K prvnímu utkání nastoupil za Agrotec Michal Lebeda a prohrál s Kauckým 0:3 na sety, poté podlehl Kalužný Obešlovi 2:3 a zdálo se, že utkání bude mít rychlý konec. Poté však Dvořáček nedal šanci mladému Reitšpiesovi a po vítězství 3:0 na sety snížil stav utkání na 1:2. V následujícím zápase podal Kalužný nejlepší výkon letošní sezony, porazil Kauckého jasně 3:1 a vyrovnal stav zápasu.

K poslednímu utkání nastoupil Petr Hoferik, který vystřídal Lebedu a svedl s Obešlem obrovskou bitvu. Hoferik vedl 1:0 na sety a ve druhém neproměnil čtyři setboly. Stačilo málo a vedení 2:0 v zápase by již asi dotáhl do vítězného konce.

Bohužel, nestalo se, a tak si Agrotec připsal další porážku v poměru 2:3. Nicméně velmi potěšitelná je rostoucí forma hustopečských hráčů před nadcházející nejdůležitější částí sezony, kde se rozhodne o konečném pořadí v extralize.

Následující program hustopečských stolních tenistů je nabitý. V neděli 20.února v 10 hodin přivítají na svých stolech Králův Dvůr, a poté ve čtvrtek 24.února v 18:00 přivítají ve velmi důležitém utkání celek Hradce Králové. Toto utkání bude dokonce přenášet Česká televize.

JAN MATLACH