Ankety jsou součástí článků, seriálů i našich velkých projektů Deníku a Deník.cz dlouhodobě.

„Tisíce čtenářů v minulosti odpovídali například na to, jak milují Češi. Velký zájem vzbudily také ankety na závažnější témata, kde se čtenáři vyjadřovali k otázce aktivismu, rusko-ukrajinské válce nebo členství Česka v unii. V poslední době nás překvapilo množství hlasů, které čtenáři udělili soutěžícím ve fotosoutěži Úsměv Deníku. V konečném součtu lidé zaslali přes dvě stě tisíc hlasů. A velkou radost máme také z rubriky Černá a bílá Martina Komárka, kde v každém dílu hlasuje okolo dvaceti tisíc lidí,“ říká šéfredaktor Deníku a Deník.cz Roman Gallo.

Ankety Deníku zdaleka nejsou jedinou možností, jak můžete do obsahu Deníku a Deník.cz přispět. Od našich čtenářů-reportérů dostáváme každý měsíc tisíce příspěvků v podobě textů, fotografií a videí. A hojně nám do redakcí po celém Česku píšete i své tipy na články. Děkujeme!

Máte tip na článek nebo aktualitu? Napište nám

Na stránkách každého pátečního vydání Deníku najdete u článků rámeček s kontaktem na autora, který pro vás píše o dění ve vašem okolí. Kontakty najdete také na webu Deník.cz v sekci O Deníku, kde můžete svému autorovi napsat prostřednictvím kontaktního formuláře.