Po dvou těžkých porážkách v Mokrých Lazcích v poměru 1:6 a v Havířově 0:7 je doma čekali soupeři z nejtěžších. Loňský mistr ligy a bezkonkurenčně nejlepší český tým, celek EL NIŇO Praha a další vynikající celek TTC EN Praha VI.

A obě utkání dopadla přesně podle předpokladů a Agrotec neuhrál ani bod a připsal si tak další dvě prohry v poměru 0:7.

Agrotec nastoupil v pozměněné sestavě, když dostal příležitost vedle stabilního Hoferika, Pavel Hort a mladý Lukáš Jandora, který je v Hustopečích na střídavý start ze Zlína. Jandora je českým juniorským reprezentantem a velkým talentem celého českého stolního tenisu. Ve svých zápasech ukázal svoje přednosti, rychlý, moderní stolní tenis s velmi tvrdým zakončením. Na vítězství to tentokráte nestačilo, ale s Veselým z EL NIŇA prohrál tím nejtěsnějším poměrem 2:3 na sety. Určitě dostane v dresu Agrotecu další příležitost.Tím zakončili hustopečští stolní tenisté první polovinu sezony. S bilancí 2 vítězství, 1 remíza a 8 porážek jsou na devátém místě extraligové tabulky.
Šance na postup do play-off je téměř nulová, sestupové starosti se však Agrotecu týkat nebudou. Je třeba se řádně připravit na odvetná utkání. Ta začínají ještě letos, kdy Agrotec přivítá na svých stolech ve dnech 12. a 13. prosince celky z Bratislavy.

Jan Matlach