové vpusti.Poškozené auto vyzvedl jeřáb. „Naložil jej na odtahovou službu. Poté jsme provedli protipožární opatření a po uklizení střepů, pár minut před desátou hodinou, odjeli na základny," uvedl hasič Jan Dvořák.

Menší následky zanechala kolize traktoru v Bulharech, kde se před polednem převrátila vlečka za traktorem. „V tomto případě jel řidič příliš rychle, a když se vyhýbal protijedoucímu autu, dostal se na okraj cesty a přívěs se rozkýval. Byl plně naložený a po chvíli se převrátil. Než se jej podařilo vyprostit, silnici jsme museli uzavřít. Řidič vyvázl bez zranění," dodal Zámečník.Řidič u Zaječí narazil do kanálové vpusti.