close info Zdroj: Deník zoom_in

Jsme opravdu rádi, že mezi našimi čtenáři je tolik lidí s účastí k lidem zasaženým válkou. Posílejte nabídky dál, nezapomeňte uvést na sebe kontakt telefonní a adresu (minimálně název obce, města), kde pomoc nabízíte. Urychlíte tak kontakt s vámi.

Nabídky posíláme organizacím, které se pomoci profesionálně věnují.

Děkujeme od srdce!

Ať už jde o možnost ubytování, peněz, práce pro uprchlíky, rádi bychom tyto humanitární činy posunuli k těm, kteří mohou především prchajícím Ukrajincům opravdu pomoci. Proto jsme jako Deník vytvořili jednotnou adresu, na kterou prosím tyto nabídky posílejte. Je to email proukrajinu@denik.cz.

Na tuto adresu posílejte všechny nabídky, abychom je mohli předat organizacím, které jakoukoliv pomoc zprostředkují přímo lidem, kteří uprchli před válečným konfliktem. A mohou to být jak Ukrajinci prchající před válkou, tak Rusové utíkající před Putinovým režimem. O veškeré pomoci (s výjimkou takové, o níž si nebude nabízející přát zveřejňovat) budeme průběžně informovat.

DŮLEŽITÉ: Připojte prosím celé jméno a kontakt, e-mail a nejlépe i telefon, ať vás může redakce nebo konkrétní humanitární organizace kontaktovat. Děkujeme.