Pokud se chcete seznámit s dalšími členy redakce Deníku, nebo jim napsat, dát tip, na něco se zeptat, stačí navštívit adresu www.denik.cz/odeniku a nalézt redaktora, kterého hledáte.

Jaroslav Krupka

close info Zdroj: Deník zoom_in Šermíř a milovník historie
Deníkový rekordman strávil většinu své profesionální kariéry psaním o médiích a o reklamě. V posledních letech však mohl v Deníku rozšířit svůj záběr témat také o historii, která je jeho celoživotním koníčkem, o novinky z oblasti vědy a výzkumu. „Ve volném čase rád jezdím na koni a věnuji se scénickému a historickému šermu,“ uvádí Jaroslav.

Daniela Tauberová

close info Zdroj: Deník zoom_in Olomoucká šampionka 
Je pilířem redakčního týmu na Olomoucku. „Baví mě regionální novinařina, a tak jsem před mnoha lety zakotvila právě v Deníku v Olomouci,“ prohlašuje Daniela. „Relax hledám zejména na horách nebo ve vodě. Nejlépe se cítím ve společnosti mé báječné rodiny, kocoura a psa.“

Kateřina Nič Husárová

close info Zdroj: Deník zoom_in Oči a uši Kladenska
Členem Kladenského Deníku je osmnáctým rokem. „I přesto, že novinařina je velká dřina, při které se neohlížíte na pracovní dobu a čas hlídáte jen ve chvíli, kdy nad vámi visí Damoklův meč denní uzávěrky, šest dní v týdnu, asi bych neměnila,“ říká Kateřina a dodává: „Deník je moje druhá rodina.“

Jan Braun

close info Zdroj: Deník zoom_in Patriot z Krkonoš
„Mám-li popsat svoje novinářské začátky, musíme se vrátit do minulého století,“ prozrazuje o sobě Jan. „V 16 letech jsem poprvé zaklepal na dveře redakce tehdejších Krkonošských novin, dnešního Krkonošského deníku. Začátky to byly nezapomenutelné, doprovázené častými pozdními příchody na vyučování na gympl,“ doplňuje s úsměvem.

Eliška Gáfriková

close info Zdroj: Deník zoom_in Začalo to na studiích…
Vystudovaná novinářka, která v Deníku zakotvila už během studií. Nejraději připravuje texty z historie. „Vzpomínám na práci na seriálu rozhovorů s pamětníky války a minulého režimu. Úžasná setkání s nimi a možnost převyprávět jejich neuvěřitelné příběhy považuji za jedno z nejhezčích období své redakční kariéry,“ říká Eliška.

Zdeněk Vysloužil

close info Zdroj: Deník zoom_in Prostějovský univerzál
Regionální reportér Deníku s mnohaletou praxí. Specializuje se na zpravodajství z celého regionu Prostějovska. Jeho nejsilnější stránkou jsou živé reportáže z kulturních, společenských a sportovních akcí. Jeho koníčkem je fotografování sportovních zápasů.