Své příznivce má i u nás. V loňském roce beachsoccer pevně zakotvil také v České Republice. Prvního oficiálního mezinárodního mistrovství České Republiky, které se konalo v areálu Dřenice u Chebu, se zúčastnilo 24 mužstev a navštívilo ho v průběhu dvou víkendových dnů celkem pět tisíc diváků.
Také v letošním roce se bude mistrovství konat. A tady přichází šance pro všechny talentované fotbalisty. Pokud vytvoří družstvo a přihlásí se do kvalifikačního turnaje, mohou být vybráni do širšího kádru reprezentace ČR. Ta bude složena z nejlepších hráčů turnaje a bude bojovat v Evropské lize a v kvalifikaci na mistrovství světa do Brazílie.

Pro zájemce z Břeclavska bude nejvýhodnější přihlásit se na turnaj ve Slavkově u Brna, pořádaný ve dnech 16. a 17. června, a to nejpozději deset dnů před zahájením turnaje. Každý z kvalifikačních turnajů (celkem jich bude pět) se zúčastní dvacet družstev, které budou bojovat ve čtyřech skupinách po pěti účastnících.

Vedoucí mužstev, které mají o účast v turnaji zájem, se mohou přihlásit organizátorovi buď telefonicky na čísle 731 023 852, nebo elektronicky na info@beachsoccer.cz. Startovné za celý tým činí 1500 Kč. Informace a pravidla najdou zájemci na adrese www.beachsoccer.cz. Ředitelem celé tour je Oldřich Prohl, trenér reprezentace ČR.