Dálnice byla uzavřená až do sedmi hodin, poté byl zmíněný úsek průjezdný jedním pruhem. Při nehodě se zranili čtyři lidé. Všichni jeli v osobním autě. Těžce zraněnou řidičku osobního auta transportoval vrtulník do traumacentra Fakultní nemocnice Brno. „Další tři zraněné převezla sanitka do břeclavské nemocnice. Jednalo se o mladé lidi. Jeden z nich utrpěl středně těžké zranění a další dva lehká,“ řekla Deníku Rovnost mluvčí jihomoravské záchranky Michaela Bothová.

Na místě zasahovali také hasiči, kteří jednu zraněnou osobu museli z nabouraného auta vyprostit. V autobusu jelo deset lidí a ze střetu vyvázli bez zranění. „Řidička osobního auta narazila do autobusu zezadu. Okolnosti nehody stále vyšetřujeme. Podle prvotních informací se buď nevěnovala řízení nebo mohla usnout. Po nehodě se na dálnici vytvořila asi kilometrová kolona. Provoz byl v neděli ráno slabý a vše se obešlo bez výraznějších dopravních komplikací,“ dodal policejní mluvčí Bohumil Malášek.

Po třetím úhynu ryb v Dyji o uplynulém víkendu rybáře překvapilo, že se stále častěji na hladině objevují také těla uhynulých chráněných jeseterů. Foceno 14. srpna.
Šok pro rybáře z Břeclavska: v Dyji uhynuli i vzácní jeseteři